Добрий день. Цей автомобіль у хорошому стані, майже максимальна комплектація, після заміни ГРМ проїхав приблизно 30 тис.км. Viber WhatsApp. Мобільний може бути недоступний.
Продаю свою машину ПРОБІГ РІДНИЙ, НЕ СКРУЧЕНИЙ(також дивіться будь-які перевірки по VIN: CarVertical, автономера, Авторія і т.д.) Обслуговується вчасно Гаражне зберігання Хороша, проста машина, дешева в обслуговуванні, економна, комфортна На 155 тис замінено ролики, ланцюг, ГРМ Заміна масла і запчастин на 165 тис. км Зчеплення нове, фото в каруселі Лакофарбове в доброму стані, можливі незначні подряпинки чи вм'ятинки Салон доглянутий, матеріали салону комбінована шкіра Склопідйомники, пічка, кондиціонер - все робоче Двигун, коробка в хорошому стані Кузов, дно в хорошому стані Комплект літньої резини, комплект нових запчастин, якраз на заміну на весну Стоїть система hands-free Parrot CК3100 з мікрофоном, дозволяє відповідати на дзвінки з телефону Будь-який вид переоформлення ! Можу приїхати в інше місто за додаткову ПЛАТУ Їде добре, розганяється добре, топ за свої гроші, дуже чоткий і вмісткий універсал! Реальному покупцю торг тільки біля капоту. 5500 не буде Хто зацікавлений купити - всі деталі за телефоном, дзвоніть, домовимось
Всі масла,фільтра поміняні, машина в гарному технічному стані, кондиціонер заправлений працює.Два ключа
пропоную доглянутий сімейний авто. по авто відрегульовані клапана змінено ремені та ролики. замінено мастило та фільтр в АКПП. зроблена ходова. відремонтована рольова рейка. по машині питань не буде. Новий власник буде задоволений. машина по Америці практично не бита тільки бампера . вся в рідній красці.
Автомобіль пригнаний з Франціїі, я перший власник в Україіні перша реїістрація, наїіхав всого по україіні 23 тисяч автомобіль доглянутий все в ному працюе, кожна кнопочка,автомобіль в ріднії красці нічого непідкрашувалосья, поміняв масло ремні ролики, новиї акумулятор бош е колеса літо та зима нові на 18, е люк кондиціонер заправлений, в гарнії комплектації, щос інтересует дзвоніт розкажу хто купить непожаліет можливиї торг.
Сімейний автомобіль, у відмінному стані! 700 км, як нова літня гума. Масло та фільтри замінені. ГБО Євро5, зареєстровано. Деталі за телефоном!
Авто в майже ідеальному стані, ззовні без пошкоджень. Використовувалось бережно. Двозонний клімат, мультимедія, блютуз, камера, два комплекти резини. Круїз контроль, мультируль. Без ключовий доступ. Та багато інших дрібниць.
Volkswagen Golf Sportsvan 2015 року з дизельним двигуном 2.0 TDI — це компактний автомобіль, який вирізняється підвищеною посадкою та місткістю у порівнянні зі звичайним хетчбеком Golf, а також доброю паливною економічністю завдяки дизельному мотору. Sportsvan — це збільшена версія Golf, що пропонує вищу посадку та просторий салон, що робить її практичнішою для сім’ї. 2.0 TDI — це дизельний двигун, відомий своєю паливною економічністю та достатньою потужністю для цього автомобіля. Зверніть увагу, що в продажу таких моделей із цим двигуном значно менше, адже вони цінуються більше. Висока посадка водія та пасажирів покращує огляд і комфорт, а збільшений простір робить автомобіль зручнішим для щоденного використання. По автомобілю робити абсолютно нічого не потрібно, все зроблено та обслужено. Машина гарна.Сів і поїхав. Всі доки по обслуговуванню присутні.Свіже ТО !
