Я перший, і єдиний власник цього авто. Купував його з автосалону . Автомобіль отримував вчасне і якісне обслуговування, масло а моторі заливалось Zik і Xado , змінювалось на 8-10 тис. Мотор масло не бере. Не димить, В кпп масло також змінювалось принципово, кожні 80 тис. Заміна тормозної рідини і антифризу зроблено на 100.000км. Газу бере 9-10 л . що просто "мрія" при сьогоднішніх цінах на бензин, дізель. Кондиціонер працює, передні електросклопідіймачі працють, підігрів передніх сидінь працює. "Чек" на панелі не вибиває помилок. Каталізатор рідний і у відмінному стані. Якби не моє довгострокове відрядження, я б її не продавав. Надійне , економне, витривале авто, Найкраще співвідношення Ціна/Якість/комфорт/надійність, враховуючи які одноразові нові авто(мотори) зараз роблять. Пробіг Чесний. Є дрібні подряпини, вмятинки на кузові, ззовні. Зсередини кузова і під днищем все дуже добре, ніякої іржі. Встановлений фаркоп. Пишіть у вайбер, телеграм, на дзвінки не відповім зразу.
Продажа срочная нужны деньги!!бизнесмены за 7-8-9касарей буду посилать нахххх!!!! На обмен 13000$ обмен без доплат Cadillac ATS в обвісі V-sport. Машина будувалася більше року, в машину було вкладено більше 10 тис.$ замінено і доопрацьовано половина машини. Машина найповнішої комплектації. Розкішна продуктивність. Замінено мотор з авто 2017 року - 1G6AG5RX7H0180458 Замінено двигун і паливну систему (пробіг мотора 53 тис.км) Повністю замінені всі прокладки на оригінал. Відреставрована турбіна, замінено вакуумний насос, випускний колектор. На початку літа зроблено Stage 1 - 330 к. с даунпайп Замінена рульова рейка з новими наконечниками. Нові оригінальні стійки GM Нові оригінальні опорні підшипники GM Замінено гальмівні диски Нові гальмівні колодки в коло - оригінал Обвіс кузова з Cadillac ATS - V-4 до $ Тюнінг оптика в коло -2 к $ Машина переведена на європейські повороти. Оригінальний спойлер з Cadillac ATS -V Різноширокі диски (дуже рідкісні) Нова гума в коло Triangle effeXSport - 2025 року Нове лобове скло з преміум-тонуванням (зовні не проглядається, а в салоні -як без тонування) Мотор после капитального ремонта поршні ковка Нова Турбіна Грм новий Всі про прокладки нові Термостат Помпа Капіталка вийшла 5$
Kawasaki Vulcan VN900 • 2012 рік Мотоцикл у відмінному стані, доглянутий та як новий. Пробіг лише 13000 км — повністю відповідає стану. • Встановлена нова гума • Захисні дуги двигуна • Нова вихлопна система Vance & Hines - глибокий, красивий звук • Пройдено повне ТО: замінені всі рідини та фільтри • Всі агрегати працюють ідеально, без зауважень Мотоцикл вкладень не потребує — сів і поїхав. Гарний варіант для тих, хто шукає надійний та стильний круїзер у справді доглянутому стані Встановлена музика з двома колонками Також є вихід для підзарядки гаджетов Якщо у вас буде бажання,то скину вам відео зі звуком вихлопної системи
Продається економний Ford C-Max, пригнаний зі США. Практичний сімейний автомобіль, який поєднує комфорт, надійність та сучасний дизайн: ✅ Просторий та комфортний салон-- зручно як водію, так і пасажирам. ✅ Висока посадка та зручне керування ✅ Економна витрата пального-реально радує витрата в середньому 5.5 л ✅ Місткий багажник. ✅ Хороший технічний та візуальний стан - підвіску робили, авто доглянуте, нічого робити не потрібно — просто сідаєш і їдеш. ✅ Авто має все необхідне для комфорту: клімат, круїз, парктроніки, мультимедіа з Bluetooth/CarPlay,LED світло, відеорегістратор. Звичайно, це не нове авто — є дрібні нюанси по кузову, але нічого критичного. В комплекті зимова резина. Готовий до адекватного торгу біля авто.
