Продам свій улюблений мотоцикл 2005 року, з документами (переоформлення). Впевнений, що мій бандос найкращий в Україні і не тільки. Підійде навіть для новачка, прощає помилки і при цьому доопрацьований так, що якщо впадеш - не пошкодиш його. Продаю, тому що вже потрібен мотоцикл сильніший. Доопрацювання: -вихлопна система прямоточна з флейтою, обмотана термо-лентою. робив для того, щоб у місті тебе чули олені, які не дивляться в дзеркала. Помірно тиха, поки не крутиш вище 4000об. - в кожен вихлопний раннер вварена нержавіюча гайка з заглушкою. що дозволяє налаштувати кожен циліндр окремо або зрозуміти точно з яким карбом або циліндром проблема. -карби налаштовані та підібрані жиклери за ШЛЗ -встановлено індикатор передач, тепер не потрібно замислюватися на якій передачі їдеш - все видно перед очима - встановлена правильна клітка з слайдерами для захисту пластику та двигуна. тепер мотоцикл можна завалювати максимально на бік і нічого не чіпляє. при цьому, якщо впав - пластик залишиться цілим. -виготовлено кастомний сабкейдж зі слайдерами, який захистить задню частину від подряпин при падінні. (можна зняти та встановити рідні підніжки задні) -замінено ланцюг (DID оригінал Японія) та зірки на нові - в ближнем и дальнем поставил дорогие Led лампы -на кермі стоїть зарядка і тримач для телефона. Можна їхати на дальню відстань. -по технічній частині все класно, зазори клапанів регулював 8 тис назад. Ланцюг ГРМ не розтягнутий, перевіряв, масло весь час ХАДО 10W60 кожні 4000 км заміна, звісно фільтр масла і повітряний замінений. На додаток з мотом віддам вихлоп рідний, підніжки задні рідні, нові свічки іридієві DENSO, нові задні колодки. Якщо не будете сильно торгуватися, додам резину задню, яку приготовив на наступний сезон. Мот класний, не затертий, бо був у моїх руках. До цього він 8 років стояв. Купівля вас не розчарує.
Власний автомобіль. Пригнаний і у використанні в Україні з 2022 року. В авто все працює і функціонує. Три ряди сідінь - третій ряд диван, але є можливість встановлення окремих капітанських крісел. Сидіння повністю знімаються за декілька хвилин, що робить авто дуже зручним у використанні для сім'ї. Кузов в гарному стані. Двигун працює гарно. Паливна система обслужена. Замінений ремінь грм, помпа, ходовка росхідники. Загалом с самого початку все перебрали. Автомат без нарікань. Передачі перемикаються чітко і плавно. Масло замінене. Штатна Webasto працює. Є журнал ремонтів. Декілька ключів. Гарна ще своїм кліренсом, тягою і раціональною витратою палива. ( місто - 9/10 , траса - 6/7) Продаю бо змінилась життєва ситуація і необхідне більш компактне авто.
Продам свою Toyota Avensis 2005р. Технічний стан як для 20-и річної машини - абсолютно нормальний. Матор масла не бере. КПП - без проблем. Салон - збережений (але є нюанси - див.фото), стеля - перешита. Кузов - збережений, не гнилий. По ЛФП - є нюанси - дивіться фото. Відверто кажучи, авто до продажу не готовив, немає часу, хай новий власник "шаманить" під себе. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто (не хотілось би щоб просто стояло на парковці), прохання з пропозиціями за 5 тис. заберу - не турбувати. Абсолютно чесний автомобіль, розкажу все що треба знати новому власнику. Переглянути можна - м.Рівне, вул.Старицького, 32 (ПН-ПТ) Прохання не турбувати після 18-00, дякую за розуміння.
Замінено: масло,тормозна рідина, антіфріз,фільт топливний, фільтр бензонасоса,стоїть газ( замінено газовий редуктор ), замінено задні тормозні диски с колодками, перебрана ходова частина (амортизатори,шарові,тяги стабілізатора,тяга рулева права), магнитола 2din, ЕКО коврики. В грудні була заміна порогів. Торг на лобове скло(є тріщина),та капає ГУР.
