Автомобіль у нормальному стані. Ходова частина зроблена. Є невеликі подряпини на корпусі. Торг. Сів і поїхав.
Колекційне авто. Ідеальний стан, гаражне зберігання. Як нове. Затягнуте в плівку. Не бите і не фарбоване. За деталями ПИСАТИ на what’s up
Продаю власне авто, авто з салону в моїй сім'ї, технічно +- справне, є корозія по кузову (на фото видно), газ встановив на 260 тис., вписаний в тех.паспорт. мотор, коробка в нормі, масло їсть +- літр на 6-7тис, лию motul 5w40, кондиціонер працює, Гур працює, магнітола clarion, сигналізація sheriff двостороння (працює без нарікань). Встановлені маленькі лінзи замість галогена, світять добре, на фари наклеєна плівка. Машина чиста(без застав, кредитів, арештів). Тільки повне переоформлення. Продаю т.к мобілізований. Телефонуйте,девяносто сем семсот семдисят семдисят два семнадцать Виталій.
Стукають гідрики
Ваз 2110 инжектор 16 клапанів 2003р. Мотор в гарному стані масло не бере. Ходова в повному порядку нічого не торохтить не стукає. Є музика салон в нормі. **********
Нові тенти,тормоза зроблені,нові підшипники саф оригінал,дах та штори працюють є лінивець.Інші питання по телефону
Авто в задовільному стані, на повному ходу!
Автомобіль у хорошому стані. Двигун 2.0 бензин, працює рівно, не димить тяга хороша. Коробка передач без зауважень. Нещодавно поміняв масло. Багато чого змінилося є всі чеки детально подзвони мобільний телефон
Skoda Octavia Tour 2.0 бензин Динамічна, має запас потужності. Комфортна як по місту, так і по трасі. Просторий салон і місткий багажник. Задній ряд складається в рівну підлогу. 2021 року пригнана з Німеччини, з того часу в одній родині. Комплектація: ABS, ESP, ASR Передні гальма 280 мм Оригінальні 16 диски Кондиціонер Оригінальна чорна стеля RS Оригінальна штатна магнітола Symphony Повноцінна запаска Фаркоп Нові задні супорти Новий акумулятор Замінений ГРМ ТО кожні 10 тис.км Каталізатор видалений Можливий торг
Славута 2003 р.в в хорошому стані, дно ціле, пороги цілі, центральний замок, фаркоп, запаска, салон в хорошому стані, масло поміняне антифриз, торг присутній ********** дзвоніть
В продажі обслужене авто все повністю працює ходова не стукає, по електриці справний, клімат заправлений. Можливий обмін, торг біля авто.
Фольцваген Бора 1.9 тді механіка 5 ступка хороша комплектація хороший стан на ходу кожен день.Економна машинка доступна в обслуговуванні.Все працює.
Машина технічно справна, постійно на ходу. Працює тихо без жодних посторонніх звуків, масла не споживає. ГБО 4 покоління офіційно зареєстроване. Косметично є різні дрібниці, притаманні таким рокам. Салон чистий, охайний. Хоч візуально машина і схожа на Ланос, спільного в них немає нічого. По-перше, вона класом вище, тобто більша за розмірами (по всіх параметрах), просторіший салон, по-друге, конструктивно зовсім інша і вона корейської збірки, по-третє, комфортніша, має незалежну підвіску і крупніші колеса, при цьому в утриманні не дорожче того ж ланоса. Два комплекти коліс, зимова і літня гума на стальних дисках. Зима 185/70-14. Літо 195/60-15. Володію машиною 3 роки, в ДТП не потрапляв, але до мене удари по машині були, в деяких нюансах це помітно, проте нічого критичного, на швидкості йде впевнено, гуму не їсть. Рік тому капітально поварена. Вартість обслуговування мінімальна, там нема чому ламатись, до того ж всі деталі надійні і, зважаючи на те, що це КІА, все коштує недорого, а купувати китайські аналоги запчастин немає сенсу, адже ціна відрізняється не сильно, краще поставити хорошу деталь і не боятись, що вона зламається. Реальний розхід газу: по трасі 8 - 8.1 л, в місті 10 -11. Із недоліків: не працює кондиціонер, під клапанною кришкою протікає масло.
