Продам Субару в дуже гарному стані з рідним пробігом 188тис км. технічно авто без нарікань. Двигун та автомат, повний привід працюють ідеально, салон дуже збережений, клімат працює. Ходова частина ідеальна.
Японський повнопривідний седан 4?4. Subaru Legacy 2005 р.в.,2.0бензин +LPD(Вписано в док.) З недоліків, потребує відновлення ЛКП, рідна фарба, без шпакльовки. (по роботі оцінка +-600-650$. Двигун,колобка, ходова все доглянуто, ТО кожні 7 500км масло Motul 5w30,від заміни до заміни 200-400гр.масла.
2 литри, АКПП, гарний стан, пластик з мінімальними подряпинами, салон майже як новий. У комплекті 4 колеса (диски) із зимовою гумою. Кондиціонер, елетропакет, підігрів крісел, електродзеркала, підігрів щіток електролюк, двірників, Можливий торг
В моїх руках з 90 тис. км. Обслуговування виключно на одному профільному СТО. Олива тільки Redline 5w50 з суворим регламентом 7к. Двигун та Надування: Пробіг мотору ~100к Зібраний на STI комплектуючих. Турбіна VF48 (налаштована на стабільні 1.3 бара). Інтеркулер STI. Прямий вихлоп 76 мм. Трансмісія та Привід КПП: 5-ступка механіка з підсиленням 2sp. Задній редуктор з дисковим блокуванням. Підвіска та Гальма Гальма: перед — Gold Brembo (диски Brembo, колодки Hawk нові 2К пробігу), зад — сток (диски StopTech). Стійки KYB, пружини сток. Алюмінієві важелі, встановлені майже всі можливі розпірки кузова. Колеса: легка ковка на проставках (через голди). Стан Кузова Буду відвертим: кузовом треба займатися. За час війни машина візуально здала, є корозія/нюанси, якими не мав моральних сил займатися в такий час. Мною не бита, історію до мене достеменно не знаю. Краще в месенджерах.
25 тис км була заміна турбіни, помпи, масло насоса, свічок, пружин і передніх амортизаторів. Все працуе, торг у капота.
Продається Subaru Outback,надійний повнопривідний автомобіль.Двигун 2.5,коробка автомат. Ходава частина працює прекрасно,замінені ступиці,гальмівні диски та колодки,втулки стабілізатора та ін. Замінено ремінь генератора,ролик та ремінь кондиціонера,всі фільтра та олива двигуна,обслужений задній редуктор,по двигуні та АКПП все добре,встановлено ГБО (вписане).Автомобіль обслуговується вчасно та якісними запчастинами!Салон чистенький та доглянутий,кузов цілий.Автомобіль доглянутий!По всіх питаннях **********
Продам Subaru Forester 2.0 Turbo AWD (газ/бензин) 2005 року. Автомобіль для тих, хто розуміє, що таке справжній Subaru. Потужний турбований двигун, легендарний симетричний повний привід і відмінна керованість у будь-яку погоду. Forester — це машина, яка однаково впевнено їде по місту, трасі та поганих дорогах. Високий кліренс і повний привід дозволяють не переживати за сніг, бруд або ями. Основні характеристики двигун: 2.0 Turbo паливо: бензин / газ (ГБО) коробка передач: автомат привід: AWD — повний пробіг: 161 тис. км Чому варто звернути увагу ✔ потужний турбований двигун — автомобіль їде дуже жваво ✔ економна експлуатація завдяки газу ✔ легендарна надійність Subaru ✔ високий кліренс — ідеально для наших доріг ✔ просторий салон та великий багажник Автомобіль у хорошому технічному стані, доглянутий, обслуговувався вчасно. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Це чесний, надійний і дуже приємний у керуванні Forester, який ще довго буде радувати нового власника. 📞 Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання. **********, Іван. ❗ Посередникам та автобізнесу прохання не турбувати.
долбоебам - экспертам за 3500 - не безпокоить довбойобам -експертам за 3500 - не турбувати Продам Subaru Outback, 2005 р., 2.5л., повнiстю на ходу у власности 3 роки, надийна, динамична витрати +- 13/ 9,5 /7 супер авто,дарит хорошие эмоции по трассе легко идет 200-220 км/ч) кому нужно) на свої роки в нормальном стані, двигун без нарiкань центральний замок, кондиціонер, електропакет, люк - все працюе по лакофарбовому покриттю є сколи, на фото 3 ключі новi тормознi колодки, полуоси перед от Subaru WRX - 400 $ замена масла по регламенту, +-1,5 -2 л зимняя резина на шипах торг при осмотре
Вкладень не потребує ! По авто зроблено було багато , грошей не жаліли, авто своє. 2 комплекта резини і дисків , резина нова що літо що зима Масла фільтра грм свечі все замінено. Новий акамулятор Коробка , повний привід без проблем . Музика гарна. Сів і катайся , всім миру і добра . За 5000 не віддам .
Авто повністю обслужене 2 власник з 2010 року !!! Ходова вся зроблена, двигун,коробка все працює чудово
SUBARU WRX IMPREZА 2005 року Двигун: 1.6 бензин Коробка: Автомат Пробіг: 209.000 км Авто в задовільному стані на ходу Машина їздить кожен день Є нюанси по кузову Двигун працює добре КПП в гарному стані По салону є нюанси На сидіннях чохли Дзвоніть пишіть
Машина в хорошем ухоженом состоянии... не была в ДТП. два комплекта резины Все вопросы по телефону
Я другий власник, в мене це авто майже 15 років. Капиталка робилась, пройшла після цього 170 тис, масло бере в межах норми 1л/10тис.Газ/бензин. Технічно все працює, сів-поїхав. Косметично є питання, реальному покупцю знижку на малярні роботи
В гарному технічному стані! Повний привід! Встановлене ГБО! Всі функції працюють! Є люк! Доглянутий салон! Вчасне обслуговування! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
По ходовій та двигуну питань нема. Кнопки всі працюють. Кузов місцями рижики. 2 комплекта резини. 2 ключа 1 брелок
авто на повному приводі!!! обслуговування було своєчасно!!! два комплекта гуми з дисками!!! Замінено гальмівні колодки по колу!!! Задні пружини! Стійки стабілізатора! Встановлено ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт! Приємний шкіряний салон! Торг біля капоту!!!
Продам автомобиль по всем вопросам обращайтесь по телефону Ваатцап
Вітаю. Одразу автівка 2005 р., тому так вона бита і крашена но на рух це неяк не впливає, симетрія кузова на 10/10. Пороги під задніми дверями гнілі но не критично, арки норм. Солон шкіряний, повністю обесшумлен. Стоїть гарна акустика. По єлектріці все нормально А зараз о приємном: двігун,КПП, вся ходова на 10/10 повністю обслужено на гарному СТО (ATG). Резина:Зима/Літо гарна. Авто кожен день їздить по Києву а також коли треба на дольняк, ще не разу не подвела. По авто немає нічого критичного що потребує якогось ремонту. Телефонуйте, питайте, торг тільки у копота. Одразу перекупи не гайте час марно. По документах все є, любий від переоформлення. Автосалони, прошу не звертатися до мене, машина продається тільки з рук в руки. Авто надійнє тому даю гарантію. Продаю тому що требо робити операцію треба гроші, я військовий
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?