Дуже хороша, компактна у гарному стані машина. Задні сидіння складаються, нова ризина, хто візьме не пошкодує.
Я перший і єдиний власник автомобіля з салону. Машина пройшла ТО, масло у двигуні, та коробці замінені, ремені ГРМ з роликами заміненені, двигун працює гарно від зміни до заміни масло доживати не потрібно, колодки передні задні замінені, супорта обслуговуванні, рульова рійка нова.
Доброго дня, до вашої уваги продається чудовий автомобіль з хорошою комплектацією, 2006 рік. По автомобілю є невеличкі нюанси але не критичні.Автомобіль дуже зручний, жодного разу не підводив.Задні сидіння складаються, можна поспати якщо втомилися по дорозі або...???? Всі інші питання по телефону.Хороший ТОРГ тільки писати сигнал, вайбер, телеграм, тощо,
Дуже економічне авто як для міста так і за ним.Авто в доброму стані з гарною комплектацією, кондиціонер ,дискові гальма і спереду і з заду ,протитуманні фари.Багато зроблено ,замінені гальмівні колодки,гальмівна рідина,задні амортизатори ,мастило в гідропідсилювачі керма зроблена ходова ,новий акумулятор( щє на гарантії) ,в березні замінені фільтра та мастило свіже страхування .Дзвоніть ,пишіть Viber, Telegram. Бажано після 17.Торг .Доп. номер на протязі дня.
Машина в ідеальному стані. Все працює, дуже комфортна, нові колеса. Ремонт не потрібен. Готова одразу для використання. Повна діагностика була 15.02.23. дуже хочеться щоб вона потрапила в хороші руки. Телефонуйте, по телефону розкажем все докладніше.
Авто 20тис.км пiсля капремонту. Питання по телефону.
Продається хороший автомобіль. Обслужений,збережений,надійний. Кожний день на ходу, два комплекти шин в наявності.
Продється в доброму стані. Буда не бита і не ремонтована. Алюмінієва підлога, чотири замки. Використовувався тільки по європі, без перегрузів. Колеса 4 майже нові, інші 50%. Потребує обслуговування(ремні, змазки) так як довго простояв. Зв'язок через WhatsApp, Viber.
Продаю авто в гарному стані, не бита, не фарбована. Пригнана з закордону в 2021 році. Дуже економна до 5л на 100 км. За всіма питаннями звертайтеся за номером телефону.
Авто в хорошому стані, все працює, вкладень не вимагає, дві комплекта гуми, двигун 1.8 газ- бензин 140 сил, КПП мех5, газ вписан в тп, комплектація підсилювач керма, електропідйомники, круїз-контроль, кондиціонер, вісім подушок безпеки, і так далі, продаж з переоформленням, більше розповім по телефону
Авто привезене із Німеччини для себе, замінені всі рідини, фільтра, та ремені кого цікавить телефонуйте у Whats App або вайбер на номер
Авто знаходиться в Німеччині, є можливість пригнати в Луцьк
Потребує ремонт двигуна. Детальніше по телефону.
Авто без підкласів.
Форд Фіеста 1.25 по мотору і коробці питань не має. кондиціонер працює. ГРМ новий
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?