Я власник з 2009-го. Особисто проїхав майже 270000км із 313000км рідного пробігу. Максимальна комплектація для європейського ринку яка максимально покращена мною :) . Встановленый додатковий підігрів паливного фільтра та магістралі. Електричний підігрів тосолу. Встановлена мультимедійна система в стилі «ТЕСЛА» (відкритий андроїд). Додаткове керування на рулі. Та ще багато дріб'язку яки додає + в користуванні. Двойна система охорони, розроблена та встановлена особисто... була спроба викрадення та все закінчувалося тільки відкриванням стандартної охоронки "шериф", після чого викрадачі тікали від авто. Двигун D4D,3 літри. Викинув ЕГР прогамно та механічно (при бажанні відновити- все є на полиці). Одним словом двигун 5 із 5 бо робив сам і для себе і продавати не планував. Машина 7 місць. 6-7 легко знімаються та ставляться за потреби за 2 хв. Також є здоровенний багажник для подорожей. Знімається та ставиться 5хв. Літня та зимова гума кожна на оригінальних дисках. Бонус деякі запчастини нові та під реставрацію. Цю машину люблю як дружину :) . Ніколи б не продавав, та за останній рік проїхав не більше 1000 км. В мене в сім’ї електромобілі витіснили ДВС. А коли авто стоїть хоч і в гарних умовах , воно, нажаль, «вмирає». Тому і вирішив продати та сподіваюсь, що цей чудовий автомобіль порадує свого нового власника ще не один десяток років як радував мене. Дешевше продаватися не буде, навіть не витрачайте свій час :) . Я дуже гарно знаю це авто і в якому воно технічному стані. Зазначу, що авто не музейного зберігання, тому і сліди експлуатації теж присутні.
Продам своє авто в доброму стані,робити нічого не треба пробіг рідний,деталі за номером телефонамін на Т5, Опель Віваро, Трафік.
Продаю авто в гарному технічному стані, по факту я 3-й власник. Авто купувалось в салоні і 10 років використовувалось знайомою дівчиною в м.Київ, після чого невеликий період користувалась інша знайома і вже далі даний автомобіль був придбаний для моєї дружини. Всі 3 власника зробили пробіг 154 тис.к км. Я додатково встановив на авто: 1) ДХО (денні ходові вогні) 2) Металевий захист двигуна (робили під замовлення) 3) Ксенонові фари 4) ГБО Робив заміну передніх дверей та крила (пасажирська сторона) в звязку з корозією. На авто зимовий комплект шин (бонусом віддам літній комплект в хорошому стані). Ціна вказана в оголошені, прохання не турбувати посередників та людей яким дана ціна непідходить.
Продам Волгу, состояние нормальное, больших вложений не требует, есть моменты по кузову.
продам машинка нормальном состоянии по всем вопросам звоните, пишите.
Авто в доброму стані всі питання за номером
тел вибер
Авто в гарному стані. З документами порядок. Деталі за телефоном
Катигория В ,меблевий фургон 3.8 х 2.2 х 2.2 м ,машина в гідному стані ,мотор 2.8 л ,гума нова ,АКБ 6 міс ,в одних руках 13 років ,стоїть компресор підкачування БМВ Х 5 (тільки підкачування , є вихід на задні подушки , але передумали їх ставити) ,ручник працює ,ТО свіже ,освітлення і фари ЛЭД ,протитуманки по 70 вт (лэд) ,будка меблева ,рама в ідеалі ,по машині питань немає ,всі питання по тел. Обмін виключно на вантажну від 4-х тонн.
Продам автомобіль у гарному стані,кузов цілий без ржавчин , в салоні не курили , все мінялось в строки .Більш детально по телефону.
Машина має пошкодження криши та лакового покриття. після прильотів. Машина на ходу,. В вересні 2025р пройшла повне ТО. Салон охайний та доглянутий. В комплект до продожу входять зимова та літня гума 2023 та 2024р.
Продам надійну Fabia, 2006 рік. 1,2 бензин, механіка. Володіння - останні 5 років в одній родині. Авто обслуговувалося вчасно. По техниці - двигун та коробка без зауважень. Пробіг - 156 тис. км. Двигун працює рівно, масло не бере. Коробка чітка без підтікання. Ходова не гримить Дно оброблене антикором (надам фото) Є косметика: сколи, подряпини, невелика вм'ятина по кузову - результат міських паркувань. Також є комплект зимової гуми на окремих дисках (штамповані) Не працює кондиціонер - на СТО оцінили ремонт в 5500 грн, тому торг доречний. Авто ідеальне для міста або, як перше авто. Економне, просте в обслуговуванні, надійне. Документи в порядку, переоформлення - будь коли. Телефонуйте - відповім на всі питання. Торг біля авто.
Продам Mercedes Benz Vito, повністю обслужене.
Хороший економний автомобіль, гарно обслуговувався. Нарікань не маю. Продаю тому що хочу нову автівку
Всі питання по телефону.
Продам сімейний комфортний, надійний автомобіль. Авто в ідеальному технічному та візуальному стані. Обслуговування до дрібниць. Вкладень не потрібно. Рідний пробіг 100% Два ключі Авто варте уваги. Додаткова інформація телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?