Продам авто в гарному стані. Фото реальні. Не гнила. Не бита, не фарбована. Місяць тому зроблена електрика. Нова літня резина. В подарунок реальному покупцю - набір зимової резини. Вкладень не потребує. Ідеальний варіант за свої кошти.
Авто в справному стані,їздить жінка. На автомобілі установлена шумо-віброізоляція криші,дверей та днища. Колеса нові. Інші запитання по телефону. Можливий торг. Можливий обмін на більше авто з доплатою.
Авто ухожено в хорошем состоянии, газ вписан, любой вид переоформления.
Авто у дуже хорошому стані! Знаходиться в Ужгороді Об?єм двигуна 2л. Тип палива-Дизель Розхід 7/8 л. на 100 км 8-ми місне авто!
Ато в хорошому стані
Машина на повному ходу. Вкладень не потребу. Стоїть Газ 4 покоління. Реальному покупцю знижка.
Авто в хорошому стані,замінені цепи повністю обслугований,мотор розбирався мінялись всі прокладочки Замінений ремінь генератора і топливний ремінь Замінено частково мастило в коробці Все зроблено на 370000 Замінив ксенони на леди,світло ідеальне Авто брав для себе ,догляджане. За більш детальною інф.дзвоніть за номером Відео з заміни цепа є,для доказу
Продам Руту 17. Машина в рабочем состоянии, резина новая (спереди зима, сзади всесезонка). Торг.
Продам власний автомобіль, пригнаний з Німеччини, встановлений новий клапан кондеціонеру оригінальний ваґ, замінено фреон, система кондиціонування почищена, повністю замінена вся ходова, амортизатори, опорні підшипники, пружини, сален блоки, відбійники, косточки і втулки, фільтри і масла поміняні, весь салон чистий непрокурений, потолок панель, обшивка в ідеальному стані, коробка 6 Ступка ґол комплектація, замінено демфер на оригінальний в зборі, мотор в ідеалі можна перевіряти на будь якому СТО. Пошкодження на фото, фільонка дверей така приїхала з Німеччини, пошкоджена тільки фільонка, Встановлено Дівіді Фольксваген з навігацією та холодильник в бардачку.
Авто в ідеальному стані!!!Додаткове відео фото скину !!!
оригінальний пробіг,потребує невеликого косметичного ремонту
в гарному стані, два комплекти гуми, літня на легко сплавних, нова гума корейська. зимова на стальних дисках. вистачить на два сезони. заміна задніх пружин та амортизаторів включно пальники та відбійники. все інше в нормі наразі пробіг оригінал 72312км.
Машина в гарному стані вкладень не потребує є кодиціонер вебасто. салон уходжений
Авто в гарному стані, жодних вкладень не вимагає.сел і поїхав!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?