В добому стані, все працює, не гнила, газ вписаний, новий акумулятор.
Не звонити, писати смс або вайбер,я перезвоню.Продам Опель Омега А 1992 року. Колись їздив,стоїть без потреби. Мотор все супер.Газ/бензин 2.0 . Газ не завжди працює, датчики мабуть треба замінити. Вихлопна не вся, середньої частини немає.Купляв для себе колись, їздив, зараз маю іншу. Трохи корч,але можна підріпітірувати і ганяти.Заднє колесо пробите. 20 тис. Писати в Viber з приводу оголошення.
Доброго дня.Продаю власне авто,на новий резини, вигляд маэ,у справному станi,стоiть газ та вписан до техпаспорту,ходова в нормi,нiчого не гримить,не стукаэ,мотор масло не йст зовсим,дуже економна та надийна машина, кузов це инша история,хто знае,кузов вичний,ни жодного рижика навить,продаю так як не користуюсь,стан дуже доглянутий,стоить у гаражи,я власник,любий вид переоформлення,торг тильки биля капоту,всим добра та вдалих покупок.
Машина в хорошому стані. Переварені пороги , машина не гнила . Мастило не бере . Перебрані тормоза , нова гума зимова , замінене мастило . Машина з салона купувалась новою і була в одній сімʼї.
Авто на ходу в гарному стані по всім детальним питанням по телефону
авто на повному ходу з переоформленям звертатись за номером
продаю своє авто,газ вписаний,все працює,в таксі не була,є не виправлені сліди єксплуатації
продам таврію на ходу двигун добрий мастила не бере нове щеплення коробка не вибиває по салону добра стоїть багажник на криші добре світло ксенонові у фарах лінзи євро панель з тахометром ходова не стукає лобове ціле сигналізація центральний замок
Газ 4 покоління, машина жодного разу не варилася. Іржі немає, Є літня гума, фаркоп, сигналізація, Двигун 16 клапанний. Торг біля капота
Інжектор, повністю знешумлена, машина в ідеалі, торг біля капота після огляду автомобіля.
Автомобіль не справний, потрібен ремонт двигуна.
Продам автомобіль деу сенс 1.3 газ бензин
Авто після ДТП. Капітальний ремонт двигуна 2022 рік. За більш детальною інформацією телефонуйте.
Продам Авто Експортне, Замінено все, крім кузова, який є оцинкований, але стан на 3+. Є підкраси, на швидкість не впливає. Повне ТО влітку 2025 року. Запчастини топові!(Система охолодження промита нове все Антифриз ХЕПІ, ХОДОВА Тріал спорт, пневмопідвіска, зад пружини, вставки, проставки. ТОРМОЗНА система оригінал повністю все якісне, коробка Фіат полонез перебрана зроблена, Щеплення SACHS комплект реактивні і т.д протитуманки на діодах CREE, Старт Стоп імобілайзер, електрозамки АКБ Люк заводський музика кенвуд оригінал, Перепаяні задні фонарі на діоди, та виправлені дитячі проблеми 2104 по світловим недугам Оптика Bosch денні вогні діоди CREE) На Авто стоїть газ купував з ним але не користуюсь редуктор знятий нещодавно підключали все працює за потреби можу під'єднати Розхід бензина 7 по місту тому не маю потреби. 16.12.2025 було замінено мастило ZIK 5W40 на зиму в моторі, мастило в коробці та мосту XADO 75W-90, двигун зроблений. В комплекті резина з дисками літо зима стоїть всі колеса купувались на авто разом + всякий дріб'язок що на фото + всякі прокладки і т.д. АВТО СІВ, ДЯКУЮ ПОЇХАВ, Тільки з Переоформленням! Можна через Дію. Є страховка Але на Інваліда! Подивитись та придбати авто можна попередньо домовившись але тільки реальним ПОКУПЦЯМ не витрачайте Мій та свій час. Особам Які намагаються допомогти в продажі чи розміщенні Авто на своїх Платформах Дякую в допомозі не затребуваний. Запчастин і т.п На 1500 з Гаком! телефон для довідок **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?