Мотор працює без проблем. Масло не їсть. Всі деталі за телефоном.
Продам 2109 в Гарному стані 2005 рік инжектор Газ бензин газ вписаний варить красить не потрібно ціна 1100$ торг . ********** ходова частина перебрана ніде нічого не стукае не грюкае страховка есть Електрика працюе музика грае салон чистий не затяганий документи порядок
Комфортний та дуже просторий сімейний автомобіль з великим багажником. Зручний як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Автомобіль регулярно обслуговувався та знаходиться в гарному робочому стані. Кондиціонер, місткий салон, багато ніш для зберігання речей. Є незначні сліди експлуатації по кузову відповідно до віку автомобіля. До автомобіля додаю комплект зимової резини (1 рік) та абсолютно нові ковпаки. Торг (*на встановлення газу)
Свіжо пригнаний Fusion з Німеччини, повністю розмитнений і готовий до реєстрації. Рік випуску 2005. 1.6 бензин/газ Автомат, гідротрансформатор, не плутайте з роботом. Заправлений та працюючий кондиціонер. Салон охайний не затасканий. Двигун та АКПП працюють без зауважень. Ходова частина добра. Приємний та надійний автомобіль на кожен день, економний та не дорогий в обслуговуванню. Можливий обмін рівноцінний або з доплатами в різні сторони. За інформацією телефонуйте
Продам власну машину. Є нюанси по кузову на фото показав. Ходовка перебрана, в круг пружини , амори, проставки. Взагалі багато що поміняв . Їде гарно , турбіна дує. Кожен день на ходу.
Хороший стан, газ бензин мотор 1,2 масла не бере взагалі .Деталі по телефону.
Продам технічно справний автомобіль, салон, ходова в нормальному стані, нові АКБ, гума літо на 2 сезони вистачить, є зимова, по лакофарбовому покриттю є питання.
Перед вами чудовий автомобіль для щоденних поїздок містом та вечірніх вилазок трасою. Машина на ходу, їздить щодня, все працює, але як будь-який європейський Messerschmitt потребує уваги та догляду. Торг біля авто. В обмін дорожче. Сміття разом із тцк йдуть у піший еротичний похід за свій рахунок, оскільки машина належить військовому. Та й вам ніхто не продасть, тому що ви чорти! Решту пишіть. Дивіться Мир усім
Автівка понад 10 років у сім'ї. Останні кілька років за кордоном, свіже ТО на два роки. Остання заміна масел була 227 т.км. Незначні подряпини. Капот потребує уваги. Додаткові диски. Будь ласка: WhatsApp \ Viber \Telegram
деталі по телефону. авто в нормальному стані на свої роки. ідеальний варіант по бездоріжжю. в зимку ми би без нього не виїхали б з дому. обмін на електрокар. розхід в літку 19.5л газу по місту. в зимку 22л по трасі 15 л. газу. якщо на бензині то 18л по місту.
Продаю свій доглянутий BMW X5 E53 у рестайлі. Машина в дуже гарному стані, оцінюю її як 9/10. вкладень не потребує — просто сів і поїхав! Надійний та потужний дизельний мотор 3.0 — тягне відмінно,не димить,відмінний запуск,масла не бере. АКПП в порядку Повний привід справно працює Без пневми — ходова проста та надійна, без дорогих сюрпризів Панорама Робив діагностику ходової,нічого робити не треба. Очищені сіточки в баку та паливній системі,замінив топлівний фільтр. Нові стильні диски + якісна гума Світло відмінне — їздити у темний час доби комфортно та безпечно Чорний на чорному Два підкраси, решта у рідній фарбі Салон охайний, без пошкоджень Є запаска,2 ключи Можливий обмін на бляху з вашою доплатою
Авто в гарному стані!!! Все що потрібно робилось вчасно. Я третій власник. Вкладень не потребує. Всі деталі по телефону.
SsangYong Rexton, 2005 р. Двигун 2.3 бензин • МКПП 5 ст. • Повний привід ? Технічний стан Двигун, коробка та основні агрегати працюють справно. Витрата пального по трасі — ?10 л/100 км. Є підігрів сидінь передніх та задніх, електрорегулювання сидінь. Авто надійне, просте в обслуговуванні та дешеве в експлуатації. Чудовий варіант для міста й бездоріжжя. За потреби можу надіслати додаткові фото та відео.
гарний стан.хоз по тех рапорту.не книлая.страховка.
Продаж на зимовій резині. Літня з титанами за додаткову плату
Автомобіль в ідеальному стані, питань по кузову, ходовій і фарбі не має. Всі питання по заміні, ремонту та техобслуговуванню закриваються своєчасно (нещодавно замінені ремні та роліки). Двигун і турбіна в ідеальному стані, мінялося дуже багато колодки, бачок антифризу, топливний фільтр та насос в зборі, лобове скло( були дві велики тріщини), легше розповісти що не мінялося.Економічна, надійна і не дорога в техобслуговувані. Два комплекта шин (літо\зима). На обмін не пропонувати.
Авто в хорошому , збереженому стані. Не фарбована. Пробіг 124 тис оригінал Резина хороша Салон охайний , незачуханий.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?