Я фактично перший власник мота в Україні з весни 2023 року. Купив його з пробігом 42 тис.км. В кінці першого сезону було прийнято рішення довести стан мотоцикла до ідеалу і саме тому на 49 тисячах було зроблено велике ТО і навіть більше: - відпіскоструєно та перефарбовано порошковою фарбою в чорний колір раму, вилку, колісні диски, маятник, руль; -відпіскоструєно та пофарбованой чорною термо фарбою двигун; -відрегульовано теплові зазори клапанів; притерто клапани; -замінено сальники клапанів; -замінено ланцюг ГРМ на новий оригінальний; -перебрав гальмівні машинки перед/зад; нові гальмівні колодки перед/зад (Brembo); -нові маніфольди; -промито форсунки ультразвуком на стенді; -перебрано вилку (нові втулки, сальники, пильники); -нові підшипники і сальники коліс; -змінено підшипник руля; -нові підшипники в маятнику; -профілактикп прогресії (чистка і змазка); -свічки запалювання NGK Iridium; -встановлено “грецьке" вітрове скло; -нові фільтри мастила і повітря. -відсинхронено дросельні заслінки; На сезон 2026 року на 57 тисячах: -замінено комплект щеплення (фрикційні диски, металеві диски і прижимні пружини) - Lucas/TRW; -замінено мастило в двигуні (Ipone Full Power Katana 10w40) -замінено мастило вилки (Ipone Fork 7.5); -замінено фільтри мастила і повітря. На мотик грошей не жалів і робив для себе і під себе. Причина продажу - хочу щось більш тур-ендурне. Все таки, стихія ТДМа, це дороги, навіть якщо вони погані. Нерівності українських доріг він ковтає і переварює прекрасно. Але там де доріг немає, це не його. Та й його шкода пхати на бездоріжжя після всього проробленого. З додаткових “плюшок” на мот встановлено: -підігрів руля (до мене); -індикатор передачі; -тримач для телефона із безпровідною зарядкою та USB виходом зарядки; -“грецьке" вітрове скло. Також в комплекті віддам центральний кофр Kappa на 47 літрів, а також коробку запчастин, які замінено))) Звертаю увагу, що на мотику також є центральна підніжка (не входила в стандартну комплектацію).
Авто в хорошому стані. Невеликі подряпини на правому крилі. Один власник. Шкіряний салон. Літня і зимова гума в хорошому стані.
Автомобіль повністю в робочому стані і на ходу. З 2015 року один власник. Додатково зимовий комплект шин на стальних дисках. Реальному покупцеві буде торг
Автомобіль було пригнано в 2021 році з Німеччини. Пробіг — 260 тис. км. У минулому році встановлено газ 4-го покоління. Протягом останнього року виконано наступні роботи та заміни: • компресор кондиціонера, • генератор та стартер, • замінено другий лямбда-зонд, • передні стійки стабілізатора, • нові втулки стабілізатора (перед та зад), • усі амортизатори замінені на нові, • встановлено новий бензонасос, • нові гальмівні колодки по колу, • колодки ручного гальма, • нові два задні кожухи (захист супортів), • замінено термостат. Також були замінені бензинові форсунки (оригінал, з мінімальним пробігом). Заміна прокладок під впуском, трубок з клапаном та прокладки кришки клапанів. Фото та відео можу надати. Автомобіль повністю в рідній фарбі. Потребує фарбування переднього бампера, місцями полірування та усунення дрібних вм’ятин. Можливий обмін на Renault Zoe з моєю доплатою. Торг присутній.
Таврия 2004 р., стан - сів поїхав, торг у капота
Продажам з переоформленням. Володію авто 3 роки, ні разу не підводив. Доїде будь куди. Газ вписаний. ГРМ замінив в грудні 2024 року. кузов під косметику. Продаж не термінова. Більш детальніше за телефоном. Адекватний торг. ********** Авто в наявності нічого не змінилося лишень добавилось пробігу але не багато(дружина їзде на роботу 4-5 км за день). Оновлювати фото не маю бажання та й сенсу немає бо зовні без змін. Всім вдалих покупок та продажів
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?