ПРОДАЄТЬСЯ Hyundai Santa Fe 2012 року машина куплена у офіційного дилера , по технічній частині нема жодних претензій так як і візуально, обслуговування проводилось своєчасно, кому цікаво дзвоніть , пишіть з задоволенням розповім все про автомобіль, готовий до будь-яких яких перевірок, машина одного показу, хто шукає насправді гарний автомобіль встигніть за гарним варіантом, реальному покупцеві віддам у подарунок титани з зимовою гумою !!!
BMW X5 xDrive35i M-Package • Максимальна комплектація • Без ДТП Продам власний BMW X5 xDrive35i M-Package у відмінному стані. Автомобіль доглянутий, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Чесний пробіг 243 тис. км. Один із тих автомобілів, які приїжджають на огляд і купують. ? 3.0 бензин ? Повний привід xDrive ? Оригінальний M-Package ? Максимальна комплектація ? Без ДТП ? У рідній фарбі ? Панорамний дах ? Дотяжка всіх дверей (Soft Close) ? Шкіряний салон у відмінному стані ? Підігрів передніх та задніх сидінь ? Підігрів керма ? Чотиризонний клімат-контроль ? Електропривід багажника ? Електрорегулювання сидінь з пам’яттю ? Камера заднього огляду ? Передні та задні парктроніки ? Круїз-контроль ? Датчики світла та дощу ? Заводський ксенон ? Омивачі фар ? Мультируль ? Bluetooth / AUX / USB ? Оригінальні M-диски ? Нова різноширока літня гума ? Комплект зимової гуми Автомобіль має дуже гарний зовнішній вигляд та привертає увагу на дорозі. Двигун працює ідеально, коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх звуків. Салон чистий, не затертий, без сторонніх запахів. Автомобіль вкладень не потребує взагалі. Сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. ? Деталі за телефоном. Торг.
Авто в дуже хорошому стані! Відносилися дбайливо як до члена сім’ї. Вчасно обслуговувалося, переважно в Європі. Більше половини зі всього пробігу машина наїздила по гладеньких європейських дорогах. Один власник. Техогляд пройшла в лютому 2026 року. Новий акумулятор 2026 року. Замінений бачок антифризу. Офіційно зареєстрований газ. Машина тихенька, м?яка і дуже комфортна. Коробка автомат чітка і не пинається. Мотор 2,5 атмосферник, працює як годинник, жодних нарікань. Ходова в ідеальному стані. Суттєвих ремонтів не було жодного разу. Гума літня відкатала три сезони, зимовий комплект гуми в подарунок Nokian майже нова. Також подарую захисний чохол для авто. Багато місця для пасажирів, дуже просторий задній ряд. Комплектація Passat B7 SE - Склопідйомники - Підігрів сідінь - Кондиціонер - Круїз-контроль - Мультимедійна система з блютуз Був в ДТП на території США з пошкодженням бокової частини кузова. Мотор не битий. Безпека ціла. Проблем в авто немає, сіли і поїхали без жодних проблем.
Всім доброго дня. Продаю власне авто яким дуже задоволений , максимальна комплектація, нова гума + зимова , то всі робляться вчасно всі виписки з станції в наявності обслуговується тільки на офіційному сто, кому цікаво телефонуйте докладніше розповім. Продаж в зв?язку з переїздом з країни. Допомога в продажі не потрібна.
