авто після дтп ніхто не постраждав по двигуну і акпп є пошкодження з документами під розбір Обмін не цікавить продаж ціляком
Авто в нормальному стані сів і поїхав. є деякі проблеми по кузову не критичні. переоформлення. торг. газ вписаний.
Авто від перщого власника. Всі ТО проходила вчасно на СТО АІС.
Мінуси та недоліки: Літня резина в "нуль", потрібно купувати нову, зимова ще походить. Піся зими почала потіти передня права стійка(хоча покишо робить справно). Зьявився ледве помітний скрип в районі задньої балки(думаю підшипник ричагу в найближчому майбутньому під заміну). Смуга і місця(перід) куди ставиться домкрат ржаві і сильно пошкоджені(як то кажуть нема живого місця), також поріг за декоративною тюнінг накладкою у задній правій частині повністю згнивший (саме днище ціле і без іржи). Кузов у числених царапинах та сколах але без вмятин. Плюси та переваги: Незважаючи на свої роки, за рахунок тюнінгу авто виглядае досі привабливо. Являюсь власником авто 14років, всі ТО та заміни проводяться своечасно, запчастини та мастила тільки преміум класу, робив все сам. Двигун ще жодного разу не був у ремонті і доречи зовсім не "бере" масло. По навісному обладнанню також жодних питань(комплект ГРМ мінявся минулого року, є бірка з датою). Зимова та літня резина на литих дисках(на літній кований OZ). Минулого року була проведена якісна обезшумка і встановлена на перед та зад двохкомпонетна преміальна акустика MOREL, зроблені додаткові подіуми. Салон в доволі непоганому стані. ЖСМ сигналізація з привязкою і керуванням з одного телефону по BT, також встановлений автозапуск з прогрівом. Клімат контроль та вся єлектроника пряцюють також без жодних проблем. Вихлопна прямоток APEXi від тюнінгованого "субарика", звук басовитий і доволі приємний. Є додатковий тюнінговий передній бампер з чотирма противотуманками(був знятий на дороботку але до покраски діло так і не дійшло). (фото перше, та три останніх свіжі, всі інші минулого літа, по факту нічого не змінилося тільки на лініх дисках)
По авто зроблено багато чого Весь комплект нового счеплення антифриз Помпа, термостат , радіатор печки, вентилятор печки Фильтра, масла , масло в кпп Задние цилиндрики , задние колодки , передние диски колодки Подушка двс Трубки на сцепление и рабочий цилиндр Це не весь список робот по машині Авто було поварене ( фото є) , та замазано з середини Є моменти де бажано поварити , але на їзду не впливає Магнитола , музика працює На газу дуже економно Тільки вилітає пята передача Два комплекта резини на дисках, зима/літо Переоформлення По питанням дзвоніть пишіть
Продам Lifan sr220 Ціна 1250 торг Документи з магазину ( можна поставить на облік!!! ) Мот в хорошому стані Дефекти ( побита фара ) Мотор в ідеальному стані, не димить, масла не бере Стоїть доп світло
Звертатись за номером ********** Євгеній
Автомобіль Chery QQ 2012 року Двигун 1.1 бензин Механічна КПП Пробіг 97000 км. На ходу. Автомобіль був привезений попереднім власником з Китаю у 2012 році. Він був виготовлений для внутрішнього ринку, тому є якіснішим, ніж ті, які призначені для експорту. Продаж реальному власнику. Перекупники — не витрачайте свій і мій час. Власнику розповім усі деталі як є. Присутній торг.
Авто в гарному стані,сідаєш і їдеш!
Автомобіль з прозорою історією — всього 2 власники. Придбав у 2023 році у дідуся, машина експлуатувалась спокійно та дбайливо. Технічний стан: • Двигун 1.4, працює рівно • Оригінальний пробіг — 207 000 км • На 189 000 км: • замінено паливний насос • замінено паливний фільтр • усі відмітки присутні • На 204 000 км замінено: • масло • ГРМ • помпу • Обслуговування проводилось вчасно Додатково: • Нова зимова гума, придбана цієї осені • Є запаска • Оригінальна фарба (без підфарбувань) Недоліки (чесно): • Є косметичні нюанси по кузову • Забита пічка (потребує промивки ) тепле повітря є, однак не так як хотілось би. Авто підійде як робоча машина, для початківця або як недорогий варіант на щодень. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Без торгу
Продам Lanos, нова зимова гума, музика, встановлені led лінзи замість штатних фар, світлять добре, пічка дує ташкент, передачі працюють чітко, по ходовій потрібно трохи вкластися, на двох передніх крилах потрібно вварити Рем вставки, мотор бадьорий масла не бере, салон нормальний - живий, без Гур, без АБС, без склопідйомників, машина за ці гроші дуже хороша, торг доречний.
супер стан! вкладень не потребуе!
Сімейний мінівен , довгий час в одних руках . Технічно ідеал ! Двигун заводиться на дотик ! Ходова частина вся зроблена ! Коробка AUTOMAT ідеал ! Електрика справна ! Кондиціонер заправлений ! Резина нова ! Кузов за свій вік погнав ! Страховка є !
Авто повністю у справному стані. Заводиться у любий мороз. Масла зовсім не їсть. Маленький мінус - місцями, трохи поліз лак. Фото виконаних ремонтних робіт додається.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?