Шукаєте чесну, живу «Приору» від господаря? Це саме вона. Машина купувалася новою в автосалоні, за всі роки перебувала в одних турботливих руках. Обслуговувалася вчасно і за регламентом, грошей на запчастини не шкодували. ? Головні переваги автомобіля: ?1 єдиний власник з моменту покупки в автосалоні! ?Без жодного підкрасу та ДТП! Весь кузов у заводському фарбуванні (будь-які перевірки приладами вітаються). Рідний, чесний пробіг — 193 тис. км. Встановлено газ (Евро-4) — чудова економія на пальному в нинішніх реаліях, повністю обслужений і вписаний. ?Колір — дуже красивий, глибокий відтінок, який виділяє машину в потоці. ?Стан автомобіля: Технічна частина: Повністю обслужена. Двигун, коробка та ходова частина без нарікань, їде м'яко та впевнено. Електрика: Працює абсолютно все, кожна кнопочка і функція виконують своє завдання. ?Гума: Встановлено комплект практично нової гуми у відмінному стані (додаткових вкладень не потребує ще довго). ?Кузов і салон: Салон чистий і доглянутий. На кузові присутні дрібні, природні сліди експлуатації (машина не з музею, на ній їздили, але дбайливо). Без криміналу та гнилі. Реальному покупцю торг біля капота !!!
У відмінному стані. один господар з салону. пробіг оригінал. перевірка на будь-якому сто. не гнилий не битий. газ ніколи не стояв. гума майже нова. 5 замін масла за всю історію авто. пробіг 100000/ оригінальний.
Авто находу це моя ракета не димить масло від заіни до заміни міняв що 8-9 тис турбіна зроблена, ходова не негримить.
Всі питання на н.т
-Опель Астра 1.4 бензин 2003р -еконмна 6-7 город -красить варить не потрібно -охайний салон -ходова збита -двигун не димить не сапунить -масло 5 w30 GM,(тільки після заміни) -коробка без зауважень -Непогана комплектація -ГУР -Кондиціонер робочий,холодний -Аir Bag -Multi Look КПП -Передні склопідйомники -хороше led світло -Непогана музика,Блютуз USB AUX -По ЛКП присутні незначні сліди експлуатації,дрібні сколи царини, -Присутній форкоп -Свіжа страховка -Білше фото кину в ПП Любий вид переоформлення,власник. -2800? торг .Можливий обмін
Продаю роботягу! Купував поки служив в ЗСУ для особистого використання. Є другим власником. Є зв'язок з першим власником. Тільки переоформлення. Всі нюанси по телефону
Авто вартує уваги! Авто на ходу,на даний час нічого робити не треба, завів і поїхав.На свої роки авто в хорошому стані. Терміново потрібні гроші! До 25 травня віддам за 900!
Авто на ходу їде кожен день без проблем з нюансів підїдає масло і на фото видно двері потрібно замінити але в мене є другі двері треба красити
Руслан ********** Всі деталі по телефону. Ціна договірна Село Нападівка. Вінницька область.
Авто на ходу,потребуе зварювальних и косметичних робіт. Невеликий хетчбек ,зручний на щодень,можливий торг.
Продам авто польської збірки. Газ не встановлено. По кузову корозія відсутня, технічно все справно, салон охайний. Кому потрібно хороше та надійне авто, звертайтеся за телефоном.
Продам bmw e34 на m50b25 моторі, на шкіряному салоні, передні електро склопідйомники, люк працює та не тиче, дно ціле пороги переварені, заварений редуктор, 17 колеса
На свою ціну в нормальному стані, Торг біля капоту Деталі за телефоном
Продам Славуту Ходова ваз тормоза ланос Ззаду встановлені супорта Замість порогів швелер Переварений та всилений багажний відсік Нові амортизатори та шарові Газ/бензин На впевненому ходу Є моменти по фірбі Втомлений салон На доброму ходу Страховка до грудня Переоформлення Ціна 700 без торгу
Авто в одного власника з 2007 р. Кузов не фарбований. Серйозних ДТП не було.
Продам 09 у непоганому стані. За технікою без нарікань. В ходу при кучі. По кузову рівний, вигляд має. З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення.
Всі питання по телефону!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?