Машина на ходу мотор живий ходова в нормі кузов трохи гнилий решта інформація при зустрічі.
Продам ниву газ бензин вписаний в тех паспорт, коробка нова стоїть проїхала 10 тис. км, двигун після кап. Ремонту проїхав 20 тис. Км, передній міст новий проїхав 20 тис. Км, підшипники передніх ступиць стоять від IVECO.
Автомобіль в чудовому технічному і візуальному стані. Страховка свіжа, пороги переварені. Варити нічого не потрібно. Переоформлення, як через мрео так і через Дію. За додатковими питання пишіть, дзвоніть відповім .
Авто в гарному стані як на свої 48 років Мотор, коробка працює як треба По кузову є моменти с ЛКП, але «дірок і гнилі» немає Червоний салон в гарному стані Коробка 4-х ступка Можу розглянути обмін Повне переоформлення Продаж не терміновий
По машині робив повністю передню ходову частину 1,5 місяці тому, а саме: стійки, опорні, шарові, підшипники ступічні, гранати, шруси , косточки, салейнблоки, та успокоїтєлі. Також два тижні тому замінили нові щітки на генераторі. Та замінили мастило в коробці. Машина працює без плаваючих обертів, двигун набирає оберти швидко, коробка не хрустить, кожна передача перемикається без нарікань, счеплення також без нарікань, при поворотах та ви воротах керма без хрестів та лишніх страшних звуків в шарових і шрусах. Тонована в круг, в салоні все видно, їздити з таким тонером комфортно. Дно ціле без іржі, по кузову порядок, є нюанс на задній ляді треба під зачистити та підкрасити. Салон чістенький, не курили! Кондиціонер працює але не треба зрівнювати з супер іномаркою, пічка дує так що зимою в кофті комфортно їздити. Бампер був крашений, є невеликі моменти по косметиці крила, капот, але все вирішується не критично. І зайнятися вихлопною , там де резонатор є декілька невеликих дирочок. Приборка частково світить інколи ні. Коли їдеш по грунтовці є моменти торохтіння, карточок, полки де динаміки, та капоту. Є музика , але не суперова, двухдіновска магнитола. Доп, відео, фото можу скинути, краще телефонуйте все вирішимо обсудимо. ********** По можливість все обслуговували та їздили, машина практично кожен день на ходу. Адекватні повинні розуміти що машина не нова з салону і все не ідеал!
Машина у хорошому стані за деталями дзвоніть ********** по мотору питань нема можливий торг Івано Франківська область космач на титанових дисках колеса зимові Можна обмін на мотоцикл або машину з мою в доплатув
Продам ваз 2106 в хорошом состоянии вложений не требует в машину в вложено очень много труда ходовая новая диски новие R14 газ бензин газовая установка новая работаит что на газу что на бензине бес проблем газ вписан в тех паспорт полное переоформление салон в хорошом состояние музыка хорошого качества по машыне все работаит все вопросы по телефону без торга павел возможен обмен на чтото другое приложения в вайбер Паша
без дтп красилась одна правая дверь первая регистрация 2013 за доп инфо звоните пожайлуста
Авто на ходу, вигляд на свій вік, є рижики.В цілому машина,працює відмінно як на газу, так і на бензині.
Продаю ваз 21099 у хорошому стані сів поїхав
Продаж від першого власника. Авто на зимовій гумі, є комплект літньої
Продам дівятку на ходу газ бензин тітанові диски
Коробка, мотор та ходова чудові без нарікань. Авто на ходу сів і поїхав. Потребує підварювання дна та одного порога з водійської двері. Салон чистий, білого кольору, зберігся під чохлами як новий. Є вбудовані динаміки гарної якості. Пробіг 165 тисяч рідний - була заміна ременю ГРМ на 155000 км пробігу. Пишіть на вайбер - скину фотографії де потрібно варити.
продам ваз 2107 2010 року газ бензин газ 4 покоління мотор 1.6 інжектор питань нема до мотора коропка 5тиступка без нарікань машинка повністю опслужена нове масло фільтра помпа поміняні сальники клапанів новиї акб нова зимова резина 26 року свіжа страховка машинка находу кожен день кого цікавить зробіть пишіть варити нетреба нічого окрім порогів
Пропоную своє авто Ваз 21099 в хорошому стані газ/бензин машина 2009 року газ стоїть 4 покоління в машині є бортовий комп?ютер який встановлено в салоні де машину купляли на якому вказано все що пов?язано з блоком керування автомобіля навіть він вказує коли потрібно пройти ТО. В машині замінено всі стойки в круг тормоза нові,ручник працює але треба підтягнути. Стоять диски р14 по типу BBS не криві не катані гума стоїть с переду нова заду теж не нова але в хорошому стані. Проведені провода під сабуфер але зараз він не стоїть машина працює як на газу так і на бензині розход по місту 9-10 л по трасі 7-7.5 літрів. Машина тонована в круг стоїть нове лобове скло старе було потерте тому вирішив замінити,новий стартер,стойки в круг,лед стопи встоять,амереканки також стоять з переду, корврики Evo в салоні. Дном поварене та оброблене стоїть нова вихлопна сестема Машина кожного дня на ходу заводиться їде робе. Новому власнику в додачу дам штампи р14 з літньою гумою. Є сліди експлуатації видно на фото є де не сколи машина не нова і ціна її не космос для свого стану машина коштує тих грошей. Машину можна переоформити через дію або доручення . Куплялась машина Від першого власника Ціна вказана 2100$ своїх цін не пропонуйте не гайте час ні свій не мій хто дійсно зацікавлений готовий обговорити і уступити в ціні
Продам 99 в гарному стані 1.5 інжектор Ходова перебрана, замінена рейка, масло та усі фільтра мінені, АКБ на гарантії, хороша зимова резина, Днище та пороги цілі, мотор міняв масла не бере
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?