авто на повному ходу ходова обслужена мотор у відмінному стані теж обслужений загалом хороше авто для своїх років решта на фото дивитися Фонтанка - 3 сцепление и выжимной новый
Не фарбована, болти не кручені, збережений стан.
Продаю власне авто. Привезена з Німеччини. Я перший власник в Україні і третій взагалі. Авто завжди обслуговувалося: В Німеччині на сервісному центрі пежо (є всі квитанції), в Україні - у гарних майстрів. Пробіг рідний! Все указано в сервісних книжках. Авто використовувалося в основному в місті, інколи по трасі. Дуже зручне, маневрене, компактне. Взимку змінила акумулятор, свічі. Змінені: зчеплення, датчик фазорегулятора, мастило в коробці передач, шарова. Мастило, фільтри та т.п. змінювалися кожні 7 тис км. Кондиціонер заправлений. В комплекті віддам літню гуму з металевими дисками(жестянка). Салон має гарний вид, не прокурений, обшивка салону не пошкоджена. Авто має відмінний стан, як на свої 19 років! Торг тільки з реальними покупцями біля капоту. Повне переоформлення. Торг біля капоту.
Продаю своє доглянуте авто — хто шукає живий варіант без сюрпризів, вам сюди. Машина обслуговувалась вчасно і якісно, робилась «для себе». Я автомобілем дуже задоволена — їздила акуратно, авто використовувалося бережно та без перевантажень. ? Восени зроблено велике ТО: нове зчеплення, прокладка ГБЦ, регулювання клапанів, глушник, масло, антифриз, паливна система, подушки двигуна та інше. ? По техніці — без вкладень взагалі. Сів і поїхав. По кузову є дрібні нюанси (чесно кажу, щоб без сюрпризів): тріщина на лобовому (3 роки без змін), корозія задньої арки ? Зате ви отримуєте чесне авто, яке не «убивали», а доглядали. ? Можу скинути додаткові фото та відео ? Адекватний торг біля авто Тільки переоформлення !
Всі деталі по телефону, вайберу або в чаті Торг мінімальний біля капоту реальному покупцю! Пробіг не скручений! Масло і фільтра замінені, масло заливав лише оригінал. По салону чохли які робились під замовлення. Є ще плюшки до машини ( деталі на перегляді) Також за окрему ціну є штампи r16 з ковпаками на зимній резині
Nissan Note E11 2007 1.4 бензин, механіка (5 ст.) Технічно в хорошому стані - двигун працює рівно, не димить. Коробка без зауважень, передачі включаються чітко. Ходова без нюансів. По кузову є косметичні моменти, без гнилі. Розхід палива: місто ~7 л, траса ~6 л. Комплектація: кондиціонер, пічка, електрозеркала з підігрівом, 4 склопідйомники, регулювання фар по висоті, мультикермо, тонування. Торг. Нормальний варіант на кожен день.
Придбаний в оф. салоні. З моменту покупки в одних руках. Стан дуже добрий. Не фарбований. Повний привід. Два ключі
Машинка в хорошому стані, мотор працює добре, невеликі дефекти по кузову
Автомобіль в ідеальному стані
Я Власник Пригнане з Нідерландів Один власник в Україні з 2014 3.0 самий надійний мотор Їде дуже бодро Розхід літрів 10-12 Можливий обмін
Авто на ходу Які наданий момент є нюанси Це поміняти форсунки на газові установці Або прочистити систему Поміняти датчик щоб авто заводилось бо буває відходить датчик потрібно лізти під машину дьоргати щоб завелась Росход 15 літрів бензину
Авто в хорошому стані Двигун працює ідеально(сухий) Їде дуже добре Ходова не стукає Клімат обслужений Жодних помилок немає Салон в хорошому стані Жодних вкладень не потребує Можлива доставка і обмін,на обмін дороще !
Вся інформація за телефоном.
Авто у чудовому стані. Була реставрація рульової рейки, новий насос гур; нові стійки, стійки стабілізатора нові задні салейноблоки передніх важелів, нові колодки в коло, нові ремені генератора та помпи з новим натяжним роликом, масла фільтра поміняні в кпп також. Новий комплект щеплення. Нові гальмівні шланги. Замінені Рем комплекти шкворнів. Газове обладнання пройшло повне обслуговування. Нові задні пружини. Кузов після полірування та покритий твердим воском. По машині є під краси. Світло гарне, встановлені лед лампи. Новий клапан картарних газів. В коло тонована. Зашумована. Свіжа страховка. Готовий до діалогу, авто власне
причип-контейнеровоз в чудовому стані, вкладень не потребує. з контейнера зроблений кузов-зерновоз, дно фанера, тент новий, цей кузов можна зняти за потреби та використовувати платформу для перевезення контейнерів. вантажопідйомність за документами 15 тон.
Автовишка Bison TKA 30. Висота підйому 30 метрів, боковий виліт 21метр. Чудовий стан, ходова частина вся перебрана! Фільтри і масло змінені всюди! Техогляд і тахограф пройдено на 2 роки. Можлива доставка по Україні!
Інфініті фх35, 2007 рік бензин, сірий колір, пробіг 210 тис. Рестайл, підігрів-обдув сидінь, шкіряний салон, не бита. Ходова мотор коробка: норм. Колеса 20, колодки свіжі, свічки нові, сд-двд: музика BOSE, є люк . Доглянута.Другий власник. Машина куплена в Україні новою. Повний привод. За детальнішою інформацією дзвоніть!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?