продаю власне авто,можливий обмін на електромобіль
Авто в ідеальному стані,дуже комфортне,економічне та вмістке.Рідна фарба,двигун працює як швейцарський годинник,коробка,ходова все ідеально,по авто працюють всі функції!Машина без вкладень,сів-поїхав,дзвоніть,відповім на всі питання,перевірки на будь якому сто вітаються.Якщо шукаєте живого гольфа - це саме Ваш варіант за адекватну ціну з торгом...
Дуже комфортне та надійне авто в доброму технічному стані, по мотору та коробці питань нема, зроблено ТО(ТО кожні 7тис.). Є невеликі питання по кузову(вказано на фото), але промовілена з середини тому іржа не росте і неросповсюджуєтся. Встановлена штатна 2din магнітола. Продається на зимовій резині.Торг біля машини.Помічників з продажу не потребую, перекупів та площадки прохання не турбувати.
Продається власне авто.Термін володіння авто 2 роки. Є фарбовані елементи. Хороший технічний стан. Пробіг рідний.
Продам своє власне авто!! Авто не гниле!!!! після повного окрасу!!! стоїть газ євро4 вписаний! нова резина! електрика працює вся! мотор не димить працює гарно можу скинути відео як працює мотор! Тільки переоформлення!
Авто на ходу ,їздить кожного дня.Дитальніше вайбер **********.Можливий обмін.
Авто в нормальному технічному стані на свої роки .Можна сідати і їхати
Авто приїхало з Нідерландів та не було в експлуатації до мене, тому я є першим власником. Авто в ідеальному технічному стані, дуже тихе та без зайвих звуків. Двигун 1.6 Газ - бензин , газ вписаний в техпаспорт. Авто використовується рідко та не багато, завжди можете приїхати та подивитись. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продаю машину свого батька, яку він дуже любив і совісно за нею доглядав. BMW X5 E53 4.4i був куплений у офіційного дилера в автосалоні АВТ Баварія м. Дніпро, вул. Панікахи. Обслуговувався як годиться на офіціалі. Комплектація багата. Адаптивне світло, ламані сидіння, підігрів керма, 2х зонний клімат контроль, підігрів всіх сидінь, круїз контроль, пневмопідвіска, чорна стеля і багато іншого. В наявності два комлекти оригінальних дисків R18, зимова та літня гума. Проведено AUX і встановлено ГБО 4-го покоління. Все працює без проблем. Автомобіль куплений у офіційного дилера, одна реєстрація і один власник. З усіх питань телефонуйте - Ярослав
Продам власний автомобіль в одних руках, експлуатується кожного дня, для більш детальної інформації телефонуйте - все розповім про автомобіль.
Продам авто заз сенс 1.3,кожен день на ходу в поїздках як по місту так і за містом,по машині все робилося вчасно,масла та фільтра замінені,по ходовій коробці нарікань не має все працює мотор також в гарному стані,по кузову є моменти але не критичні,продаж з переоформленням на нового власника.Торг біля авто.
Авто в гарному стані, ТО проводилось вчасно. Газ вписаний.Сім місць.Літня та зимова ризина в комплекті. Вкладень не потребує. Торг. краще на ватсап
продам хороше надійне авто. на свої роки в гарному стані, на протязі мінялися запчастини,а саме: ролик натяжний та інші ролики, датчик скорості, тросик для ручника, датчик опереженія, клапан подачі топленої, усі запчастини бралися нові та оригінальні, в листопаді 2023 року меняв масло в коробці передач, реставрація форсунок, авто в зимовий період знаходиться в гаражі, є питання звоніть, рижиків не має, не гнила, а/и по документам - пассажир, торг по розумному.
Автомобіль в гарному стані в рідній фарбі,своєчасно обслуговувалася, зроблена ходова частина,двигун та коробка передач працює без нарікань.Всі інші питання відповім по телефону.
Авто в дуже гарному стані все працює,есть кондиціонер,нова гума,ні по кузову ні по мотору робити нічого не потрібно ,авто має оцинкований кузов ,корозії немає.
Продається Ford Focus 2 Coupe, 2005 рік, 1.6 бензин (Пробіг: 196 Комплектація: Магнітола на Android (Car). Кондиціонер. Денні ходові вогні. Центральний замок. Підігрів дзеркал та лобового скла. Електрорегулювання дзеркал. Електросклопідйомники Доглянутий салон. Сімейна машина, щодня на ходу. свіже страхування Причина продажу: Виросли з габаритів нашого авто потрібно. 7-місне авто Телефонуйте, відповім на всі питання!
16.05.2026 замінено: -нова (не зі шроту) турбіна (стара кидала масло уже) - комплект ГРМ (ремінь, ролики, помпа) - масло, фільтр масла, палива, повітря, антифриз - перші свічка накалу (решта справні) - прочищений колектор, замінена прокладка - прокладка клапанної кришки і виточені нові болти (усунув їхню болячку) Два комплекти коліс на дисках. Літо на "17 нова резина 25 року, зима на "16 ще хороша. Авто щодня на ходу. Повністю обслужене. Безвідмовне, комфортне, зручне, дешевше в експлуатації. Підвіска зроблена давно і надійно - нічого робити не треба. Мотор масла не бере! Хороша комплектація. В березні 25 року замінив переднє світло повністю. Половина реновської електрики відшита ще до мене, щоб не кохати мозок, що значною мірою спрощує володіння цим авто. Звісно, є вікові наслідки. Хто хоче самальот - можу підказати в який бік до аеродрому. А так авто повністю на ходу. Торг можливий.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?