Авто на повному ходу за деталями звертайтесь **********
Продам економне авто в хорошому технічному стані все обслужено масла, фільтра ГРМ поміняні новий АКБ. Дуже хороша і компактна машина. Нова резина. Є нюанси по кузову на фото видно все решта в нормі. Авто від власника. Деталі за телефоном
технічно повністю справна машина сів і поїхав . недавно замінено масло, фільтра, зроблена ходова. є нюанси по кузову і салону. детальніше в повідомленнях або по телефону . торг мінімальний.
Автомобіль у мене з 2012 року. По двігуну була заміна сальників клапанів зі зняттям головок та їх кваліфікованим ремонтом. Зараз на 10 тис. Км. Доливаю до 1.5 літра масла. Регулярно проводяться ТО, заміна ГРМ та помпи. Замінено зчеплення. Замінено всі амортизатори, задні пружини, передні гальмівні диски. По підвіски все міняється по необхідності. Автомобіль у відмінному технічному стані. Пройшов техогляд для виїзду за кордон. По кузову є нюанси декоративного характеру, які є на фото. Ніякої значної корозії кузова немає. У фарах нові оригінальні відбивачи та скла. Замінено основний радіатор та радіатор обігрівача. Замінена рульова рейка(б/в у відмінному стані) та новий насос ГПК.
В добому стані, все працює, не гнила, газ вписаний, новий акумулятор.
Не звонити, писати смс або вайбер,я перезвоню.Продам Опель Омега А 1992 року. Колись їздив,стоїть без потреби. Мотор все супер.Газ/бензин 2.0 . Газ не завжди працює, датчики мабуть треба замінити. Вихлопна не вся, середньої частини немає.Купляв для себе колись, їздив, зараз маю іншу. Трохи корч,але можна підріпітірувати і ганяти.Заднє колесо пробите. 20 тис. Писати в Viber з приводу оголошення.
Доброго дня.Продаю власне авто,на новий резини, вигляд маэ,у справному станi,стоiть газ та вписан до техпаспорту,ходова в нормi,нiчого не гримить,не стукаэ,мотор масло не йст зовсим,дуже економна та надийна машина, кузов це инша история,хто знае,кузов вичний,ни жодного рижика навить,продаю так як не користуюсь,стан дуже доглянутий,стоить у гаражи,я власник,любий вид переоформлення,торг тильки биля капоту,всим добра та вдалих покупок.
Машина в хорошому стані. Переварені пороги , машина не гнила . Мастило не бере . Перебрані тормоза , нова гума зимова , замінене мастило . Машина з салона купувалась новою і була в одній сімʼї.
Авто на ходу в гарному стані по всім детальним питанням по телефону
авто на повному ходу з переоформленям звертатись за номером
продаю своє авто,газ вписаний,все працює,в таксі не була,є не виправлені сліди єксплуатації
продам таврію на ходу двигун добрий мастила не бере нове щеплення коробка не вибиває по салону добра стоїть багажник на криші добре світло ксенонові у фарах лінзи євро панель з тахометром ходова не стукає лобове ціле сигналізація центральний замок
Газ 4 покоління, машина жодного разу не варилася. Іржі немає, Є літня гума, фаркоп, сигналізація, Двигун 16 клапанний. Торг біля капота
Інжектор, повністю знешумлена, машина в ідеалі, торг біля капота після огляду автомобіля.
Автомобіль не справний, потрібен ремонт двигуна.
Продам автомобіль деу сенс 1.3 газ бензин
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?