Авто в чюдовуму стані сів та поїхав Всі питання **********
Свіжопривезений з Німеччини в дуже гарному-збереженому стані. Мотоцикл весь в оригіналі, без дтп і без нюансів. Двигун працює ідеально як годинник, шипить. Гума з протектором 90%, колеса збалансовані. Розмитнений і готовий до реєстрації в мрео. Можлива доставка по всій Україні.
Всі питання по тел.
Авто з салону. Одна власниця. Гаражне зберігання. Майже весь пробіг по місту. Без ДТП. Готовий до перевірок.Хороша динаміка.Супер просторий салон (будь-який зріст водія). Багажник з розкладеними сидушками - під холодильник.Один з найменьших пробігів для 20-річної машини. Мотор 500-тисячник, в чудовому стані. Жодного чеку на дисплеї. Ретельне обслуговування.
Всі деталі по телефону! Машина в дуже хорошому та догляненому стані кожен день на ходу! Не давно робилась ходова! Краще телефонуйте за номером Не гнила!! Іржі немає взагалі!
Продам авто дружини БМВ е91 2.0 дизель автомат Авто обслужене до дрібниць Дуже гарний та збережений стан Дуже гарна комплектація Авто дзеркала Панорама Авто світло Авто двірники Парктроніки перед, зад Підігрів сидінь Двох зонний клімат-контроль Мультикермо Шкіряний салон Підсвідка дверних ручок Підсвідка ніг Рідний пробіг Якщо щось не написав телефонуйте відповім
Свіжо пригнаний з Швейцірії без пробігу по Україні (Розмитненний) З повним пакетом документів для реєстрації в сервісному центрі Yamaha FZ6 Fazer 2006рік Ідеальний стан, сів поїхав з рідними пробігом 29к З тормозною системою ABS Тормозні диски ідеальний стан мінімальний ізнос. Резина michelin 2020 року як нова Мотор і коробка працює без нарікань любі перевірки Стоїть вітровик Givi ціна такого 150$ Можлива доставка за домовленістю, і відправляю новою почтою. За більш детальнішою інформацією телефонуйте або в ЛС!
Авто в гарному стані, робити нічого не треба,сів і поїхав, можливий торг !!!!!
BMW X5 E53, авто в збереженому стані, вкладень не потребує, всі питання по телефону.
Продається доглянутий автомобіль, повністю справний та готовий до експлуатації. Машина використовувалась бережно, своєчасно проходила технічне обслуговування, всі розхідники замінювались відповідно до регламенту. Перший власник в Україні, автомобіль пригнаний для особистого користування. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка передач перемикає плавно, ходова частина без зауважень. Салон чистий та охайний. Кузов у хорошому стані, присутні незначні сліди експлуатації, що відповідає віку автомобіля.
Клімат, підігрів зони двірників, електропакет, повний привід, блокування. Все працює. Не бита, не фарбована. Є сліди від граду. Салон - чорний велюр.Тяговитий і економічний 2,0л. дизельний двигун D4EA (CRDi) не димить, не тече, у відмінному стані. Мастила та рідини мінялися вчасно. Автомобіль доглянутий. Нічого не гремить і не стукає. Взагалі машина невибаглива, вмістка та зручна. Повний привід виручає взимку та на бездоріжжі. Стоїть гарна гума, м'яка, тиха та прохідна.
По авто багато чого зроблено, але є ще куди руки прикласти, всю інформацію надам по телефону або повідомлення. Є проблема з двигуном але авто на ходу. Торг біля капоту Обмін не цікавить продаж тільки під переоформлення
Машина по техніці в нормальному стані. Двигун, коробка, питань немає. нюанси - треба перетягнути шкіру на передньому ряді сидінь , та є вікові нюанси по кузову Загалом стан нормальний Газ в тех паспорт вписаний, але ніколи не стояв. Цікавить обмін ключь на ключ в пріоритеті позашляховик !
Авто в доброму стані, повністю на ходу. Е нюанси по кузову, звертайтесь - все розповім. Військовим знижка.
Власник, продам гарне надійне авто, деталі по телефону
Акорд в хорошому стані багато чого зроблено масла фільтра клапана антифриз все замінено колодки в коло нові,передні диски гальмівні нові,лед лампочки нові,пружини в круг нові,акомулятор іщо на гарантії,левый шрус в з боре новый машинка ганяє кожен день,сделал полностью все ходовую все наконечники шаровые и салейнтблоки все новое
Фольксваген Кадди 1.4 Газ-Бензин 266 000 рідного пробігу. Два ключі, також є усі сервісні книжки. Оригінальний пасажир. Дві бокових двері. Мотор, ходова і коробка працюють ідеально. Резина зимня нова, зараз Кадді на металевих дисках з новою зимньою резиною, також ще є титанові диски вони на літній резині. Машина в гарному стані купував для сім’ї. Салон має незначні потертості на дверних ручках а все інше в ідеальному стані
Продаємо атомобіль в гарному візуальному і технічному стані. Продаж в звязку з непотрібності автомобіля, так як діти поїхали за кордон на довготривале проживання і цей автомобіль рідко використовується ( поїздка на море, до родичів на свята), і в дітей , тих що проживають з нами, є інший автомобіль. По авто робилося за наш час: заміна вихлопної труби, від колектора і до самого кінця, заміна стартера на новий, кондиціонер заправлений ( морозить аж руки віднімає), резина зимня в хорошому стані, поміняні стойки, аккумулятор минулої весни, масло фільтра помінені 2000 тому, за наш час експлуатації проїхали +- 25000 км ПЕРЕКУПІВ прохання не турбувати!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?