Продам Vito 111 2005 рік. Технічно в справному стані. Зроблено багато чого. Замінено форсунки, замінена коробка передач, перебрана ходова. Технічний стан супер, більш детально за телефоном. Все працює.
Продам октавію тур,на свої роки машина в нормальному стані. По ходовій частині робити нічого непотрібно,мотор працює добре,масла небере,щеплення в нормі,кондюк працює.Машина їздить кожен день
Авто знаходиться на впевненому ходу, кожен день в роботі.
2007 за документами, технічно обслужений, все скло рідне, не бите не фарбоване, автомобіль у гарнустанному стані, майже максимально комплектація детально інформація по телефонуану32546569
Все справне вчасно проходить Т/О Замінено лобове так як їхав за фурую дало трущину. Машина задута поставленні тітани, колір незвичайний ))) ГРМ замінена 3 тис тому . Лямда зонд також мінялася Каталізатор присутній АС кондюк заправлений дує супер 5 градусів . Всім вдалих продажів Машина в Івано франківську . телефонуйте .
Продам автомобіль в хорошому стані.
Продам Mersedes-Benz Vito 2.2 Дізель 2005 рік. Механіка
Продам своё авто. В хорошем состоянии газ евро2 каробка стоит с ланоса. С документами всё в порядке торг при осмотре!
авто у гарному стані. комплектація: підігрів сидінь, підігрів дзеркал, підігрів лобового скла, клімат двохзонний,круіз контроль,дотяжка вікон,розетка 220v,шкіряний салон, датчик світла та дощу. деталі по телефону.
Доброго дня продаю машину. Машина в хорошому стані повністю обслужена була пригнана з польщі рік тому..стоять нові літні колеса.. з мінусів є де неде царапини..а так все добре завів і поїхав..дзвоніть питайте розкажу
Авто 2008 р. ( в оголошенні помилка). Бензин, газ. Газ 4 покоління, мульті лок ,сигналізація, салон - екошкіра. В хорошому стані + зимова резина на дисках. Власник
Є тріщини на лобовому склі , але маю нове потрібно тільки замінити купувала за 3500 подарую покупцеві)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?