Машина шукає нового власника! На ходу, сів поїхав! Для міста саме те що треба, на автоматі, на газу, розхід не великий! З документами все добре! Всім гарних покупок!
Авто в хорошому стані. Сів поїхав. За час керування автомобілем не разу не підвів. Авто в хороших руках прослужить дуже довго. Авто звичайно не нове і потребує деяких робіт, які на керування не впливають. Деталі при спілкуванні.
Надійний, комфортний перевірений часом Mercedes-Benz E-Class W211. Оригінальний пробіг 347 тис. км. Авто в збереженому, охайному, доглянутому стані. Технічно по двигуну, АКПП та ходовій за автомобілем доглядали, заміну мастил, рідин, запчастин робили вчасно, по регламенту та потребі. Салон охайний, збережений не перешитий. Два ключі. Люк, клімат-контроль працює. Всю іншу інформацію по даному авто надам в телефонному режимі.
авто у відмінному стані.автоматична 6-ти ступенева коробка.нова літня гума. клімат.кузов в ідеальному стані.двигун масла не бере.
Продам свою машину,в ідеалі,всі замінники поміняні вчасно, стоять титани, та ще е комплект зимової гуми.машина обслуговувалась вчасно.по кущову питань нема,всі питання відповім по телефону.
Продам автомобіль. Обслужений, доглянутий в хорошому стані. Кондиціонер працює, пічка справна. Ходова свіжозроблена. По моторі: ГРМ,масла,фільтри змінені. Нові зимові шини. Документи в порядку. Продаж з переоформленням. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 06******52.
продаю власне авто особисто купував за кордоном та розмитнював авто в гарному стані як візуально так і технічно за період експлуатації було замінено передні та задні амортизатори з пружинами та зроблена вся ходова частина .авто дуже динамічне переважно їздить дружина .мала та фільтра замінювалися кожних 5000 кілометрів по двигуну та коропкі жодних нарікань немає мастило та фільтра замінено було 2000 тисячі тому. хто купить буде дуже задоволений. Всім добра та мира.
Автомобіль на впевненому ходу по авто нюансів нема не гнила! Мотор коробка без нарікань! По техніці все супер! Газ бензин працює шо на бензині шо на газу,газ вписаний!по документах також порядок любий вид переоформлення!
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, робити нічого не потрібно. Два ключі. Два комплекта гуми на дисках. У ДТП не був. Більше десяти років в одних руках. Авто готове до будь яких перевірок. 100% оригінальний пробіг. По всім питанням наберайте, все розповім.
В кінці сезону було проведено ТО - заміна масла і фільтрів в двз - заміна антифризу - заміна гальмівної рідини - почищено і змащено цеп - новий акб Все необхідне було переглянуто і замінено, стоїть дорогий вихлоп леовінче, дуже красивий звук. З переоформленням
Продам автомобиль Субару трибека 2005рока.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?