Авто на ходу, бензин А95, володію з 2021року, неробе спідометр (зараз пробіг десь 95 тис.), все інше робоче. Кузов на фото, пороги поганенькі. Оливу не жере, не димить, заводиться нормально Авто не розвалюється, сів поїхав. Двигун працює чотко. Карбюратор чистий, налагоджений. Джигулі як джигулі • було зроблене: • новий вакуумний підсилювач керма • нова гума р13 • замінена повністю тормозна система • замінена повністю паливна система • ходовка повністю 2 роки тому+ замінений ремінь ГРМ • потребує: • заміна вихлопної труби • задні амортизатори, можливо пружини + можна щось зробити щоб підняти задок • заміну оливи • Посередники не цікавлять. Повне переоформлення.
Продам Volkswagen Passat B5+ газ/бензин. Продаж із переоформленням. Усі подробиці по телефону.
Володію 6років, доглянуте авто: Вкладень дуже багато всі деталі за телефоном , неможливо тут все прописати. -2 комплекти гуми літо/зима - Професійна косметика - Газове обладнання евро-4, вписано в тп, скоростні форсунки HANA - Диски R17 - Новий АКБ - Ксенон у лінзах Ollo - Салон Cobra - Авто без ДТП - технічно і візуально дуже в гарному стані всі вкладення можу підтвердити через електронний кабінет магазину, де купувалися запчастини з датами та цінами і також через перевірки на будь якому СТО. Торг аргументований після огляду.
Свій сімейний Сенс. Купляв 5 років тому у родичів, тобто в одній сім'ї з салону. Пробіг чесний, як є. Газ Nevo, кондиціонер ТТК. Ставив коли купив п'ять років тому. Бере до 10 літрів газу по місту при активній манері їзди. По трасі так само, бо їздив завжди з кондиціонером та не меньше 120 км/год. Може як їздити спокійніше і буде меньше, та я так не вмію. Їздить добре як на Сенса, масла майже не бере, двигун та коробка без зауважень, Зазори клапанів влітку перевіряли. Підвіска та гальма регулярно обслуговувались, амортизатори мінялись. Вихлопна мінялась. На сидіннях заводські чохли. Тонована крім лобового. Два комплекти хорошої резини на дисках: На літо титани 14” Lassa з переду та трохи старша Uniroyal позаду. На зиму рідні сталеві 13” Fulda Cristal Montero попереду та Hankook I*Cept позаду. Докатка нормального діаметра(по зовнішньому як 13”). Також є рідна запаска 2005 року майже не користована, лежить без діла. З мінусів (де треба прикласти руки та декілька гривень): Потік радіатор кондиціонера, не міняв, бо цього літа майже не їздив. До мене була легка аварія. Якесь крило міняли на нове, вже не пам'ятаю яке. Зараз вже є іржа на задніх арках, роки два тому пролізла. Задертий поріг – бордюр підкрався, двері не зачепило. На фото видно. Лобове скло рідне, побите камінцями та з тріщиною(сам розбив з салону). Все хотів поміняти, та не на часі було. Тріснув задній бампер – зачепився на ґрунтовці. До продажу не готувалася та не буде, бо не маю на то ні часу, а ні натхнення. Зараз їздить не багато щодня, возить мене на роботу, родину гуляти, та по парі мішків штукатурки, а до війни їздила по 15 тисяч на рік на моря та гори. Продаю, бо родина з неї виросла, треба більша. Тільки переоформлення.
Машина в доброму стані. Не гнила. Новий АКБ, нова проводка, двигун робився 20-ть тисяч кілометрів тому . Їде жваво. Резина зношена на 40% . Масло та фільтра замінено тисячу км назад. Торг біля капоту.
Авто в хорошом состоянии. Дизель 2 литра. Привод передний. Коробка автомат работает без рывков и ударов.двигатель запускается и работает хорошо. МАСЛО НЕ БЕРЕТ. Расход в смешении цикле 6-7 литров. Климат контроль работает отлично. Салон кожа. Фары ксенон. Передний и задний парктроник .Кузов не гнилой. Есть нюанс по переднему правому крылу и по лобовому стеклу, на фото видно. Остальные вопросы по телефону.
Продам сенс 2005 год , машина обслужена, Есть стеклоподъемник,доводчики окон , преборка от ланоса , стоит не родной выхлоп, титаны лето R15+ зима r13 штампы Гур стоит , свет линзы ! Хорошая музыка , усилитель + саб , двух стороняя сигнализация Есть гбо 2 Салон не прокуренный Техническое состояние машин хорошое , есть моменты по кузову , не гнилая !
Продам сімейне авто. Технічно повністю обслужене. Телефонуйте , не пошкодуєте, гарний автомобіль.
Продам Славуту в хорошем стані ходова с дев'ятки.
Доброго дня! Продам своє авто вже два роки в експлуатаціюї доглянуте. Нещодавно було замінено: стійки задній та передні, рулеві наконечники,тяги рулеві, втулки стабілізатора, сайлейтболки , колоди по кругу. 2000 км назад була заміна щеплення,ременя ГРМ, масляної прокладки,клапона кришка и відрегульовані теплові зазори. І проведене Т.О. Робилось все що виходило з ладу. Будете задоволені цим авто. Продаж з зв'язку треба більше авто для допомоги в волонтерстві. Торг біля машини.
Туарег 2005р.в., 3.0 дизель BKS. Продаж або обмін на бус чи мінівен.
Якщо немає зв'язку шукайте оголошення на олх там є номер телефону. Hyundai Tucson 2.0TurboDiesel, передний привод 2wd, хор сост. Двигатель и коробка сухие ничего не вытекает. Обслужена доинвестирована, произведёна дозировка форсунок и замена шайб.в реальности лучше чем на фото. все хорошо садись и едь, недавно проехал на ней трассой 2850 км всё хорошо полёт нормальный. к продаже не готовлен , губы не крашены, установлена модная магнитола с LCD экраном,кондиционер как и другие составные части работают хорошо. Продажа от собственника в посредниках не нуждаюсь. Реальному покупателю- Небольшой Торга минимум, возле автомобиля, продавать не спешу.
Машина на ходу в хорошому стані робити нічого не треба їздить добре коробка відмінна будь-яке оформлення салон чистий сів поїхав
Автомобіль свій, було зроблено кап ремонт двигуна 20 тисяч тому, тисячу км тому була заміна масла фільтра і ГРМ, по ходовій замінено тоді ж було кульові, рульові наконечники, яйця, центральні гумки стабілізатора, ромашки, сайленблоки, опорні підшипники, рульовий підшипник, передній і сайленблоки задньої балки, КПП і двигун у хорошому стані, так само передні склопідйомники та центральний замок встановлений,з документами порядок, тільки переоформлення
Автомобіль на якому їздила. Власниця. Використовувся для розвезення дітей по гуртках. Встановлений газ BRC.
Машина у дуже гарному стані,їздить кожен день у комплекті зимова гума на дисках.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?