Авто у хорошому технічному стані, повністю на ходу. Двигун та коробка працюють справно, без зауважень. Ходова без стуків, салон доглянутий. Дійсна страховка, літня гума, зимня гума нова. Продаю бо використовую рідко. Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Продаю свою улюбленицю - авто з характером і особливою історією. Я перший власник в Україні, а до мене автівка мала реєстрацію у Греції. Це не просто транспорт - це настрій, стиль і частинка душі. За ці 12 років у неї вкладено у кілька разів більше ніж сума за яку її виставляю зараз. Продавати її неймовірно важко, але зараз я не можу приділяти їй достатньо уваги, тож хочу, щоб вона потрапила в дбайливі руки. Машина потребує уваги й певних вкладень. Є питання по технічному стану та салону - здебільшого це дрібниці, які вирішуються без великих витрат. Найбільше турботи потребує косметика: лакофарбове покриття вже просить оновлення (я щось підфарбовував час від часу, але от наприклад дах був поза увагою). Ремінь ГРМ пройшов близько 20 000 км (останній серйозний огляд і перебірка були в серпні 2022 року). Сервісної книжки немає, але я зберігаю акти виконаних робіт за час використання. Це авто буде вірно служити тому, хто зможе подарувати їй трохи часу та тепла. Віддам тільки в хороші руки, справжньому шанувальнику. Пробіг шасі: був накручений +100000 з певних міркувань (тобто, реальний на 100к менший ніж на фото). Пробіг двигуна: у 2019р був фактично відкапіталений (є нюанс). Усі деталі з радістю розповім телефоном. PS: Це справжня Giugiaro! Кришку багажника поставив "дорестайл" з естетичних міркувань.
Honda CB900F Hornet 2005 (Американець). Я перший власник в Україні. Обслужено: поміняно моторне масло і фільтр, повітряний фільтр, свічки, охолоджуюча рідина, сальники і пильники а також масло в передній вилці. Встановлено: крашпеди, лобовий повітряний обтікач. З документами. Готовий до сезону. До мотоцикла ставилися бережно. З мотоциклом віддається все що на фотографіях + передній та задній підкати. Потрібно поміняти акумулятор. Можлива доставка. Без торгу.
Продаю своє авто в доброму стані,авто знаходиться в місті Біла Церква
Авто щодня на ходу. Механічно все справне. Двигун масло не бере. По кузову є невеликі нюанси, нічого критичного. Перша реєстрація авто 15.12.2007 року. Аргументований торг біля авто. З питаннями телефонуйте, на повідомлення не відповідаю.
Субару аутбек 2005 рік газ бензин. Ходова відремонтовано , нові пружини зад перед, нові колодки гальмівні, троси ручника, зетки, салінблоки, нові підшипники, обслужено газове обладнання. Замінено мала фільтра. Масло в коробці. автомобіль після усунення механічних пошкоджень, лакофарбового покриття останні фото на даний момент. Продаю бо потрібно гроші на будівництво.
Lexus GS300 S190 President 2005 р. — автомобіль від власника. Продам свій Lexus GS300 у Full комплектації, який був придбаний мною у 2017 році і з того часу перебуває в одних руках. За весь час експлуатації автомобіль дарував тільки позитивні емоції. Причина продажу виключно в тому, що постійно проживаю за кордоном, а утримувати та переоформлювати автомобіль в Україні недоцільно через високий податок на об'єм двигуна. ? По технічній частині: * Капітальний ремонт двигуна виконаний 3 роки тому. * Усунено відому проблему 5-го циліндра. * Капітальний ремонт АКПП виконаний 6 місяців тому. * Автомобіль повністю на ходу і не потребує термінових вкладень. За машиною стежили і обслуговували своєчасно на Lexus team СТО. Учасник Lexus team Odessa. Можете запитати за авто у них. Це не перекупський варіант, а автомобіль власника, який знає його історію. ? Додатково: * Є запасні частини. * Комплект зимової гуми. * Накидки/чохли для коліс на зиму. * Хорошому покупцеві все передам разом з автомобілем. Готовий надати додаткові фото, відео, документи з обслуговування та посилання на мій Instagram, де можна переконатися, що автомобіль дійсно багато років перебуває в моїх руках. Перевірка на будь-якому СТО вітається. ? Зв'язок тільки через Telegram або Viber. ?? Телефонні дзвінки не приймаю. Інста **********
Бажаю всім міцного За роки експлуатації було багато що зробленого Новий АКБ,радіатор Відреставрована турбіна замінені стартер і генератор Зроблені форсунки .Тормоза все в круг По двигуну замінені всі роліки з ременем Кузов(😭) тел
Автомобіль пригнаний з Німеччини, володію рік, кожний день на ходу, рідного 200тис пробігу. Автомобіль весь в рідній красці. З доповнень є задня шторка, круїз, мультикермо. Цепок замінений. Продаю на зимній резині, так як літньої немає. Більше питань, телефонуйте
Машина використовується щодня, технічний стан підтримується- є недоліки по кузову- пара нюансів по технічній частині , що не впливають на швидкість - газ обслужено, стартер , генератор, коробка після ТО- двигун працює без нюансів- більш докладно по телефону, або на перегляді. Машина має фарбовані елементи - попереджаю відразу .Всім вдалих покупок.
, автомобіль в чудовому технічному стані ,на даний час вкладень не потребує , повністю обслужений, нова зимова гума , новий аккумулятор
Авто обслуговувалось постійно, продаж терміновий, деталі по тел, потрібна перетяжка стелі, є провис. Наявний двохзонний кліматконтроль задні парктроніки, мультируль спрацюьовує періодично (причини не знаю) кондиціонер заправлений і обслужений в липні, диски титани 17, резина куплена 2 роки назад, деталі по тел
Авто куплено і пригнане мною в 2021році в Польщі, встановлений газ в 2023 році,працює ідеально і на газу і на бензині,авто кожен день на ходу.Обслуговується на СТО.Авто в гарному стані. Всі подробиці по телефону ,або при зустрічі.
Автомобіль в дуже хорошому стані, все працює. Музика харман кардон. Пневно тримає. Двигун коробка без нарікань працює чудово. Передні та задні парктроніки та камера. Гарне світно. Їде як на газу так і на бензині. Карплей, навігація. Тонування по колу. Новий акумулятор. Зимова гума. Стан сів поїхав.
якщо обмін то цікавить позашляховик
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?