Авто технічно справне. Поміняні масла фільтра. Замінені всі ступиці та крестовини на карданах.
Автомобiль в дуже гарному станi, 2005 р.в., бiлий, 2.0. турбодiзель, переобладнаний з фургона на загальний пасажирський категорiя В, пробiг 302 тис.км, пiдiгрiв дзеркал, склопiдйомники. 4500$
Продам авто в хорошому стані. По кузову не гнила. По техніці все добре. За детальною інформацією телефонуйте.
Авто в гарному стані, все працює. Їздить дружина, вкладень не потребує. Відповім на всі питання по телефону або вайбер. Перекупів прохання не турбувати.
Автомобіль в гарному стані, 7 пасажирів, газ-бензин, вкладень не потребує,пробіг чесний, куплений в Німеччині в грудні 2019р.,в комплекті 4 літніх колеса на алюмінієвих дисках. Автомобіль не битий, не крашений. Відмітка про встановлення ГБО є в техпаспорті.Питання по телефону.
машина тільки після повного кап.рем.машина 2005р.модель 110247.В авто РІА нема такої моделі тому рік вказує не той.
ХетчБек 1.3I 16V РОЗМИТНЕНО ГАЗ-бензин 2005р. колір темно-синій пробіг 223 тис.км. Автом. включення Фар Має Фаркоп Газовий Бак 31L(проїде 430км) Можливо продаж з причепом (на ресорах=1т) Кузов: WF0HXXGAJH5B56517
Продам авто в доброму стані,дизель,власник,любе переоформлення,можливий обмін на нерухомість.розумний торг.
Авто в гарному стані недавно відремонтували ходову, перетягнули потолок,резина зимня стоїть.газ в техпаспорт вписаний але по факту ще не ставила поки не маю потреби) я власник.Продаж зі зняттям з обліку
Всi питаня за номером
Авто у хорошому стані для своїх років. Два комплекти гуми 2022 (зима/літо). Без ключовий доступ, клімат, підігрів передніх сидінь.Швидка, дешева в обслуговуванні машина. Чекаю на ваші дзвінки!
Авто в гарному стані , за додаткові питання дзвоніть
авто на ходу газ вписаний в т/п поміняно всі тяги рульового..а краще по телефону
Машина з реальним пробігом,я другий власник,і додається комплект зимової резини з дисками
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?