Пропонуйте свою ціну. Але це має бути розумний торг.
В достойному стані.
Машина в хорошем состоянии, использовалась для поездок на дачу, газ обслужен. Польская сборка, на фарах установлены линзы
Продаю Chevrolet Aveo T 200! Машина достатньо в непоганому стані. По ходовій частині було багато зроблено, ніде не стукає і не гримить! Двигун працює дуже добре, м'яко і тихо! ТО проводилось завжди вчасно. Масло і фільтри замінював кожні 7.500-8000 т. Км. Салон в доглянутому стані, фотографії повністю відповідають дійсності! Єдиний нюанс – це по порогах, на фото видно, там з'явилася трошки іржа. Це хвороба цих машин. Кому сподобалося, телефонуйте, пишіть. Переоформлення без проблем! Прохання перекупникам не турбувати! Реальним покупцям торг біля капота. Всім добра!
авто по техніці гарне гбо 4 ксенон по кузову е недоліки
Автомобіль на ходу, заводиться та їде без питань, тормоза, щеплення двигун та ходова частина в доброму стані , встановлено гбо, електросклопідіймачі передніх вікон, магнітола, по авто все працює, але є нюанси по кузову, за іншими запитаннями телефонуйте, якщо не беру слухавку пишіть на вайбер
Авто в хорошому стані є мало нуанці по кузови а так все нормально ходова добра подокуметакх все в порядку вси вопрос по тел
технічний стан автомобіля хороший один власник деталі за телефоном
Продається моя ластівка Логан. Все працює. Ніколи не підводить. Робоча конячка.Газ -бензин. Причина продажі - купівля новішого, більш обємнішого авто. Вся інформація надається за номером телефону-.**
Продам ваз 2112 Машина на ходу кожного дня! є незначні нюанси по покрасці. Дно поварене! Мотор ходова супер по коробці є один нюанс деколи вибиває перша передача а так все супер в машині багато чого замінено детальніше по телефону. Газ вписаний! Ціна без торгу з урахуванням всіх недоліків
В доброму станi. Нова гума зима шип.перед. задня зима не нова, але в доброму станi. По кузову слiди користування присутнi.АКБ добрий. Пiчка працює добре.Замiна ГРМ .ролiк .помпа. НЕ гнила. Торг присутнiй тiльки реальному покуцю.
машина в дуже хорошому стані мінімальні сліди експлуатації +**********
Автомобіль в робочому стані. Газ 2 покоління. 4 літні нові резини з авто. Решта інформація по телефону.
Продам свою ластівку, пробіг 148 000, продаж з переоформленням.Всі питання по телефону. Машина продається з торгом біля капоту.
Всі питання по телефону
Продам свій автомобіль в хорошому стані
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?