2005 рік , сірий салон, 7 місць, DVD , 3.0 л газ/бензин , газ я встановлював на 165000 км , я другий власник , мотор 2а роки назад регулював клапана , заміна свічок , успокоители , натяжители і тд , коробка не вскривалась , по технічному стану все добре , по кузову є моменти ( царапки , малі вмятинки ) заднє праве крило була притертість об парканчик , не робив , просто заліпив .
Авто в ідеальному стані, жодна деталь не фарбована, вся в рідній фарбі. Один власник із салону. Так як після покупки була зроблена антикорозійна обробка, на авто жодної ржавчини. Салон також як новий та збережений. Двигун та КПП працюють ідеально. Пробіг 100% реальний і це підтверджує стан автомобіля. Торг присутній. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
автомобіль в доброму стані.
Без торгу. находу кожен день потребує вкладень.машина вогень без торгу дешевше не буде. напишу довіреність
Авто в нормальному стані все працює встановлений андроїд екран в музику вклалося приблизно 500€ ходова нічого нетреба робити ролики ремені все в порядку короче тачка сів поїхав звертайтесь за номером в вайбер вадсаб
Перекупів прохання не турбувати. Комфортне сімейне авто .Є функція складання сидінь повністю. Достатньо швидке та добре тримає дорогу . Не бите ,все працює . Кузов має захисне покриття і не ржавий . Встановлено досить хороша магнітола та динаміки . Акумулятор мінявся рік тому . Авто своєчасно обслуговувалось на СТО ,є документи.Встановлений ГБО. В подарунок комплект нової зимньої резини. Пробіг рідний ,другий власник. Експлуатується кожного дня і жодного разу не підводило . Готовий на будь які діагностики !
01.2005 385.000км *2 ключа *M57 3.0d заміна масла кожні 9-10 тис. *Євро 4 *Автомат 5ст. (перебрана) масло замінено *Турбіна (реставрована) *Редуктора масло замінено *Клімат-контроль (заміна редуктора кондиціонера, заправлен) *ABS, ESP *Подушки безпеки (*водія* пасажира* бічні передні* бічні задні* віконні(шторки)) *Парктроник *Склопідйомникі (передні та задні) *Ручне регулювання сидіння водія та пасажира *Імобілайзер *Сірий колір (бампера та пороги в колір кузова) *Салон темний (кожа) *Панорамний дах *Стеля чорна *Ангельські глазки *Ксенон *Адаптивнє світло *Протитуманні фари *Омивач фар *Блютуз *CD ченджер *Датчик тиску в шинах *Допомога при спуску *Датчик дощу *Датчик світла *Обігрів дзеркал *Фаркоп *Генератор новий *Заміна хрестовин распредвалу *Каталізатор на місці *Заміна задніх амортизаторів *Заміна задніх тормозних дисків *Запаска (додатка) Машина в гарному стані. Якщо виникали якісь проблеми з нею, то вони відразу вирішувались.
Гарний стан ,один власник з 2011 року авто на ходу відреставрована задня балка та гідрорейка ,автобізнесменів прошу не витрачати мій час
Авто в хорошому стані . Оригінальна комплектація S-line диски 18 з двома комплектами резини в подарунок
Дзвоніть за номером
Продам ваз 2104 2005 рік газ/бензин Машина в гідному стані, є пара нюансів по кузову Стоїть новий акум Новий газовий редуктор Перебрана підвіска Нова вихлопна Євро ручки З мінусів Потрібно підрегулювати замки, або можу віддати комплект безшумних замків з ваз 2109 перероблених під ваз 2104-2107 Переоформлення Страховка до 2027 року Решту по телефону телефонуйте в будь-який час
Продам власний автомобіль в відмінному стані Коробка та мотор працюють без нарікань Кузов в доброму стані На ходу кожен день Більше питань по телефону
Продам власне авто ,повністю обслужене, сів і поїхав. Всі уточнення податкова телефону
Ваз 2109 на ходу, бензин газ (4 покоління),електричні склопідйомники
машина обслужена все працює сів поїхав всі питання по телефону
Німецький танк бізнес класу в чудовому стані. Багата комплектація. Надійний двигун 3.7, автоматична коробка, повний привід. Обслужена пневмопідвіска (замінено компресор, блок клапанів, задні подушки). Цікавить рівноцінний обмін або обмін з вашою доплатою. Можливий аргументований торг.
Продаю свій автомобіль Chevrolet Aveo 2005р. Повністю справна, на ходу. Всі розхідники мінялися вчасно. Поміняні амортизатори, тормозні диски (стоять вентильовані) ,колодки передні і задні ,тормрзні шланги ,циліндрики ,повнісю все сцеплення , всі рідини мінялися на 120 тис. , ГРМ мінялося на 70000 і на 120000 разом з помпою . Масло (півсинтетика), фільтри міняні на 160000. Рідна фарба. Гаражне зберігання, ідеальний стан. Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть повідомлення - перетелефоную
Продам Форд Фюжн в дуже гарному стані,,кондиціонер працює,авто обслужено всі розхідники замінено (масла,фільтра...),сів і поїхав,колеса нові.Провірено датчиком лакофарбове покриття - авто не фарбоване, розхід по бензині 5 л, дуже економне.Всі деталі по телефоні.Власник по техпаспорту .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?