Фактично один власник по Україні. Машина усе життя їздила у Німеччині, там і обслуговувалась, сервісна книжка присутня. За час володіння мотор та коробка не підвели жодного разу, автомобілем користуюсь рідко, у зв?язку із чим малий пробіг. Пробіг ніхто не крутив, можете приїхати та перевірити. Автомобіль не крашений, але є 2 місця, які потрібно зробити. Замінено усі рідини, які є у автомобілі. 2 місяці тому зробив нову повністю ходову, нічого не гримить і не скрипить, автомобіль купи тримається. Шикарна комплектація. Клімат контроль, датчик дощу, підігрів сидінь, всі 4 склопідйомники. Усі кнопочки працюють. Усе робив в автомобілі вчасно, коштів не жалів. Хто купить не пожалкує і буде насолоджуватись. Прохання телефонувати з 08:00 до 22:00.
Продам форика 2 литри атмосферник на бойовому ходу сів поїхав на укр реєстрації (не фонд) пороги арки зроблені, салон цілий, підвіска в норм стані люк є тріщина не тече
Доброго дня Продаю причіп, будинок на колесах пригнаний з Німеччини Багата комплектація намет , мувер, ( це такі валки біля коліс які їх крутять , зручно паркувати без авто.) кондиціонер бойлер, + всі стандартні опції. Все працює ідеально як і стан самого вагончика був куплений з площадки Німеччини в людини яка ними займається багато років і в нього немає поганих караванів посилання на цю площадку буде нижче. Також займаємось прогоном з цієї площадки завжди є біля 50-60 в наявності вагончиків , не всі вони виставлені на сайті тому деталі за телефоном Скажете який вас цікавить думаю підберемо.) всі причепи проходять тех огляд на спец станції в Німеччині на технічну справність ********** ***Тарас
Продам Вектру 2003 року 2.0 дизель 16клапанів,технічно вся обслужена,нові передні і задні пружини(каяба),передні нові тормозні диски(TRW),ззаді замінені усі сайлентблоки повністю(сідем,лемфьордер),антифриз новий,гальмівна рідина замінена,масло у кпп замінено,у гідропідсилювачі замінено,клімат працює,круїз контроль працює,встановлений металевий захист двигуна,нові передні ступичні підшипники Росхід город 7.5 траса 6.5 Я власник по техпаспорту,володію автомобілем 4 роки Обмін на авто дешевше з вашою доплатою
Авто тільки привезене з Німеччини, розмитнене, головне до постановки на облік. В Україні були поміняні: ланцюг ГРМ, роліки, помпа, натяжник, ремінь ручейковий, помпа, масла, фільтри . Двигун працює без нарікань. Іржі немає взагалі. Кузов максимально збережений. Є другий комплект легкосплавних коліс.
Продаю Mitsubishi Space Star 1.9 2003 г. Турбо дизель, витрата палива 6.2 л. /100 км по місту, масло не бере, взимку заводиться без питань, є невеличкі міста ржі біля заднього крила
Продаємо напівпричіп контейнеровоз а також машину ман з прицепом Всі запитання по телефону **********
Доброго дня, до уваги пропонується доглянуте авто, пригнана з Німеччини, замінені масла, фільтра, ремінь генератора, гарна комплектація, в салоні працює кожна кнопка, доглянуті сидіння, рідний пробіг, є 1-2 рижика по кузову. Рідкісний відтінок кольору, мотор не троїть, не димить, масла не бере, коробка не вибиває, механіка 5-ступка, є документи з німецького ТО. Дзвінки приймаються 24/7
Авто в гарному стані. Все обслуговане. Все по оригіналу.
П/причіп контейнеровоз під всі види контейнерів, 20, 2?20, 40, 45. Висувний хвіст. Все працює. Повністю обслужений. Ходова після кап ремонту. Вісі SAF на гусяках. Стан ідеальний. Гума 50 %. тара 5500кг. Ще є не розсувний Крона, теж під всі ящики. Тара 5200.
норм
Авто на зимовій гумі Мішелін R16.Є нюанс по КПП.А так все робе.
Вітаю! Продаю свій ланос. Не гнилий корейський кузов (рідні деталі оцинковані). Був битий (не сильно) фарбований перед (рік тому) і зад (за минулого власника). Двигун в повному порядку, оливу не бере. Авто дуже динамічне як для ланоса. Прямоточна вихлопна система з заглушкою (шумна але не занадто). Ходова в повному порядку, нічого ніде не стукає. Гальма в порядку. Передні гальмівні диски скоро треба міняти. ABS працює. Кондиціонер працює, пічка працює. Гідропідсилювач керма працює, рульова в порядку, авто дорогу тримає рівно. Нова літня гума. Зимовий комлпект гуми є: передня - хороша, нова; задня - не дуже (росава). Кого цікавить - звертайтесь за телефоном. Вдалих покупок, мирного неба!
***ПРОДАМ НЕПОГАНУ МАШИНКУ на КОЖЕН ДЕНЬ LADA-SAMARA-2115 2003р. з РІДНИМ ПРОБІГОМ 227000км у ВІДМІННОМУ РОБОЧОМУ СТАНІ ДЛЯ СВОЇХ РОКІВ!!! КУЗОВ В НЕПОГАНОМУ СТАНІ ПОВНІСТЮ ПРОКЛЕЄНИЙ ШУМОІЗОЛЯЦІЄЮ В ТРИ СЛОЯ,БЕЗ КОРРОЗІЇ ТА РИЖИКІВ, ДНИЩЕ ТА ПОРОГИ СТАН ВІДМІННИЙ !!!! ДВИГУН 1.5-8кл.в ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ !!! САЛОН ДОГЛЯНУТИЙ в ГАРНОМУ СТАНІ !!! ХОДОВА ПОРЯДОК,ВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ !!! ТОНІРОВКА по КОЛУ, СИГНАЛІЗАЦІЯ, МУЗИКА,ГАРНИЙ АКБ, ГАРНА ЗИМОВА ГУМА, ТИТАНОВІ ДИСКИ, ФАРКОП !!!! ПРАЦЮЄ КОЖНА КНОПОЧКА, КОЖНА ЛАМПОЧКА!!! ДОКУМЕНТИ в ПОРЯДКУ, ОФОРМЛЕННЯ БУДЬ-ЯКЕ !!! ДЗВОНІТЬ КОМУ ПОТРІБНА НЕПОГАНА,НЕДОРОГА МАШИНКА НА КОЖЕН ДЕНЬ!!!!
Ціна без торгу. Технічно без питань взагалі. Нова турбіна. Власник. Продаж тільки з переоформленням. Номера залишаються в мене. Надам історію обслуговування
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?