Продається надійне сімейне авто провірене часом. Авто в хорошому стані, мотор масла не бере, замінені ремні ,та роліки. коробка передач та щеплення працює добре. АКБ нова. Ходова частина в доброму стані. Кондиціонер холодить добре.
Після великого, планового ТО. Все працює у штатних режимах. По факту і він коду 2006 рік, при ввезенні з Європи, перший власник вказав 2005 🤦🏼♂️. Витрата палива 9-12 літрів по місту, в залежності від стилю їзди. Авто використовується щодня і продається, доки об’ява є на сайті. Допомоги з продажем не потребую. Обмін на повнопривідний дизель, автомат, не старше 06 року, з моєю доплатою. Можливий продаж за криптовалюту. Якщо не у мережі- пишіть повідомлення на авторіа, будь-ласка. UPD 10.01.2026: на 265 тис замінено цеп розподілвалу з натягувачами, прокладка клапанної кришки, стійки, опорні підшипники, шруси, рульові наконечники сайлентблоки ричагів, приводи ручника. Upd 10.06.26: 287 тис замінені задні амортизатори, пильники, відбійники, опорні, новий радіатор.
Продам Шкоду Октавію 2005 року в хорошому стані! Машина 2.0 бензин на коробці автомат. Доволі економна і приємна в їзді. Виглядає дуже гарно. Мотор працює добре, не димить. Їде добре. Коробка переключає супер. По салону стан близький до ідеалу. Не затерта, не подерта. Гарна комплектація: Лінзована оптика Омивач фар Робочий клімат двох-зонний Парктроніки Склопідіймачі За детальною інформацією телефонуйте, розповім все що цікавить Пройдено т.о, а саме масло і фільтра Можу бути не на звʼязку вайбер і телеграм, ватцап на цьому номері
Гарниий стан. Один власник, була оброблена тектилом з першого дня, обслуговувалась вчасно, нові диски, ходовка робилась, зимня резина теж на дисках, без дтп, сигналізація, є незначні пошкодження. Все працює. Торг.
Продам Volkswagen Passat B6,обс лужена повністю Поміняно:гальмівні диски+колодки,комлект грм,комплект сцеплення поміняний 10тис/км на зад разом з двомасом,плюс нові форсунки на першому та третьому циліндрі. Не потребує вкладень салон цілий лише потребує хімчистки Торг присутній За деталями можете писати на вайбер або в особисті на авто ріа за номером: Номер:**********
Двигун 1.6 MPI Газова установка четвертого покоління Диски для a5 16 дюймів Додаю до авто : Крило нове на заміну 4 колеса з зимовою резиною
Авто в гарному стані , все працюе ,дзвоніть розповім
Машина вся повністю зроблена. Звоніть за номером телефону для інформації.
Продам Mitsubishi Grandis 2.4 бензин ,без газу.7 місць. Авто для своїх років в хорошому стані. Офіційний автомобіль куплений в Харкові. Пробіг Оригінальний,кузов в задовільному стані. Двигун без підтікань,ходова частина вчасно обслуговувалась. Замінено комплект Грм,свічки,антифриз,замінені всі гальмівні колодки. Встановлений новий АКБ. Реальні витрати місто 10-12,траса 8. До авто додаються два комплекта дисків з резиною,зима ,літо.
Фото будуть згодом
Продаю автомобіль в хорошому стані. Все працює,обслужена, в рідній фарбі, автомат. Кого цікавить звертайтесь
Продам Фольксваген пасат б 6 2,0 тсі Машина в рідній фарбі Перевірки на сто вітаються Аргументований торг біля автомобіля
Продам ласточку,на повному ходу,зимня гума,все працює,пічка гріє,срочно потрібні гроші,тому така ціна,не гнила,ціле авто,звоніть,домовимось,треба гроші
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?