Продам комплект в робочому стані,нові акумулятори,гума на тягачі 70-80%,причеп мерседес,в травні 2026 купив 4 нових колеса,не Китай Сів і поїхав на роботу,багато чого робилося по авто і причепу,реальному покупцю торг біля авто,на всі питання відповім по телефону Всім хороших продажів
Офіційний автомобіль, реєстрація 2012 року. Авто у бездоганному стані — доглянуте та повністю обслужене. Оригінальний пробіг — 120 000 км Будь-які перевірки вітаються. Кузов в ідеалі — не битий, не фарбований. На 110 000 км зроблено велике регламент ТО з підтвердженням документами. ( також повна заміна масла в коробці) + встановлено новий привіт блокування деф. заднього моста Крайслер. Більш детально відповім в чаті+ скину всі документи по роботам. Додатково вкладено в авто: нові задні оригінальні амортизатори нові оригінальні балони пневмопідвіски повністю обслужений компресор пневми новий осушувач видалена волога із системи заправлений новий фреон новий моторчик приводу 4?4 заміна колодок ручника І багато чого ще робилось по регламенту. Пневмопідвіска обслужена на 10/10 — працює стабільно навіть у мороз. Максимальна комплектація Overland: пневмопідвіска, режими руху, камера заднього огляду, парктроніки, двозонний клімат, датчики дощу та світла, шкіряний салон, підігрів керма і всіх сидінь, вентиляція передніх сидінь, безключовий доступ, панорама, преміальна акустика. Авто не потребує жодних вкладень. Сів і поїхав. Відповім на всі питання по автомобілю. Готовий до перевірки на будь-якому СТО Ціна без торгу.
Автомобіль від першого власника, доглянутий та повністю обслужений. Технічний стан відмінний — жодних вкладень не потребує, сів і поїхав. Усі регламентні роботи виконувались вчасно. Практично максимальна комплектація, яка забезпечує комфорт та зручність у щоденній експлуатації. Додатково в комплекті йде зимова гума на дисках. Авто збережене, чистий та охайний салон, без зайвих зауважень. Готове до будь-яких перевірок на СТО.
❗️+65000 до пробігу❗️ (254к на щитку) дійсного 317к Пробіг мотали, для чого, чому і навіщо, поняття не маю🤷♂️ Авто 4 роки стояло, особливо ніде не їздило, поки я на ентузіазмі його не забрав, і почав щиро ловити усі «позитивні» моменти від автомобіля який тупо стояв. Отож - Рідини замінені, два редуктора (масло Febi), роздатка (масло по оригіналу), моторна олива (включаючи з фільтрами в тому числі і паливним) АКПП теж зі свіжим маслом - Як і в будь якій нормальній BMW, гальм на ньому не було, супорта не працювали, блокувались автоматом оскільки все позакисало. Відреставрували супорта, замінили поршеньки супортів, з направляючими. По колу замінили гальма, наразі стоять Zimmermann (колодки та диски) Замінений джойстик iDrive та монітор мультимедійного дисплею. Генератор повністю новий Відшите AdBlue, заслонки заглушені разом з ЕГР, відповідно програмно усе теж відшили. Сажовий фільтр залишили. Авто без стейджів, повний сток. Замінений блок свічок накалу, та самі свічки розпалу, але підібрали не той блок, або не ті свічки (на ринок США вони ідуть інші) тому єдина помилка яка є, це по системі розпалу, хоча вона працює ідеально, взимку запускалась без жодних проблем. Усе решту без жодних помилок. Досить багата комплектація, далеко не максималка, але хороша. - Обдув/підігрів передній сидінь - Задній клімат та підігрів заднього дивану - Проекція - Підігрів керма - Задні шторки - Музика Logic 7 І багато іншого, що ви зможете глянути по Vin цього авто Ну і найбільша перевага авто, стоять колхозні накладки на супорта М!
