Авто в гарному стані.
Продаю Chevrolet Evanda в доглянутому стані. Авто просторе, м’яке на ходу та дуже комфортне для щоденної їзди. Економічний і водночас динамічний двигун, недорога в обслуговуванні підвіска та доступні запчастини — чудовий варіант для сім’ї або щоденного використання.
Машина на ходу,але потребує регулювання карбюратора,нюанси по кузову видно на фото . Можливий обмін.
продам свого сеатика, авто на повному ходу . в машині багато що робив але продаю бо немає можливості на ні їздити. щеплення перебрано видання помпа нова підсилювач руля замінений. страховка дійсна до літа. на фото видно зовнішній стан є нюанси але це на скорість не впливає, технічний стан задовільний.бажаєте дізнатися більше телефонуйте... зимові колеса
Продам авто в хорошому стані на ходу, сів і поїхав.
Продам ваз в гарному стани робити не потрибно сив и пойхав по машини питань нема остани питаня по телефону **********
Авто не бите не гниле,всі подробиці по телефону.
Продається автомобіль Skoda fadia 2002 року випуска. Об?єм двигуна 1.2 . Бензин. Витрата пального: місто- 6 л . Траса -5 л. Авто в хорошому стані, сів поїхав. Є незначні пошкодження по кузову. КПП- механіка. Передній привід. В дтп не був. Пороги цілі, Колір - синій. Чудовий варіант як для першої автівки) Можливий торг. Приймаю лише дзвінки . Повне переоформлення, з документами все чітко!) Перекупам не турбувать.
Машинка з оригінальним пробігом в рідній фарбі новий камулятор нові титанові диски все працює нічого не царапане все як заводу
Авто повністю на ходу для роботи або рибалки. Навесні зроблено: 1.Замінена прокладка піддону 2.Заміна прокладки клапанної кришки. 3.Замінені Сальники кол.вала (лівий/правий) 4. Замінене щеплення, вижимний підшипник та корзина. 5. Замінені фільтр повітря, масла, палива. 6.Замінене масло в двигуні. 7.Замінені тяги куліси. 8.Замінені щітки генератора та ремень генератора. 9.Замінені подушки двигуна та коробки. 10.Замінені пильники гранат та змазка. Авто на новій гумі(Літо) 2026 рік 1 місяць. Заводиться добре, масло не їсть. З недоліків : Один поворот не працює, і бреше датчик рівня палива. Розхід 4,5-5 л.бензину на 100 км. Торг чисто на заправку!
Продаю машинку батькам. Купили її собі коли відмінили розтамажку (2024р.). Брали її щоб мати малолітражку і як запасну машину. Після пригону, поремонтували все що було не справне (ходова, ремінь, масла і т.п.) і в гараж на зберігання😁 Правда кондюк так і не робили бо їм не потрібно було. Ще на даний момент не працює правий склопідйомник. Майже на ній не їздили. Десь колись щоб не застоювалась. Вирішили все ж продати бо даремно стоїть. В цілому машина в хорошому стані як на мене. Мотор рівненько працює, заводиться в зимку дуже легко. По ходовій теж все добре, бо вони міняли все необхідне. Все звичайно можна на сто перевірити.
Мотор працює як годинник Масла не бере, не димить Мінялись кольца та вкладиші Ходова перебрана Коробка працює ідеально Кузов як на фото, не гнила, без дир Музика пічка світло все працює Стоїть центральний замок робочий Переоформлення любе голубе
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?