Продаю грастрекер 2004 року в гарному стані. Я другий власник в Україні, їздив на ньому два сезони. Взимку робилося то, зокрема обслуговування передньої вилки, рихтовка пір‘їв, ремонт передніх гальм, заміна свечей, регулювання клапанів і ще багато дрібного. Торг на місці.
Продаю хороший мотоцикл. Доглянутий: замінені ланцюг , зірки, сальники вилки. Гарне світло. Ювілейна версія з чотирма клапанами та кік /електро стартером Ніяких вкладень не потрібно. Переоформлення чи доручення. Пробіг росте кожного дня . Торг
Найкращий поні на районі шукає нового власника або власницю. Про стан нема шо казати, крім того, що мотоцикл повністю обслужений і готовий їхати, бо конструкція настільки класична і проста, що з технічних поломок у мене за весь час тільки контакт на акумуляторі розкрутився. Двигун без нарікань — їде собі і їде, не чхає не кашляє. Це чотириклапанна версія, яка випускалася до 2004 року, після конструкцію спростили до двох клапанів. Шукав саме цей двигун, бо, як відомо, чим більше повітря в голові, тим цікавіші маршрути. Цілком задоволений. Коробка чітка, нейтраль шукати нескладно. Вилку замінив, бо вона приїхала вже поживша. Хотів з кікстартером, щоб був повний аналоговий вайб, проте комплектація попалась лакшері з електричним — то вже вибачайте. Оскільки це мали бути довгі стосунки, то й робив шо хотів: - поставив більший бак, бо рідний на 6л зовсім дріщ - замовив алюмінієві кришки акума, бо так хотів - задній ліхтар маленький, бо штатний як півмотоцикла - вкоротив штатні важілі зчеплення та гальм, щоб було зручніше під два пальці - і воно правда зручно - замовив колосально стильний перешив сидіння, бо, знову ж, так хотів По техніці все штатне, рідні японські вузли на аліекспрес не міняв, на обслуговуванні не економив. Розхід палива дуже помірний і взагалі утримання мотоцикла можна вважати прямо дешевим. Не буду писати банальні речі про “мотоцикл з душею”, але це дійсно класний байк для їзди по місту та околицях з приємним класичним вайбом. Посадка зручна для невисоких райдерів, і взагалі мотоцикл лагідний для початківців. Асфальт, ґрунт, пісок, гравій — всюди почуває себе комфортно, завжди готовий до будь-яких пригод, і це завжди мені в ньому подобалося. Звісно, висока швидкість або складний off-road не його стихія, я перевіряв - не той клас техніки. Хіба що ви полюбляєте віброіграшки та БДСМ. Продаж, ймовірно, буде в Дії, бо в Києві не часто буваю. Якщо після демобілізації прийду просити продати його назад, сильно не дивуйтесь.
Suzuki Grasstracker BigBoy Ідеальний стан, повністю обслужений! Продаю свій Suzuki Grasstracker BigBoy — стильний японський Scrambler із впевненим характером і крутим звуком. Мотор працює чітко, без сторонніх звуків Повністю обслужений — нові рідини, фільтри, ланцюг Нова якісна гума Кастомний вихлоп — глибокий, насичений звук Кастомна перешита сідушка — стиль, комфорт і якість Усе електро, гальма та підвіска у відмінному стані Мот приганяли славнозвісні MotoYard. Ось його огляд, яким він приїхав з японії. Зверніть увагу на пробіг тоді і зараз. Загальний стан майже не змінився. ********** Мотоцикл доглянутий, чистий, технічно готовий до сезону. Стан — ідеальний як на свій вік. Причина продажу — інший проєкт.
Гарний мотак в доброму стані, 2009 рік(дивно що авторіа пише максимальний рік 2005), кастомний вихлоп, подовжений задній маятник, кастомний стопак з рамкою під номер, аморти задні Showa від хонди cb500, руль з перемичкою, посилені пружини в вілці, мастило нове, ціпок та зірки майже нові. За питаннями в ЛС або телефоном. Продаю через перехід на більшу кубатуру
Продам Suzuki GrassTracker 250 BigBoy. Рік випуску по техпаспорту - 2007, сайт підтягнув 2005 по VIN і не дає змінити. Легкий, надійний та дуже комфортний мотоцикл для міста, заміських поїздок і легкого бездоріжжя. Оснащений одноциліндровим двигуном 250 см? з повітряним охолодженням. Простий в обслуговуванні та економний з точки зору витрат пального. Мотоцикл у хорошому технічному стані, повністю на ходу, не потребує вкладень. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається чітко, ходова частина без зауважень. Регулярне обслуговування проводилося вчасно. Версія BigBoy відрізняється збільшеною колісною базою. В даній комплектації присутній кік-стартер та лапка декомпресора. Ідеальний варіант як для початківця, так і для досвідченого мотоцикліста, який шукає легкий та невибагливий байк на кожен день. 130кг спорядженої маси, широке кермо та широка задня покришка роблять мотоцикл зручним як для їзди по місту, так і на легкому бездоріжжі. Минулого сезону було встановлено новий акумулятор та свічку запалення, встановлено новий повітряний фільтр, проведено повне ТО. Заводський хром в гарному стані. Модифікації: - LED стоп; - вкорочений хвіст, який краще пасує загальному вигляду байку. Додатково віддам: - оригінальний повітряний фільтр; - заводську ручку для пасажира; - кришку відсіку для інструментів (інструменти відсутні). Мінуси: - тріснуті бокові кришки - класична "болячка" даної моделі; - запотівання навколо клапанної кришки; - не працює індикатор дальнього світла; - підсвітка приборки працює коли захоче. Продаж у зв'язку з переходом на інший мотоцикл. Більш детальна інформація в месенджерах за вказаним номером телефону: Telegram, Viber. На дзвінки відповідю рідко, краще пишіть. Відео та додаткові фото скину за потреби. Торг біля баку.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?