Продам комфортний тігуан рестайл. Дуже вдалий кузов зі скошеним підйомом попереду не як у багатьох інших прямий. Можна заїжджати на будь-якої висоти бордюри. 6 ступенева механіка. Авто у відмінному технічному та зовнішньому стані. Будь-які перевірки. Встановлено та обслужено газ. Гума зимова. Продаю за непотрібністю так як, є робоче авто. Додав декілька свіжих фото , зняв мухобійку щоб не було зайвих питань.
Хороший автомобіль для сімʼї, великий багажник, є зимові колеса на литих дисках, система ВЕБАСТО, підігрів сидінь, підігрів зеркал і скла. Повний бак бензину, мотор FSI , все чудово працює. Не потребує вкладень, луджене дно, не гниє.ПРОДАЮ, бо є другий автомобіль.
Даний автомобіль придбаний в 2014 році в салоні, за весь час експлуатації знаходиться в одного власника. По автомобілю на даний час замінено комплект ГРМ на пробігу 491 тис км, мотор в ідеальному стані, по кузову без ДТП та підкрасів, рідна фарба, потребує косметики по колу, по ходовій частині все обслужено, резина практично нова куплена цього року, є комплект дисків, але без резини, всі інші питання по телефону.
Продається офіційне авто! Я є третім власником(перший власник змінював номерний знак), авто цілком справне і завжди обслуговувалось лише на дилері(підтверджуючі документи в наявності). Додатково встановлена магнітола з CarPlay. Зроблено абсолютно все, на 211 тис, була повністю зроблена ходова, замінені всі прокладки та ремінь грм, є підтверджуючі документи. Огляд на будь-якому СТО без жодних проблем
Авто без жодних вкладень!!!на 100т.км була заміна цепа грм.доглянуте та обслужене.на 100% готове до перевірок на будь якому сто.
Машина після початку війни знаходилася у мами в Німеччині. Там відкатала більшість пробігу і проходила планові ТО по графіку. На даний момент, машина в ідеальному стані та обслужена. Ніяких проблем немає, нова літня і зимова гума. Готова для продажі та використання. По салону та кузову немає жодних питань та готова для перегляду. Телефон вказаний мамин (Клара), можна дзвонити та писати на вайбер. На машині встановлені всі оригінальні запчастини та також багато додаткових запчастин екстер?єру. Перекупів прошу не турбувати. Машина лише на продажу. Обмін не цікавить!
Масла,фільтра,колодки-все поміняно.
Продам Passat B7 1.8TSI 2014 (Америка) 10500$. Торг. Колір: чорний; Салон: шкіряний, чорний перфорований, стан 10/10; Двигун: 1,8 TSI, стан 10/10; Гума: літо R17, стан 9/10 (Pirelli **********3р.); Вид палива: бензин; Коробка: автомат 6 ступеневий Aisin (Японія), стан 10/10 Диски: R17, чорні легко плавні; Додатково: новий акумулятор, авто в повному антихромі. Торг присутній але мінімальний, так як продаж не терміновий. Продаж тільки з повним переоформленням на нового власника. Готовий пройти ТО на любому Вашому СТО.
Автомобіль в справному стані.
Перша реєстрація в комплекті літня резина на титанах є невеликий торг інші питання по телефону
Пропоную хороший автомобіль для особистого користування. За термін його користування автомобілем задоволений, бо автомобіль комфортний та економний в користуванні. З моменту його купівлі було не мало зроблено та докуплено на авто для комфорту та кращого його вигляду. В автомобілі поставлено чохли з екошкіри з антарою для кращого вигляду салону та комфорту під чохлами не ховаються обідрані чи затерті сидіння а абсолютно нові сидіння як і з заводу. Затоновано хорошою плівкою по кругу крім лобового скла, стоять оригінальні титани з резиною Continental 6 2021 року випуску та маю нову зимову резину Kumho на дисках. По самому автомобілю можу сказати відразу пробіг не скручений, масло не їсть , мотор не труїть , з лакофарбового покриття присутній ремонт правого переднього крита так як була проблема з корозією замінено на нове у власному автомобілю впевнений та пропоную будь яку перевірку на Станції технічного обслуговування так як приховувати не має чого. Якщо щось не розповів тому прошу звертатися за номером телефону вказаним нижче.
Passat b6 2.0 tdi в гарному стані. Ходова не гримить. Замінено комплект счеплення з маховиком. Замінений привід на маслонасос (шостигранник) Комплектація highline: Круїз. Датчик доща та сітла. Підігрів сидінь. Люк. Комбінований салон. Заводське деревʼяне мультикермо. Авто затемнення дзеркала заднього виду. Мотор працює рівно, не димить. Як для б6, кузов в гарному стані, без дтп, два косметичних підкраси(прибирав рижики). Набирайте, пишіть)
Свіжопригнаний! Розмитнений! 2004р.в.! 2005 модельний! 1.6 бензин МРІ! Оригінальний пасажир! Рідне лобове скло! Гарний стан! Оригінальний пробіг! Збережений салон! Технічно все працює! Фаркоп! Без ДТП !!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?