Авто в задовільному стані,на Українській реєстрації,Привід прцює,газ працює,кондиціонер працює,підігрів сидінь працює,кнопочки працюють,автотна весь час,сів поїхав,нарікань немає,детальніше розповім,пишіть дзвоніть не забувайте
Авто на впевниному ходу, обслужене, вкладено багато коштів. Любий вид переоформлення. Власне авто
Ford Transit, 2003 рік. Автомобіль багато років у сім’ї, використовувався за призначенням. Двигун працює чітко, 4-а передача втикається трохи некоректно, авто на ходу. Простий та надійний транспорт для роботи або господарських потреб. Є сліди експлуатації та вікові нюанси, що відповідають року випуску. Документи в порядку. Інше по телефону
Продаж від власника, один власник з салону!!! Без ДТП, в рідній фарбі та в рідному металі, оброблений з перших днів , без дірок, гнилі та жуків немає,охайний салон, гаражне зберігання. LED туманки, світло гарне. Новий аккумулятор, нещодавно було ТО, заміна свічок,фільтрів , мастила MOTUL 4100 10w40, антіфрізу, задні гальмівні колодки, троса ручного гальма, підшипники маточіни, сайлетблоки важелів. Дивиться м.Харків проспект Льва Ландау 227
Авто у гарному стані,всі питання по телефону
Продам авто, технічно справний все працює, нюанси по кузову некритично, можливий обмін на універсал з моєю доплатою, деталі по тел.
Самоскид Бокова вигрузка два циліндра 32м кубічних
Все вопроси по телефону
В хорошому стані без пробігу по Україні
Перший власник в Україні. Звонити чи писати - на вайбер. Подивитися можна в Черкасах.
Немає зв?язку в селі ,авто знаходиться в полтавській області великий кобелячок ,пишіть на вайбер ********** Авто треба робити по ходовій
Авто на ходу, двигун норм.,ходова норм.(стійки нові), по кузову є вм'ятини та подряпини, гаражне зберігання. Торгу немає!!
Гарний доглянутий Х, все життя був у одного власника, по руках не ходила , замінений двигун з англічанина на моторі 200 тис, рідний пробіг на щитку 380 тис, гарна різноширока резина 19 радіус, на днях замінив помпу і ремінь, прокладки теплообмінника та впускного колектора, масло а АКПП, також новий акумулятор, нічого не стукає , їде гарно, салон теж в гарному збереженому стані. можливий розумний торг. переоформлення .
Honda CR-V rd8 Власник з 2020р, за цей час в мене автомобіль пройшов біля 50т.км (з минулого літа взагалі стояв без руху). Після довгострокового простою виникли де яки питання по запуску авто, тому було виконано роботи по заміні : - паливний фільтр+насос+регул.тиску; - заміна випускного расп.валу(оригінал) з регулюванням клапанів та заміною необхідних прокладок (ціпок в гарному стані); - заміна свічок запалювання; -фільтрів Vtec; -ремінь агрегатів; -масло дв-ля (honda 5w20+фільтр); -масло АКПП (honda+фільтр); -масло редуктора(honda); Дистанційний запуск двигуна. Два комплекти килимів, задня камера та паркувальний помічник. По ходової частині норм, гальма норм("стояночний" також новий ї працює). Скло фар потребує полірування, не став цього робити, купив нове скло, залишилось інсталювати(є також ліва фара в оригіналі). Фірм.столік ї шторка багажника є в наявности. По кузову дтп не помічені, крім легких на паркувальних майданчиках супермаркетів (тому й брав ліву фару). Лобове змінював попередній власник(була тріщина), інше скло рідне. Змінено підшипники задніх маточин. Аморт.двері багажника новий + реставрована верхня петля. Завдяки тому що повноцінне зап.колесо(до речи в новому стані) знаходиться на двері багажника, ні воно ,а ні балон ГБО, що розташовано у ніші, не займає простір багажного відділення. Каталізатор не видалявся. Кузов має незначні ознаки використання. По дну присутні місця корозії. В наявности ще де яки нови та б/в запчастини. На виправлення недоліків присутній торг. Продаю по причині того, що авто на даний час взагалі не використовується. Як що є зацікавленість та виникли питання, звертайтесь, розповім як є.
У хорошому технічному стані машина, все працює, рідний пробіг 101 тис км!! 20 років машина в одних руках. Жодних ДТП не було, нова гума. Дуже доглянутий та економічний міський автомобіль, 6-7 л/100 км.
Автомобіль (вже) в гарному технічному стані. Маю СТО, купив під ремонт через погану роботу двигуна, підкидались б/у форсунки (інфа від попередніх власників) Після адекватної діагностики було реставровано всі 4 форсунки, замінено датчики АБС переді, амортизатори передні, масло і всі фільтра. Двигун і коробка працює без нарікань, резина в гарному стані, але зимня. Сів-поїхав !!!
Машина знаходиться в Івано-Франківську по машині не має жодних проблем, вся в рідній крастці приїжджайте дивіться салон гарний не прокурений чистий
Стан хороший Поміняно майже все Нові тормозні диски з колодками Масла фільтра грм теж нові Майже всі датчики на двигуні також нові Кондиціонер працює По днищу ціла В коробці масло замінене Сів поїхав Акб теж новий Бош 04.2026 Резина літо зима також є Дороге світло 10000 відав за лінзи можна футбольне поле освічувати З мінусів лопнутий бампер з низу Вжате заднє крило на фото видно торг мінімальний біля капота з документами порядок я власник
автобус в робочому стані потрібно робити ремонт кузова варити і красити мотор робився в мамаївцях 2024 році і міст також робився. всі питання по телефону ********** Олександр
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?