Продається ВАЗ 2106 2003 року. Стан авто на ходу. Є незначні сліди експлуатації по кузову. Двигун працює нормально. Стоїть газова установка, вписана в тех.паспорт. Був один власник.
Продам свіжо пригнане авто з Німеччини Skoda Fabia Combi 1.4 бензин 2003 року випуску, авто в хорошому стані. Кузов практично в ідеальному стані. В дтп не була. Є кондиціонер, підігрів дзеркал, регулювання керма по вильоту та по висоті, анти пробуксовочна система. Гарний та доглянутий салон. Зроблений розвал та ходова. Якщо ціквить пишіть на вайбер або вацап
Продаж свого авто, від власника. Авто повністю на ходу, підтримується в гарному технічному стані. Проведена ревізія двигуна, АКПП, заміна мастил, ременів здійснено вчасно, технічний стан відмінний. По всім питанням телефонуйте або пишіть, реальному покупцю торг при огляді.
Продам автомобіль в гарному стані. Газ/бензин. Гарна гума. З документами все добре. Продаж з обов?язковим переоформленням на нового власника
Продам срочно ваз 21099 инженер поехал и село мой номерайбер напишите... Можно торг.....
Продам сімейний автомобіль. По двигуну було проведено капітальний ремонт (чеки маю), замінено ГРМ з помпою, замінено подушки двигуна, нові паливні форсунки та ТНВД, свічки розжарювання, приводний ремінь та ролики.КПП 6 ступка(замінено масло), замінено комплект зчеплення. По ходовій замінено задні пружини та встановленні проставки 300мм, замінено внутрішній ШРУС та підвісний підшипник, замінені втулки та стійки стабілізатора, замінені задні сайленблоки балки, замінено передні амортизатори, замінено опорні подшипники з люстрами.По ходовій частині питань немає. Замінено паливний насос(в баку). Кондиціонер заправлений. По салону тверда 4+. Є фаркоп. Є новий страховий поліс . Я власник . Торг біля капоту
Я друга власниця. Пробіг оригінальний на 100%. Авто кожного дня на ходу. Машина доглянута, в гарному технічному стані. Все працює, що потребувало ремонту, відремонтовано. Кузов в рідній фарбі, фарбований тільки передній бампер, в ДТП не була. Дно ціле, пороги теж, всі нюанси видно на фото. Літня гума в гарному стані. Салон доглянутий ,в якому не курили. Страховий поліс діє до кінця 2026 р. Повне переоформлення. ПЛОЩАДКИ прохання НЕ ТУРБУВАТИ!
Продам BMW X5 (E53) в хорошому стані. Авто технічно справне: двигун працює рівно, коробка перемикає без ривків, без нарікань. Кондиціонер заправлений та працює добре. Всі склопідйомники справні. Кузов виглядає охайно, салон доглянутий. Машина на впевненому ходу, сів і поїхав. Документи в порядку, можливе переоформлення.
Продам економний автомобіль. За час експлуатації було багато чого зроблено і замінено: підрамник новий, обслужена ходова, відремонтована коробка (кидало в аварійний режим). По зовнішці багато чого зроблено, оскільки робилося для себе) На фото все видно! Решта питань по телефону! Авто бізнесменів прохання не турбувати😉
Авто на ходу , комфортне достатньо місця , сімейне
Авто на ходу. Потребує зварювальних робіт(задній ланжерон) ********** Віктор
Перекурів прохання не турбувати, на питання про продажу за 1000-2000 можна не телефонувати!!! Abs, Esp, музика Kenwood, ТО кожні 3,5 тис, охайна , царапини , вицвівше лкп, машині вже 20 років тому не дивно, Форсунки були замінені на 260 тис . Коробка робот також була обслужена
Торг біля капота За деталями за номером
Продам Polo 2003, 1.2 бензин. Машина в гарному стані, без нарікань, на ходу, без помилок. Компактне та економне авто. Авто робилось для себе, тому зимою був куплений новий акумулятор. Масло та фільтра замінені всього 600 км тому, загалом обслужене авто. Одразу, причина продажу, купівля нового авто (Універсал), polo залишав батькам, тому і вкладав гроші, але з деяких причин вони не можуть зараз ним користуватись. Авто в гаражному зберіганні з осінні 2025 року. Рік тому замінював передні амортизатори. Ще, по резині, зимова майже нова резина (максимум 1 тисячу на ній від?їздів) + комплект всесезонки. З продажем не поспішаю, прохання перекупів не турбувати. Іноді можу бути не на звʼязку, тому пишіть у вайбер чи телеграм.
Продам Ауді А4 в Б6 кузові, на правильному, надійному моторі 1.9 турбодизель, на свої роки в нормальному стані, по двигуну зауважень немає, ходова зроблена, легкосплавні диски, лінзовані фари з ксеноном, кузов без гнилі, гарна комплектація, 4електросклопідйомники, двухзонний клімат, електрозеркала, максимальна акустистика з заводським саббуфером, власник авто, тому будь який вид переоформлення, кого цікавить, телефонуйте.
Автомобіль в хорошому стані. Їздила жінка. Двигун, ходова в нормі. Потребує уваги по косметиці ,є косметичні ньюанси по кузову,на фото вказані. Потребує в середньому 8,3 л Безнин Механіка 2,0 Кондиціонер Склопідйомники Центральний замок
Daewoo Sens 1.3 седан мкпп на ходу без вкладень. Детальніша інформація по телефону...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?