Доброго дня лагуна 2.2 турбодизель 2003 рік універсал .Турбіна нова. демфер разом з корзиною і вижимним замінені ,ходова вся зроблена нові свічки наказу і форсунки мотор після капіталу ,поміняні подушки мотора всі .масло з мотора не тече і масло мотор не бере.замінені всі посібники .Хороша музика .абс антібукс .Хто хоче дійсно хороше авто і обслужену від а до я то це для вас.Цікавить обмін на мегана або сценіка 2 покоління + моя доплата
Замінені розхідники. Кондиціонер, склопідйомники працюють. Стікла, включно з лобовим рідні.
Авто по ходовій не гримить,двигун АКПП в нормі,масла фільтра замінені 1500км тому.Деталі по тел.
Доброго дня продам авто є малі нюанси по кузові а так ідеальна
Гарне авто у максимальній комплектації. Комфортне авто, усе працює, кожен день в експлуатації. Є клімат контроль, мульті руль, гарна музика, є система приветствия при відкриванні авто, взагалі багато різних систем комфорту! Робилась заміна ланцюга роликів, та багато чого фото додав. Машина сів та поїхав. Більше питань по телефону.
Машина в гарному стані, не потребує додаткових вкладень. Обслуговувалась своєчасно. Один власник. Як справжня ''беха'' ні разу не підводила. Можливий торг біля капоту.
Продається гарне, велике та комфортне авто. Кращий представник сімейства Daewoo. Великий салон, потужний двигун. Кондиціонер працює, 4 скло-підйомники, по ходовій зауважень немає. Все замінюється вчасно, запчастини якісні. Двигун після капремонту (44000). Є незначні нюанси на які присутній гарний торг. По всім питанням в лс або за телефоном Можливий обмін з моєю доплатою. На обмін ціна 3000$
Продам авто, технічно все працює, підігрів передніх сидінь, поміняна вся музика + маю в багажнику, перетягнутий салон , але стан не найкращий .. є тканина для реставрації при бажанні віддам,є проблеми по кузову передні двері іржа з'їла, праве крило прим'яте і потрібно реставрувати/міняти фару, товщина на лобовому в районі склоочисників, на обзор не впливає, треба заправити кондиціонер ,в фарах стоять бі-лінзи, ксенон. В цьому році поміняв, щеплення в соборі, генератор, акумулятор, стартер. В додачу віддам старі жалізяки на старій резині, та додатковий комплект килимків.
Автомобіль в гарному стані Сів -поїхав Тех. стан-обслужена!!!
Один власник з автосалону. Перша реєстрація, гаражне зберігання, авто в стані нового, не бита, не фарбована. Пробіг 61000 км. При покупці було зроблено повну обробку кузова, встановлено захист двигуна. Авто на новій літній резині, також з нею віддам комплект зимових коліс. Зроблено повне ТО. Всі стекла рідні. Продаж з обов'язковим переоформленням. Останні 5 років на авто ніхто не їздив. Авто варте своїх грошей, можливий аргументований торг!
Машина в гарному стані. Не фарбавона! Обслужена. Вкладень не потребує. Сів і поїхав. Інжектор. Более подробно по телефону
Автомобіль в хорошому стані,об'єм двигуна 1.3,газ -бензин вписаний,салон чистий,використовувавсь для поїздок сім'ї.продається з комплектом зимньої ризини,саббуфером,які цікавляться питання телефонуйте
авто в хорошому стані готове до використання
Авто на ходу. Оснащення: круїз-контроль, електросклопідйомники, підігрів сидінь, ABS, сигналізація, тонування, магнітола Pioneer. Салон охайний. Є кілька нюансів по технічному стану: – двигун потребує діагностики (є втрата потужності), – не працює кондиціонер, – пороги потребують ремонту. Додатково: Два комплекти гуми, гума свіжа. Два комплекти ключів. Торг біля авто.
Авто в доброму стані, двигун не димить,не троіть, акпп працює добре, комплекти коліс, літоR18 . Світло в машині добре, стоіть лед. Все працюе клімат, автозвук harman kardon.Кого цікавить дзвоніть все розповім докладніш. Паливо газ бензин.
Продам власне улюблене авто, Peugeot Pininfarina coupe 406! Авто після ДТП; не маю часу та змоги на відновлення; здати на запчастини шкода… Подушки безпеки не стрельнули, всі цілі; радіатори теж цілі. Авто без арештів, штрафів та будь-яких стягнень… Двигун працює чудово (ГБО не стояло), авто робив для себе: - Замінена ходова (нові запчастини); - Нові стойки; - Нові гальмівні диски та колодки; - Нові троси та колодки стояночного гальма - Новий компресор кондиціонера; - Новий радіатор охолодження двигуна; - Замінена КПП (стару віддам з машиною, не подобалось як вмикалась 2 передача); - Нове щеплення, повний комплект; - Замінено ГРМ з помпой; - Нова зимова резина Continental (проїздив 2 місяці); - Повністю нова вихлопна система від павука (спроектована та зібрана з «нержі» 2мм в професійній майстерні «Korshun exhaust systems»); - Нове лобове термальне скло (не Китай, справжнє термальне, а не наклеєна плівка); - Рульова рейка замінена; З машиною в добавок: чотири оригінальні диска, КПП, куліса перемикання передач (справна, в чудовому стані), бокові дзеркала, комплект ущільнювачів дверних пройомів, декілька передніх фар, блок керування двигуном (справний, були думки експериментувати з прошивкою), задній підрамник (хотів пісочити, фарбувати). ********** На авто не наклейка, справжня аерографія, клопітлива ручна робота; після відновлення авто малюнок можна відновити.
автомобіль робився під себе як авто вихідного дня все працює вічного зайвого, більше інформації про авто по телефону вайбер ********** ********** телефон
Усі деталі по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?