Продам свій автомобіль дуже хороший автомобіль їде резво масло не бере дуже багато чого робилося є нюанс по передньому лівому крилі Ланосом розпороли на скоростььне вліяє або під заміну тому ставлю таку ціну 1500$ без торгу ТО було зроблене 1000 км Задні барабани теж нові Коцнутий бампер передній І крило ліве Стоїть гарний вихлоп Так же нова літня резина І запаска теж нова Газова установка теж хароша балон на 34 літра на газу їде дуже добре Колеса R15 ті стоять Літо у 2026 році буде другий сезон Зима бралася бу теж відаю Відаю КПП 2110 Відаю задні колодки дві гранати нагрудні Опорніки нові Короче все що є нове Віддаю в придане
**********
Робоча конячка в нормальному стані. Дідусь один хазяїн, пригнав її з Німеччини. Початково йшла на експорт. По кузову не гнила, усі проблемні місця, що були виявлені, підварені та оброблені. Майже нова зимня гума, мотор, КПП працюють ідеально, нове ГБО (в техпаспорт не вписане). Мастило не їсть, їде як треба. КПП 5-ступка. Замінено мастило у двигуні, КПП та мосту, замінено тосол. Встановлено нові радіатор охолодження, катушка запалювання, трамблер, бензонасос, редуктор заднього мосту. Перебрано та відрегульовано карбюратор, рульвий редуктор, відрегульовано клапана. Відремонтовано ходову частину. Тяга панара з регулюванням - перший крок до тюнінга зроблено))) Машинка доїде куди завгодно і повернеться назад без проблем. Зберігається у сухому гаражі. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ. Часто буваю за кордоном. Якщо телефон не відповідає - то пишіть або сюди або на вайбер. Обов'язково відповім.
Продам авто в гарному стані всього було 2 господаря.
Машина на ходу мотор живий ходова в нормі кузов трохи гнилий решта інформація при зустрічі.
Продам ниву газ бензин вписаний в тех паспорт, коробка нова стоїть проїхала 10 тис. км, двигун після кап. Ремонту проїхав 20 тис. Км, передній міст новий проїхав 20 тис. Км, підшипники передніх ступиць стоять від IVECO.
Автомобіль в чудовому технічному і візуальному стані. Страховка свіжа, пороги переварені. Варити нічого не потрібно. Переоформлення, як через мрео так і через Дію. За додатковими питання пишіть, дзвоніть відповім .
Авто в гарному стані як на свої 48 років Мотор, коробка працює як треба По кузову є моменти с ЛКП, але «дірок і гнилі» немає Червоний салон в гарному стані Коробка 4-х ступка Можу розглянути обмін Повне переоформлення Продаж не терміновий
По машині робив повністю передню ходову частину 1,5 місяці тому, а саме: стійки, опорні, шарові, підшипники ступічні, гранати, шруси , косточки, салейнблоки, та успокоїтєлі. Також два тижні тому замінили нові щітки на генераторі. Та замінили мастило в коробці. Машина працює без плаваючих обертів, двигун набирає оберти швидко, коробка не хрустить, кожна передача перемикається без нарікань, счеплення також без нарікань, при поворотах та ви воротах керма без хрестів та лишніх страшних звуків в шарових і шрусах. Тонована в круг, в салоні все видно, їздити з таким тонером комфортно. Дно ціле без іржі, по кузову порядок, є нюанс на задній ляді треба під зачистити та підкрасити. Салон чістенький, не курили! Кондиціонер працює але не треба зрівнювати з супер іномаркою, пічка дує так що зимою в кофті комфортно їздити. Бампер був крашений, є невеликі моменти по косметиці крила, капот, але все вирішується не критично. І зайнятися вихлопною , там де резонатор є декілька невеликих дирочок. Приборка частково світить інколи ні. Коли їдеш по грунтовці є моменти торохтіння, карточок, полки де динаміки, та капоту. Є музика , але не суперова, двухдіновска магнитола. Доп, відео, фото можу скинути, краще телефонуйте все вирішимо обсудимо. ********** По можливість все обслуговували та їздили, машина практично кожен день на ходу. Адекватні повинні розуміти що машина не нова з салону і все не ідеал!
Машина у хорошому стані за деталями дзвоніть ********** по мотору питань нема можливий торг Івано Франківська область космач на титанових дисках колеса зимові Можна обмін на мотоцикл або машину з мою в доплатув
Продам ваз 2106 в хорошом состоянии вложений не требует в машину в вложено очень много труда ходовая новая диски новие R14 газ бензин газовая установка новая работаит что на газу что на бензине бес проблем газ вписан в тех паспорт полное переоформление салон в хорошом состояние музыка хорошого качества по машыне все работаит все вопросы по телефону без торга павел возможен обмен на чтото другое приложения в вайбер Паша
без дтп красилась одна правая дверь первая регистрация 2013 за доп инфо звоните пожайлуста
Авто на ходу, вигляд на свій вік, є рижики.В цілому машина,працює відмінно як на газу, так і на бензині.
Продаю ваз 21099 у хорошому стані сів поїхав
Продаж від першого власника. Авто на зимовій гумі, є комплект літньої
Продам дівятку на ходу газ бензин тітанові диски
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?