Купляв на літо в салоні, на даний момент пробіг 2500км. Масло замінювалось вчасно, додатково врізав паливний фільтр. В обкатку не ганяв. МКПП - 5ст. 2 ключі. На реєстрації з переоформленням
Мотоцикл куплявся новим, обкатка проходилась дуже хорошо, масло мінялось раз в 1.000км, стоїть нові цепь і зірки, хороша підвіска, маневрений, їде дуже бодро як для 200кубів Документи всі в порядку, любий вид переоформлення Всі питання за телефоном
Мотоцикл Viper f5 200 кубов Технічно справний ,сів поїхав Світло працює все Встановленні нові зірки та ланцюг,новий акумулятор.Мотор після капіталки працює добре, Обладнаний лед оптикою А також фіолетовою підсвіткою Є нюанси по пластику Також цікавить обмін на мотоцикл ключ на ключ або з вашою доплатою
Продам viper zs 200n, в збереженому стані. Мотоцикл без ДТП. Вилка та амортизатори сухі, працюють як треба. Двигун шепче. Я перший власник.
Мотоцикл у гарному стані, купувався в салоні, перший власник, повністю справний та готовий до поїздок. Продаю, тому що вже студент і користуватись ним не буде змоги. ? Основні характеристики: Двигун: 200 см?, 4-тактний, економний та надійний. Коробка передач: механіка, 5 ступенів. Охолодження: повітряне. Максимальна швидкість – до 110 км/год.(по тех. паспорту. Сам не заміряв тому що швидко не їздив.) Витрата пального – близько 2-3 л/100 км. ? Стан: Мотоцикл доглянутий, всі рідини замінені вчасно і ніколи не перегрівався чи тд. Гума у хорошому стані. Світло, сигналізація та прилади працюють без зауважень. (усе замінено на LED) Ідеально підходить для міста та заміських поїздок. Економний, простий в обслуговуванні та надійний у використанні.\ якщо будуть якісь запитання чи ше шось то пишіть на вайбер чи телеграм. буду радий за спів працю.
Мотоцикл в хорошому стані Є нюанси по пластику але не страшно Мастило мінялося кожну 1000км Стоїть спортивний карбюратор pwk 30 Одним словом потрібно доложити рук Глянути до клапанів та замінити прокладку на кришці генератора З документами повний порядок є страховка (свіжа) Стоїть дорога нова резина Детальніше по телефону
Продам свій мотоцикл Viper 200. Я другий власник, купував його з мінімальним пробігом, ставився бережно. Мотоцикл у стані "сів і поїхав" — жодних вкладень не потребує, все працює на 100%. Пробіг 1900 , масло Поміняне вчасно м?яка ходова,дуже економний 2,5/3л на 100 . З документами все в нормі.можливий торг або обмін
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?