Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини 2006 рік двигун 1.8турбо їде дуже бадьоро авто в хорошому стані не потребує ніяких капіталовкладень стан сів поїхав знаходиться в місті Сарни деталі за телефоном
Авто в гарному стані перший власник в Україні. Додаткова інформація по телефону.
Авто своє, доглянуте, знаходиться в хорошому технічному стані. Детальніша інформація за телефоном.
продам власний автомобіль перший власник в Україні авто повністю в справному стані користуюсь кожен день додаткові питання телефонуйте
Продам власне авто,перший та повний власник в Україні.Авто знаходиться в дуже доглянутому стані.Всі регламентні роботи виконувались вчасно на кваліфікованому СТО оригінальними деталями.Авто має автоматичну трансмісію ,надійний двигун да досить збережений кузов,клімат працює відмінно,авто не гримить,досить економне.В додаток віддам два комплекти гуми та килимки.Гума два сезони,килимки Ево.В авто не курили,практично їздила одна особа.Пробіг рідний можете перевіряти чим завгодно.Двигун масло не бере,автомат не б'є,перемикає плавно.В фарах встановлений ксенон ,фаркопа не має,причепи не тягала.Авто в дуже доглянутому стані,в ДТП участь не приймала.З усього можу сказати,авто має не великі ,допустимі сліди експлуатації.Торг можливий з реальним покупцем біля авто.
автомобіль з Німеччини та розмитнений без пробігу по Україні Автомобіль весь в рідній фарбі Мотор, ходова , коробка без проблем
По машині питань немає.
Продам автомобіль в гарному стані. За більш детальною інформацією звертатись за телефоном .
авто в гарному стані замінено ГРМ всі рідини нічого по машині робити не треба Нова гума на r14 +зима
Полтава, Полтавська область. Стан - сів поїхав. Документів немає, є тільки талон. Світло є, заводиться добре, холості є, двигун не робився. нова катушка запалювання, нова свічка, новий карбюратор і краник. Акумулятора немає, заводиться з ножки. Якщо поставити акумулятор, то з стартеру також заводиться, покажчики поворотів і фара задня+передня роблять. Є дзеркало, не хватає однієї бокової панелі лівої, та багажнику між баком та сидінням. Куплявся на розборці під відновлення. якщо ще щось цікаво, пишіть в вайбер , або дзвоніть на цей номер після 15:00.
Авто щодня на ходу. Нещодавно замінено щеплення, ГРМ та рульова рейка. Нарікань немає. Більше деталей за телефоном
авто в ідеальному стані, простий і надійний автомобіль, без пневми, мотор простий економічний і надійний.обмін можливий.
продаю власне авто пригнане закордону, за більш детальною інформацію телефонуйте
продам Форд фокус газ бензин стан доглянутий **********
Царапина на задньому бампері. В цілому сів та поїхав. То зроблено 2000км назад. Перестав працювати парктронік. Фарбовані лише 2 ліві крила, все інше в рідній фарбі. Чек на лямда зонд. Гума зимова в нормальному стані. Новий акумулятор. Без торгу, або адекватний.
Daewoo Lanos • Рік - 2006 • Двигун - 1.5 • Вид заправки - газ/бензин • Коробка передач - механіка • Пробіг 162 тис.км • Світло бі ксенон- глазки та лінзи робив як для себе.У машину вкладено багато як по ходовці так і по фарах і музиці , пишіть на вайбер скину додатково що потрібно ,на віддачу 2900 - 3000 $
Я власник з 2009-го. Особисто проїхав майже 270000км із 313000км рідного пробігу. Максимальна комплектація для європейського ринку яка максимально покращена мною :) . Встановленый додатковий підігрів паливного фільтра та магістралі. Електричний підігрів тосолу. Встановлена мультимедійна система в стилі «ТЕСЛА» (відкритий андроїд). Додаткове керування на рулі. Та ще багато дріб'язку яки додає + в користуванні. Двойна система охорони, розроблена та встановлена особисто... була спроба викрадення та все закінчувалося тільки відкриванням стандартної охоронки "шериф", після чого викрадачі тікали від авто. Двигун D4D,3 літри. Викинув ЕГР прогамно та механічно (при бажанні відновити- все є на полиці). Одним словом двигун 5 із 5 бо робив сам і для себе і продавати не планував. Машина 7 місць. 6-7 легко знімаються та ставляться за потреби за 2 хв. Також є здоровенний багажник для подорожей. Знімається та ставиться 5хв. Літня та зимова гума кожна на оригінальних дисках. Бонус деякі запчастини нові та під реставрацію. Цю машину люблю як дружину :) . Ніколи б не продавав, та за останній рік проїхав не більше 1000 км. В мене в сім’ї електромобілі витіснили ДВС. А коли авто стоїть хоч і в гарних умовах , воно, нажаль, «вмирає». Тому і вирішив продати та сподіваюсь, що цей чудовий автомобіль порадує свого нового власника ще не один десяток років як радував мене. Дешевше продаватися не буде, навіть не витрачайте свій час :) . Я дуже гарно знаю це авто і в якому воно технічному стані. Зазначу, що авто не музейного зберігання, тому і сліди експлуатації теж присутні.
Продам своє авто в доброму стані,робити нічого не треба пробіг рідний,деталі за номером телефонамін на Т5, Опель Віваро, Трафік.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?