відремонтована ходова, 2 комплекта ризини, авто обслужене Олег **********
Chevrolet Volt 2012 — гібрид, який вміє більше, ніж просто їздити Електро + бензин = свобода вибору — До 60 км на чистій електриці влітку, ~35 км взимку — Витрата: 4 л/100 км у місті, до 6 л/100 км на трасі — Можна використовувати як генератор при відключеннях світла — тихо, економно, надійно Комфорт і стиль — Шкіряний салон — Аудіосистема Bose — Можливість перегляду фільмів — Парктроніки + камера заднього виду — Автоматичне світло, режим “mounting” — динаміка навіть при розрядженій батареї Практичність — Зручна задня кришка багажника — легко вантажити габаритні речі — Пробіг по Україні ~50 тис. км — Подушки безпеки не спрацьовували, пошкодження були мінімальні Обслуговування — Масло змінюється рідше, ніж у звичайних ДВЗ — Надійна електроніка, простий догляд Причина продажу — перехід на повноцінний електромобіль Перекупам — не турбувати
OPEL ASTRA J Гарна комплектація! Обслужена Замінено фільтра і мастило 200 км назад! Датчик світла Датчик дощу Рідна фарба Двозонний клімат-контроль Коробка 6-ступка
Авто офіціал. Є незначні пошкодження переднього бамперу, задня пасажирська дверця (полоса, яку можна відшліфувати) Є зимня резина в гарному стані. ТО автомобіля пройдено, не потребує додаткових вкладень! Площадкам не турбувати, не цікаво!
Продаю власне авто, повністю технічно справне. Деталі телефоном.
Продам своє авто, витрата 5-7 л на 100 км. Машина у відмінному стані, кожен день на ходу, нещодавно проводив т.о. Стоїть новий стартер. Клімат працює, повний склопакет, датчик дощу та датчик світла. Все працює відмінно. На даний момент вкладень не потребує. Є кілька мінусів, які не впливають на швидкість. На даний час машина знаходиться за кордоном. Планую заїхати в Україну на весні. В осени замінено зчеплення,грм, та проведено повне Т.О. Звертайтеся через соцмережі.
Допомога з продажу не потрібна та майданчики не цікаві! торг у авто. заберу за 10 не цікаво. зроблено ТО на 182т. Авто у Одесі до 18.04.26, новий стартер, замінені всі мастила. сервісна книга та чеки. нова страховка на рік, то для виїзду за кордон. встановдена дорога сигнализация з автозапуском, таймером, дотяжкою вікон. салон у чехлах з першого дня ,фаркоп.
Шкіряний сидіння
Продаю чудове сімейне авто для тих хто любить отримувати задоволення від їзди. Не буду описувати тут весь кайф від кермування трилітровою БМВ (хто в темі, той знає). Зверну увагу на величезний салон, де для всіх є повно місця, дотяжки дверей, ергономічність салону, якість матеріалів, проекцію. Купувала у 2021 з пробігом 200 т.км. тоді ж мінявся ГРМ. За останні два роки були такі ремонти: заміна компресора кондиціонера, заміна оливи+картер КПП, гальмівні диски/колодки, ревізія/ремонт/заміна всіх деталей ходової/підвіски двигуна та КПП, заміна термостата, радіатора, розширювального бачку. ТО раз на 10 тисяч, масло Motul. Свічки пройшли 5тис км. Нова літня гума Мішелін (пройшла один сезон 5 тис км +/-).
Продам Audi q7 в гарному стані, доглянута , пробіг рідний , не одна машина в родині , сім місць, масло змінене , заправлялась хорошим топливом , резина 70 % досить хороша , машина не підводила Причина продажу: покупка нерухомості
комплектація: Grand touring
Продам власне авто купувалось в Україні, оригінальний пробіг 116тис. км. Регулярно проводилось Т.О. масла фільтра замінені. Охайний салон, непрокурений. Встановлене webasto. Об'єм двигуна 2.0 дизель. Розхід 7-10л на 100км. За детальною інформацією телефонуйте.
Авто був пригнаний з США близько 5 років тому. 2 власник в Україні, гаражне зберігання. Гарний стан, салон охайний (ніхто не курив). З реальним покупцем готова обговорити ціну.
Авто не було у ДТП,без пошкоджень!своєчасне технічне обслуговування!рідний пробіг!звонить на what’s up
Авто в гарному стані.Салон чистий,охайний.без подряпин і потертостей.Екологія вся на місці.Машинка повністю обслужена,робити нічого не потрібно.Було замінено комплект зчеплення з маховиком в зборі 2 тис.км назад.Продаж тільки з повним переоформленням.Додаткові питання по тел.Всім гарних продаж.
Hyundai Santa Fe 2,4,передній привід. Автомобіль 2012 року виготовлення, з 2013р.в експлуатації. Салон шкіряний, охайний і доглянутий,вкладень додаткових не потребує. На всі додаткові запитання відповім в тел режимі, !!!
Автомобіль повністю обслуговується зі 100% рідним пробігом та прозорою історією. За автомобіль не соромно, готовий до будь-яких перевірок. Змінено масло у двигуні та коробці, також замінено нове оригінальне зчеплення. Нічого не стукає і не гримить, жодних вкладень не вимагає. Витрата палива дуже економічна, по трасі зі швидкістю 80-90 км на годину - 5 літрів (повного бака на 1280 км). Машинка із Європи (не Америка), не бита, не фарбована. Новий власник залишиться нею задоволений. Я господар і готовий до спілкування. Перекуп прохання не турбуватиме.
авто в хорошому стані,ходова зроблена мотор добрий деталі по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?