Фіник 2008 рік. рестайлінг. Ланцюги замінені, клапани відрегульовані. Рама в ідеалі, кузов також. Рік тому встановлено газ 45 тис. гривень. Поміняні в коло салінблоки задньої? підвіски . На останніх фото маленькі косяки. КРЕДИТ. ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ.
Похромували вихлопні труби, зробили обслуговування майже всього мотоцикла, заводився і їздив. Спідометр потребуе заміни або ремонту. FLHPI 2TONE Мотоцікл Шерифа. Орігінал, збережений на 99 відсотків. Мотоцикл розмитнений, є всі документи. На облік в Україні ще не ставився.
Продаю власне, шикарне авто Honda Accord TypeS 2012, перший власник в Україні (до цього був єдиний власник у Швейцарії, де обслуговувалась тільки у офіційному салоні Honda, є повна історія). Двигун 2.2 дизель на сьогодні актуальний як ніколи через свою потужність та низький рівень витрат палива (7,5 літрів по місту при активній експлуатації), двигун супер надійний, до цього мав Honda Civic 8 2.2, тому знаю про що кажу! Бонуси, які зробив: -Вирізано сажевий і прошито на stage1 (з 180 стокових к.с. до 210 к.с., машина не коптить, чорним не димить) тільки добре летить; -Замінено передні динаміки на JBL (звук дуже крутий); -Встановлено LED лампи; -Зроблено легке тонування задніх фар, повне якісне тонування авто в круг; -Встановлено маленький ліп-спойлер на багажник; -Легкосплавні 17 диски з новою зимовою резиною; -Оригінальні 18 диски TypeS з літньою гумою GoodYear (придбано нову літню резину у 2025 році); -Новий акумулятор придбаний у листопаді 2025 (на гарантії); По авто: Рідна фарба (перевіряв при купівлі), салон фактично як новий, не затерта жодна кнопка. Чорна стеля, адаптивний круїз (дистронік), контроль утримання полоси на дорозі, автоматичний дальнє світло та інші плюшки за рахунок наявності радару, штатна навігаційна система (додатковий кольоровий великий екран), штатна камера заднього виду, передні та задні парктроніки, преміум музика (із штатним сабом), автоматичне згортання дзеркал, можливість дистанційного відкриття/закриття вікон авто з ключа, та багато іншого. Шикарне авто, яке не потребує вкладень, інші питання по телефону, перекупів і площадки прохання не турбувати:)
Продаю ауді а6с6 2.0тд 2007р в гарному технічному стані, в рідній фарбі,в хорошій комплектації,автомобіль вартий вашої уваги.
skoda octavia a7 , другий власник,авто у відмінному стані є авторегистратор, 2 ключі
більш детально розповім за номером телефону **********
Авто в гарному стані, по техніці немає ніяких питань, осблуговується завжди вчасно, якісними розхідниками, 2 власник купував у родича, механіка 1.4 бензин, тільки повне переоформлення через МРЕО, не потребує взагалі ніяких вкладень рідний пробіг 92000км,2 ключі, сервіска, заправляється завжди 95 Окко або Wog,нові диски з колодками,замінені всі рідини,гальмівна, гідропідсилювача,антифриз, масло в коробці, двигуні, новий акумулятор, 2 комплекта гуми літо і зима! Кондиціонер працює заправлений! Виїхала з салону в кінці 2014 року!
Продається авто, повна комплектація, пригнане з Німеччини у квітні 2025 року, обслуговувалося на офіційному СТО. У ДТП не було, не бита не фарбована, оригінальний пробіг. На новій зимовій гумі. В жовтні пройшла повне ТО. Вкладень не потребує. Готове до огляду на будь якому СТО.
Перший власник в Україні. В США були незначні пошкодження, безпека ціла. На електриці проїздить 45 км літом і 30 км взимку. Наявний багажник для дальніх подорожей. Для збільшення кліренсу встановлено проставки 2.5 см
Авто в ідеальному стані сів і їдеш без корозії і дтп
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?