продавм автомобіль в хорошому стані. мотор після повного кап ремонту . по кузові є кілька царапин , ви думаю ви розумієте що авто не нове . 2 комплекта гуми (зима на дисках , літо на титанах ) всі питання по телефону
Продам власне авто, їздила дружина. Гарна комплектація, заводський сабвуфер, єлектросклопідьомники, підігрів сидінь, рожки, кондиціонер і т.д. Замінені передні амортизатори, пружини, опори. Задні гальма нові, передні майже нові. Стояночне гальмо працює. АКБ купувався перед зимою. Стоять білед лінзи. Сервісна книжка. Розхід палива 5 літрів ДТ по місту. Заміна мастила кожні 5 тис. Для першої автівки ідеальний варіант. Телефонуйте все розповім про авто. Причина продажу купили нове авто. Дивись Салтівка.
Автомобіль з оригінальним пробігом,двигун і коробка працюють ідеально,зроблена заміна щеплення,вижимний,передні пружини,ремінь ГРМ,помпа,ролик,новий стартер і генератор Робити нічого непотрібно
Авто купував бо збільшилась сімя тому придбав 7 місне авто. купував у друга який пригнав її з Європи в 21р. в 22р. виїхав з сімєю в Швецію авто було в його тестя він наїздів на ньому біля 10 тис км. і в квітні 25 я його купив. Відразу Встановив газ дорогий, поміняв ремні, помпу, ролики фірма "інна", мастило в коробці (японський автомат 5 ст) мінялося повністю 7,5 л. фільтра масла 5w40. замінив шарові, салейнблоки передні та задні, попередній власник міняв стійки, ремкомплекти супортів, нові колодки, трос ручника, стояло все оригінальне ще з заводу, але на наших дорогах почало сипатись запчастини Польща, Туреччина, Італія. Комплектація авто здається максимальна підігрів сидінь, зеркал, склопідйомники покругу, задні вікно на третьому ряді відкривається на витяжку, дві пічки дві зони кондиціонера (перезаправлявся в квітні була утічка робив одну магістраль), виїздні підстаканики, парктроніки, дитячі сидіння, підлокітник, підігрів лобового скла... Розхід палива їздив в Карпати 6 дорослих чолові+ багаж по ТРАСІ 10л. газу. Дружина їздить на роботу то 13 л. але можна важати що то міський цикл. Причина продажу, на роботі продавали буса( у нас мобілізували половину автопарку) і я придбав тому потреби в 7 місному авто відпала + придбав дружині електричку. Авто на автоматі в наших реаліях для хлопців ЗСУ хто має поранення, протези чи маломобільність це гарний варіант, для вас зроблю скидку, подяка вам! + у кого малі діти то в авто має 10 подушок безпеки вмонтовані 2 дитячі крісла, всі сидіння виймають. Авто перевіряв толщиноміром битих елементів не знаходив фарба скрізь одинаковї товщини заводська покраска на скільки я міг оприділити! СТАНОМ НА ТРАВЕНЬ 2026 в авто переварили частково пороги, низ крил де примикають до порогів та підомкратники, усі рижики зачищені та оброблені фото додаю! перефарбував повністю: задню ляду, була корозія біля замка та в районі пластику, заднє ліве крило було дуже потерте, водійська дверка корозія під пластиком, пороги в місцях варіння!
Продам автомобіль у гідному стані, авто покрите раптором м, тоноване по колу. Газ вписаний в техпаспорт, є зв'язок з власником, або можна передоручити. Усі питання по телефону або в особисті повідомлення.
На дзвінки відповідаю рідко! Пишіть у вайбер або телеграм! Або дзвоніть ********** Автомобіль в дуже гарному стані! Куплявся в офіційному салоні у Вінниці. Другий власник! Перший власник - знайома дівчина їздила. За машиною доглядали. Робився для себе, іздить дружина. По документам все добре, повне переоформлення. Двигун зроблений, масло не бере від заміни до заміни. Ходова перебрана і зроблена. По кузову де були моменти все поварено і замовілено , пороги повністю мінялись, задувались і покривались антігравієм! Всі деталі ґрунтувались і красились. Було вкладено 1500 долларів в косметику і 600 мотор і ходова. Нова всесезонна низькопрофільна резина на гарних 15 титанах. Два ключа. Сервісна книжка.
Реальний пробіг, я третій власник
Продам Volkswagen Passat B6. Салон в доглянутому стані без прокурів та протертостям. Двигун працює добре, обслужений, мастило не бере. АКПП обслужена працює добре. Підвіска не гримить, 2тис км було замінено стійки передні, пружини передні, задні амортизатори із відбійниками, нижня опора даигуна є чек ліст по заміні деталей. Детальніша іншормація по телефону.
Продаю Мерседес Спрінтер 2007 року легковий категорія В, повністю обслуговувався, готовий до будь яких перевірок на СТО. В техпаспорті 9 + місце ВІДПОЧИНКУ водія.
всі питання по телефону
Ford focus 1.6 дизель 90к.с Все працює.Авто на ходу.Переоформляється. Зовнішній вигляд на фото.Кузов потребує уваги. Дзвоніть. Пишіть на Viber
Продам свій автомобіль в гарному, рабочому стані. Вкладення не потребує. Продаж від власника, другий власник.
Машина на повному ходу більше запитань по тлф
АВТО ВАРТЕ УВАГИ.ПРАЦЮЄ ВСЕ І ЧОТКО.ОБСЛУГОВУВАЛОСЬ ВСЕ ВЧАСНО...ЖІНКУ НА СТО ОБДУРИЛИ ,ЗАМІНИЛИ ВСЮ ХОДОВКУ, ОРИГІНАЛ ЗАПЧАСТІ,ТОРМОЗНІ КОЛОДКИ З ДИСКАМИ,МАСЛА ФІЛЬТРА,АВТО ПОЛНОСТЮ ОБСЛУЖЕНА...ЛЮБЕ СТО,ЛЮБИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕНЯ. **********
авто сів поїхав робив зимою ходову багато чого поміняв масла не бере , нова літня резина, нормальна музика , є пару подряпин, пару рижиків, але гнилі з низу немає. машина їздить кожного дня.
Авто повністю обслужене, вкладень не потребує, два комплекти дисків з резиною хороше сімейне авто
Матіз їздить 50км щодня. Возить дітей до школи. На свої роки, стан відповідний.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?