Авто в гарному стані. Обслуговувалось вчасно. Я другий власник. Пробіг не замотаний. В автомобілі не курили.
Продам своє авто вкладень не потребує сів і поїхав,газ бензин працює все рівно,авто потребує страхування,продажа в з в'язку з тим що на теперішній час знаходжуся в Європі,мокупцю можливий торг.
Всі питання по авто за телефоном
В авто зроблена капіталка двигуна та ходової , мала одного власника ( дід) є не значні пошкодження по кузову . Нова гума, замінена тормозна система . Нове зчеплення , новий отопітель,новий рулевий механізм, нова вихлопна система. Замінені ВСІ технічні рідини ( масло двигун та кпп , охолоджувач та тормозна рідина) Сів поїхав.
Стан відмінний. Крім фарби. Їздив на ньому дідусь, потім я. Замінювала масла, фільтра кожні 7-8 тис. Бензин тільки Окко 95. Повністю обслужений автомобіль. Можемо поїхати до механіка, він повністю все розповість. В ямку якщо потрапила - одразу їхала на огляд ходової. Так як машина не нова, все вже замінила. Акумулятор, стартер, колеса і т.д. Тому і кажу що машина всередині чудова. Просто не вважала за потрібним витрачатись на малярні роботи. Все працює, сів і поїхав. Дуже люблю своє авто, так як перше. Все робила, що було потрібно по авто
Продам власний автомобіль, сів та поїхав. Подробиці за телефоном.
Авто на ходу. Сів і поїхав. Склопідйомники передні. Незначні сліді експлуатації. Літня гума додається. Замінено: стартер новий, пройдено ТО ходової. Салон чистий. Питання по телефону
Авто в доброму стані розходники колодки поміняні. Потребує заміни порогів.
Пр
Чудовий автомобіль стан задовільний Сів і поїхав. -Стійки поміняні; -пороги посварені; -автомобіль не гнилий; -двигун зроблений; -коробка у відміному стані; -тросіки нові; -масло замінен, Антифриз замінений; -новий стартер; -нові фари з LED лампочками; -АКБ НОВИЙ; По документам грузова. Не потребує вкладень. 2 запасних колеса запаски з резиною. ВСЕ ПРАЦЮЄ. Усі деталі за телефоном. Вайбер, Телеграм, Вотцап. Продажа від власника.
Авто 2004 1.3 мотор працює, документи в повному порядку є нюанси по кузову немає тормозів. Авто на свої гроші. 15000 грн Без торга.
Перший власник, авто з ручним управлінням, в хорошому стані. Є 2 комплекти зимових / літніх шин з дисками.
Продам машину в гарному стані тільки переоформлення!!!! По машині є невеликі сліди експлуатації, салон в гарному стані Кому цікаво телефонуйте розкажу все !! Комплектація гарна ГУР кондиціонер **********
Автомобиль після кап.ремонту. Багато нових деталей В задовільному стані.Питання по телефону.
Автомобіль в ідеальному стані. Деталі по телефону. Всім гарних покупок.
Продам Заз Сенс 2015 р, 1.3 бенз/газ (газ вписаний в тех паспорт), пробіг 230 тис км рідний, по техніці все працює, два скло підіймача, кондиціонер, підсилювач керма ,центральний замок, два ключа, з недоліків потрібно перефарбувати капот, пороги та днище цілі (без гнилі та дир), переоформлення. Переглянути авто можливо в м Біла Церква.
Авто експлуатується з квітня 2016 р.у гарному стані,є кондиціонер, підігрів дзеркал та заднього скла, додається комплект літньої гуми,без дтп, рідина фарба. НЕ ТАКСІ До 2022 обсуговувався у офіційного дилера. Двигун ремонтувався у лютому 2024
Продам своє авто у нормальному стані , з газом, є комплет зимової гуми, все працює, торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?