Авто було придбано новим в салоні Києва для дружини в 2006 році. Рідкий колір Mahogany Red Pearl ( червоно - бордовий - перлинний металік ) Обслуговування проводилось на фірмових СТО Субару в місті Києві. Заміна мастила кожні 7-8 тисяч км. Вся ходова та скляне оснащення рідне. Підігрів лобового скла, зручна опція в зимку. Авто зберігалось тільки в закритому паркінгу та гаражі. 2 фірмових килимка (літо/зима), літня гума GOODYEAR практично нова, зимова гума Bridgestone. Авто технічно та візуально в дуже в гарному стані. Посередників прошу не турбувати. Торг тільки біля авто.
Всі питання по телефону
Авто в доброму стані. Двигун та АКПП відмінно.На 360т. капіталився.Заміна мастила ДВЗ кожні 7.5т. АКПП - 40т. Була зроблена повна заміна мастила АКПП 500км назад. Передні тормоза GT Speak B. Зроблена шумоізоляція , нічого не стукає не гримить. Перешитий руль (шкіра). Люк , кондиціонер все працює. По кузову фарбована 1-на деталь,присутні царапини та сколи особливо на передньому бампері. Авто без ДТП! Детально по тел. Без торгу!
Автомобіль у хорошому технічному стані, на ходу щодня. Двигун працює рівно, коробка перемикає без ривків, ходова частина доглянута. Повний привід (AWD) – впевнено почувається на дорозі в будь-яку погоду. Просторий та зручний салон. Чистий, доглянутий інтер’єр. Кондиціонер працює. Вчасно проводилось технічне обслуговування. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Авто не потребує вкладень, сів і поїхав. Ідеальний варіант як для міста, так і для поїздок за місто.
Пробило прокладку головки і антіфріз потрапляє в випускний колектор. Запчастини для ремонту головки є! Також на капоті є сліди після потрапляння під град. Машина на ходу!… але недалеко.
Машину купували для доньки студентки, наразі практично не користуємося, так як в сімейному автопарку присутні інші авто. Машина їздила по місту. Вкладень не потребує, все зроблено. Авто тоноване по колу. Машина багатої комплектації, свого часу коштувала як квартира в центрі Одеси. Можливий РІВНОЦІННИЙ обмін на хетчбек або кросовер з автоматичною коробкою передач. З пропозиціями або за додатковою інформацією звертайтеся по номеру телефону.
Продам Субарик в гарному стані ,замінено двигун на новий гарантії 50000км,резина нова + 4 штатні диски,авто варте вашої уваги хто купить не пошкодує, присутній невеликий торг.авто знаходиться в місті Сміла
Автомобілем володію понад 3 роки. Купував і обслуговував для себе, а не на продаж. За цей час машина планомірно приводилася до ладу, тому більшість типових вікових питань уже вирішено. ТО проводилося кожні 7-8 тис. км або двічі на рік (перед зимою та після неї), навіть якщо автомобіль не встигав проїхати цей пробіг. На обслуговуванні не економив. За час володіння виконано: • реставрацію рульової рейки; • реставрацію гальмівних супортів; • повну реставрацію карданного валу з балансуванням; • заміну більшості патрубків системи охолодження на оригінальні Subaru; • встановлення передніх опор KYB; • встановлення заднього стабілізатора від STI; • обслуговування гальмівної системи з використанням компонентів TRW; • встановлення якісного Bi-LED світла; • встановлення Android-магнітоли; • встановлення камери заднього огляду. Двигун обслуговувався регулярно, лив тільки Motul. В редукторах використовувався також тільки Motul, в АКПП — оригінальна рідина Subaru. Також придбана нова права передня піввісь у зборі. Планую встановити найближчим часом, а якщо не встигну до продажу — передам новому власнику разом з автомобілем. По технічній частині автомобіль без зауважень. Повний привід працює справно, автомат перемикає як треба, двигун працює рівно. Кондиціонер заправлений та працює. Помилок по автомобілю немає. Комплектація: • клімат-контроль; • круїз-контроль; • підігрів сидінь; • електрорегулювання дзеркал; • регулювання керма по висоті; • регулювання поперекової підтримки водія. Встановлена гума Pirelli Sottozero 3 (2020 р.). Додатково віддам комплект Goodyear UltraGrip Performance (2023 р.). У комплекті оригінальна докатка Brembo в чохлі, яка використовувалася лише один раз. Є сервісна книжка та історія обслуговування за весь період мого володіння. Кузов у стані, відповідному віку автомобіля. Днище, пороги та силові елементи без зауважень. Із нюансів — потребують уваги задні арки. Автомобіль можна оглянути в Харкові. За попередньою домовленістю можу показати в Полтаві. ТОРГ!
Продам субару легасі 2005 року в гарному стані. З нюансів: тріщина лобовому склі. Також є незначні вмятини від граду. Машина повністю на ходу, за додатковою інформацією телефонувати за номером.
Автомобіль доглянутий в гарному технічному та зовнішньому стані. Зроблено планове то, заміна фільтрів, мастил.
Продам Subaru Outback в гарному стані. Автомобіль підійде для тих хто їздить по трасі та по бездоріжжю. Високий кліренс, повний привід.
Продам доглянутий автомобіль,в хорошому стані. В автомобіль вкладено 120 Тис грн в двигун !виглядає достойно як зовні, так і в салоні. +Автомат — комфорт у місті +Повний привід - впевнено в будь-яку пору року +Газ + бензин (вписаний) - економна їзда +Технічно справне, їздить кожного дня Салон охайний, без неприємних сюрпризів Реальному покупцю гарний торг . Обмін на гібрид або кросовер.
Капіталка двигуна на 145000. Поршні ковані Male Налаштування від Білика + Launch Control DCCD Вихлоп GReddy
У хорошому стані
Авто не підводило ні разу, 6 років в 1 власника, газ/бензин, двигун атомосферний, нова рульова рейка, насос гур, ходова, акумулятор. Ціна обговорюється, готовий до адекватного торгу з реальним покупцем.
Авто в гарному технічному стані. За детальнішою інформацією та для перегляду звертайтеся за телефоном +********** Олег
Авто не потребуе вкладень.Один хазяїн вже 12 років. Двигун та АКПП були зроблені. Стоїть газ, який вписаний в техпаспорт. 5500 не пропонувати !!!
Хороше динамічне авто, відмінно тримається дороги в любих погодніх умовах, кермувати одне задоволення як по місту так і по трасі. Потрапив в дтп на ремонт немає часу. Авто повністю на ходу. Під капотом все ціле. Пошкоджений кузов з правого боку, так як удар відбувся правим боком в зад фури : права передня дверка, праве крило, перед даху з правого боку з правою стійкою, права передня фара, частково капот та лобове скло. Передній бампер цілий, знятий. Авто в дтп пішло капотом під фуру, тому під капотом все неушкоджене. Потрібно виконувати рехтовочні роботи на які у мене немає часу. Торг
Продам Форестера в хорошому стані, сів та поїхав, вкладень ніяких не вимагає. Готовий пройти діагностику на будь-якому сто за Вашу оплату:)
Субару аутбек 2005 рік газ бензин. Ходова відремонтовано , нові пружини зад перед, нові колодки гальмівні, троси ручника, зетки, салінблоки, нові підшипники, обслужено газове обладнання. Замінено мала фільтра. Масло в коробці. автомобіль після усунення механічних пошкоджень, лакофарбового покриття останні фото на даний момент. Продаю бо потрібно гроші на будівництво.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?