Продам своє домашнє авто. Машина на пмевмо повністю обслужена, замінена цеп грм, роліки, масла, чеки всі є( показую)в авто рідний пробіг 100% Авто все в рідній фарбі ні одна деталь не мальована 100%. Можно дивиться прибором ))) комплект резини зімней Без обману каталізатори на мести пневмо подвеска ))) всим гарного дня
Skoda Octavia A5 1.8 TSI автомат (гідротрансформатор Aisin) Продам надійний та комфортний автомобіль у гарному стані. Машина доглянута та обслужена. Нічого робити не треба. Стан «сів і поїхав». Є історія обслуговування. Двигун 1.8 TSI працює рівно. Автомобіль приємний у керуванні, економний та комфортний як для міста, так і для траси. Встановлено новий акумулятор. Два комплекти гуми у дуже гарному стані. Сигналізація StarLine із зворотним зв’язком. Хороший варіант для щоденного користування. Є невеликі косметичні моменти, що відповідають віку авто та враховані в ціні. З реальним покупцем торг біля автомобіля. Документи в порядку, переоформлення через Дія. Пишіть та телефонуйте, відповім на всі питання.
Ексклюзивний рестайлінговий Mercedes А200 Avantgarde зі Швейцарії, цілий без корозії кузов, оригінальний невеликий пробіг, збережений стан, гарний багатий колір Mountain Grey, невибагливий бензиновий атмосферний 2.0 двигун під індексом M266 в парі з автоматичною коробкою передач дає надійний та безпроблемний автомобіль на кожен день. Максимальна комплектація Avantgarde - парктроніки 360, датчики дощу/світла, клімат/круїз, підігріви сидінь, шкіряне оздоблення салону та багато іншого. Авто ціле - огляд з товщиноміром на останніх фото, підтверджений пробіг, все скло, включно з лобовим, оригінал, в ньому немає китайських запчастин або аналогів посередньої якості. В комплектації: 10 подушок безп, ABS, ESP, допоміжна сист гальмування (BAS), антипробукс (TCS), система допомоги при старті на підйомі, датчики дощу/світла, протитуманки, клімат-контроль, борт комп і аудіо система на 8 динаміків з кольоровим РК дисплеєм, hand's free, дзеркала з ел. приводом та обігрівом, сидіння з підігрівом, функція "Проводи мене додому" і зустрічі в темний час доби, атермальне скло, задні сидіння складаються 60/40, 4 ел. склопідйомники, мультикермо, центр замок, бардачок з охолодженням, безліч ніш/ящиків/органайзерів по всьому авто, Isofix, дитячі замки, 2 розетки 12V, 2 ключі. Тех стан відмінний - свіжі гальмівні диски/колодки, амортизатори, в квітні 26р на 163т в Швейцарії зроблений великий сервіс на 1500фр з заміною всіх масел/фільтрів мотор/АКПП/салон/чистка та перезаправка кондиціонеру, наразі не потребує жодних вкладень. Має діючий тех огляд по Швейцарії до 2027р. Двигун простий атмосферний 2.0 на 136кс - працює тихо і рівно, витрата траса 6.1, змішаний 7, двигун має чавунні гільзи та цепний привід ГРМ, газ ставиться без проблем. Ходова в доброму стані, всюди збереглись заводські наліпки та клейма. Салон збережений. Повна комплектність заводського приладдя, екологія на місці. Літня R17 гума Pirelli 24р, також є практично нова зимова Pirelli 24р на оригінальних дисках R17. Деталі за тел
Автомобіль після ДТП! На ходу. Пошкодження вказав на фотографіях. Рідний пробіг! Переоформлення або доручення. Детальніше за телефоном.
Продається чудове авто: економне, комфортне, сімейне. Економний легендарний двигун, зручний салон. Авто кожного дня їздило по трасі, так як ми живемо за містом. Водій жінка, їздила акуратно. Авто проходила планові то, заміна масла і тд на офіційному сервісі Галич-моторс. Можна попросити запит про історію. Було незначне дтп з пошкодженням переднього бампера, тому він замінений. Також була замінена блок коробки передач. Додатково входить до авто зимова гума Nokian Hakapelita. Торг присутній, пишіть на месенджери
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?