Авто в чудовому стан1 По будь яким питанням телефонуйте!
Ухоженный, хозяйский автомобиль с вместительный багажником. По двигателю,ходовке вопросов нет абсолютно! Весь в родной краске! резина зима. Газа нет и никогда не стояло! Продажа только с переоформлением
Автомобіль в гарному технічному стані, замінено масла та фільтра. Не фарбований. Новий акамулятор та резина. Вкладень не потребує! Два ключа
Продам свій сімейний автомобіль. Я другий власник. Автомобіль 2006 р.в. купувався в автосалоні України. Володію 7 років. Виїхав з автосалону та початок експлуатації з 2009 року. Рідний пробіг 201000 км. На 200000 км замінено мастило в двигуні, мастило в МКПП, антифриз, фільтра. Максимальна комплектація Ghia. Датчик світла, датчик дощу, повний підігрів лобового скла, дзеркал, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, 4 ел.склопійдйомники, ел.регулювання дзеркал. В автомобілі працює кожна кнопка. Сигналізація шериф. Два ключі. Газової установки немає і ніколи не було. На порогах спереду є поверхнева корозія. Спеціально не чіпав - на це поступлюсь. МАСЛО НЕ ЖЕРЕ! Двигун та КПП в ідеалі. Віддам комплект літніх коврів. Також є рідний комплект легкосплавних дисків та зимова гума. Допомога в продажі не потрібна. Продаю тільки з переоформленням. Дзвоніть домовимося. ТОРГ присутній.
Купи мою ладушку и будет тебе счастье
Надійне та економне авто, газ бензин, працює що на тому що на тому відмінно, в салоні кожна кнопочка працює, поставив новий радіатор, нова літня гума,новий акумулятор ,масло та фільтр замінені. Виглядає нормально як для своїх років.
Продам Chrysler Sebring 2,7 2006 р.в. Продам своє авто. Володію ним 3 роки. зроблений кап ремонт мотору. Відреставровані ГБЦ. Замінені маслозйомні ковпачки Новий комплект ГРМ (помпа, цепі, шестерні, гідронятяжитель) Нові шатуні вкладиші Всі нові прокладки Нові приводні ремінці Відреставровані генератор та стартер Нові болти гбц, сальники, ролік приводного пасу, термостат, подушки мотору ітд Видалені каталізатори, відключений єгр Після ремонту підгрюкує один распредвал. Автомат працює без нарікань. Круїз контроль працює. Клімат працює, кондиціонер заправлений, працює. Добра літня гума, відїздила 1,5 сезони. Новий АКБ По салону все працює окрім підігріву сидінь. На сидінні водія порвана шкіра. Є питання по кузову. 2 ключа, по документам все добре, газ вписаний в техпаспорт (на авто не стоїть). Бажано переоформлення. З авто віддам 2 гбц, распредвали, випускні колєктора і купу іншого З приводу питань дзвоніть, пишіть.
свіжопригнаний з Німеччини ідеальний стан нічого робити не потрібно мотор працює гарно рівно мягко не димить не труїть ходова ідеал нічого не гримить не стукає корозії рижиків немає салон гарний збережений клімат заправлений хороша резина коробка передач працює добре допомога при реєстрації сервісна книжка сертифікат відповідності оригінальний пробіг
Продам авто в доброму стані з рідним пробігом,їздила дружина.По комплектації : двухзонний клімат,парктроніки передні та задні,датчики дощу та світла,підігрівом передніх сидінь,підігрів лобового скла,багато карманчиків та ніш. Надійний двигун 1.8 бензин (цепний),по кузову в гарному стані (за винятком вм'ятини на задній правій арці),ходова частина в доброму стані без вкладень, АКПП викидає помилку але їде без нарікань (ціна питання щоб це виправити від 300$ до 500$,є контакт де взяти запчастини). Новий акумулятор,свіжа страховка,майже повний бак бензину бонусом) Більше інформації по телефону. Ціна на віддачу,без торгу!!!
Продам авто: ВАЗ 21114 універсал. Машина, повністю, на ходу. Замінено: ремінь ГРМ, всі рідини, нова установка ГБО, ще на гарантії, нова літня гума, кузов у нормальному стані, все на фото.
Продам сімейне авто в гарному стані.Детальніше за телефоном
Продам автомобіль у відмінному стані на свої роки в рідній фарбі. Їде чудово і ніколи не підведе. Замінені масла та фільтра. Ремень ГРМ та ролики також замінені. ПРИСУТНІЙ ГАРНИЙ ТОРГ
Всі запитання за телефоном Не писати Автомобіль в хорошому стані! Торг присутній
Автомобіль в чудовому стані. перша реєстрація 2007рік . Було замінено передні стійки стабілізатора, гальмівні колодки, всі подушки двигуна, новий акум, та багато дрібниць. В рідній фарбі ,є нюанси по кузову не значні ,полірується. Салон в збереженому стані , кожна кнопочка працює. Писати в приват або вайбер по номеру
Авто в доброму стані, ходова, коробка та двигун ( не капає, не їсть масло) без нарікань. Вчасна заміна масла (Mobil 5w40) і тільки оригінал та інших витратників. На 308 т.км., здійснено заміну ременів ГРМ і всих роліків, заміна газового редуктора. Є незначні моменти рижика по кузову. Дуже надійний та бюджетний авто, який за час користування приніс одне задоволення!) можливий торг на місці!) Пишіть (звоніть) на Viber, або WhatsApp!)
Продам не гнилу турочку, повний привід, гарний стан, двигун масла не бере, не сапунить, газ вписаний, любий вид оформлення!
Мотор,коробка без зауважень. Ходова не гримить. Кузов без ржавчин. Вигляд має гарний.
Пригнаний з Швейцарії В хорошому технічному та візуальному стані Замінено масло Motul 7100 10W-40 та фільтра Нове щеплення, грм, перебрана вилка Цеп та зірки в хорошому стані Резина 23 року ще нова 3 ключі Страховка на 6 міс Всі документи для постановки на облік Торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?