не потребує роботи.BMWцеBMW
автомобіль куплений у 2013 році один власник їздила дівчина пробіг 260000 сервісна книжка на впевненому ходу робити нічого не потрібно
?? Мій вірний друг — Jeep Renegade 2015 Latitude Цей маленький червоний красень був зі мною в усіх пригодах ?? Їздили разом у місто, за місто, на природу ? Завжди доглянутий, акуратний, ніколи не підводив. Авто дарує відчуття свободи та комфорту на кожній поїздці ?? ? Що він вміє: • 2.4 бензин ? • 9-ступеневий японський автомат Aisin ? • Повний привід 4?4 ? • Пробіг 119 тис. км ? • Двозонний клімат-контроль ?? • Підігрів сидінь і керма ??? • Камера заднього виду ? • Безключовий доступ та запуск з брелка ? • Два комплекти гуми (зимова + літня) на нових дисках 17? ? • Шкіряний салон ?? • ЄВА килимки • Гаражне зберігання ?, свіже ТО, без технічних проблем ?? • Один власник в Україні, авто пригнане під мене з Америки ?? ? Він не просто авто — це справжній друг, який робить поїздки приємними і стильними. Хто купить, отримає комфорт, надійність і гарний настрій щодня ?
Авто куплене у автосалоні в Рівному, третій власник. Є вся історія, сервісна книжка. Надійний, економний кросовер.
Представляю вашій увазі Volkswagen Jetta 2.0 2014 в парі з самим звичайним та не прихотливим автоматом! Мастило мінялося кожні 8-9т, все міняється вчасно .Двигун не димить та масло не бере, коробка працює без пинків! В авто працює кожна кнопка. Комплект зимня-літня резина
зимова гума,газ вписаний
Причіп у відмінному стані. Оцинкована рама. Нічого ніде не підтікає. З технічної сторони все без нарікань. Є жовтий сертифікат для міжнародних перевезень та зроблений техогляд міжнародного зразку. Залишок коліс: передня вісь 50% середня вісь 80% задня вісь 80% Є мульда. Пошитий новий дах. Реальному покупцю суттєва знижка. Можливий обмін, чекаю ваших пропозицій. Детальніше по телефону. Можливий продаж з ПДВ
Авто повністю обслужене, вкладень не потребує. Зроблена ходова: перед та зад Проведено розвал-сходження Нові гальмівні колодки (перед/зад) Заміна масел у КПП, роздатці та задньому мості Поміняний демпферний (двохмасовий) маховик, на 317 тис поміняний ремінь ГРМ. Масло з фільтрами замінено на 330тис.
Honda Accord IX 2014р, комплектація Sport. Авто в хорошому стані, в наявності 2 ключа запуску. Проходило регулярне ТО. Під час експлуатації виконалась заміна штатного світла фар на LED AMS, заміна акумулятора на Bosch, заміна гальмівних колодок, виконане тонування скла бокових дверей. Додатково встановлений повнорозмірний металевий захист дна. Професійно відновлено після пригону із США та відновлена вся пошкоджена безпека. При необхідності можу надіслати додаткові фото або відео. Готовий до перевірки на СТО
Машина пригнана із Німеччини Мотор 1,9 дизель Стан хороший Пробіг не крутили Дачик світла та дощу Задні Парктроніки Нічого не стукає не скрипить Мотор робить рівно,масла не бере,не димить,Антифриз чистий Екологія не вирізана Безпека вся на місці Машина в рідній фарбі Хороша зимова резина Перша реєстрація в Німеччині була в кінці 2008 року По Україні проїхала не більше 3000км Торг мінімальний
гарний сімейний автомобіль. Усі питання по телефону.
Музика Harman/kardon, сліпі зони, датчик зіткнення, безключовий доступ на 4 двері, підігрів і памʼять двох передніх сидінь, двозонний клімат-контроль, вибір режиму їзди, руль з перфорацією та пелюстками, безрамкові вікна, AMG обвіси і диски, задня оптика європа
Авто в хорошому стані Всі розхідники замінено Ходова зроблена Замінено нове щеплення Перший власник Приганяв для себе Причина продажу потрібно авто на автоматі
Продам Lexus RX400h 2008 року, в експлуатації з липня 2009, привезена новою з Канади. Машина в справному та доглянутому стані. В машині встановили бі-лед лінзи в головному світлі, лед лампи в протитуманних, кар плей, відеореєстратор, нові гальмівні диски та колодки, нові троси ручного гальма. Машина дуже швидка, комфортна та економічна, витрата при 100 - 7,2, при 140/160 - 9,4, по місту в залежності від стилю їзди - 8,4-9,4. Більш детальна інформація по телефону, якщо немає зв'язку тоді через Вацап, Сигнал, Вайбер.
Продам 7-місний Renault Grand Scenic III (2012 р.в.) в комплектації BOSE з економічно-дизельним двигуном 1.5 dCi та 6-ти ступеневою МКПП: *шкіряний салон * шкіряне мультикермо + новий чехол * датчики дощу та світла * денні ходові вогні * протитуманні фари * запуск двигуна з кнопки, система Start/Stop * двозонний клімат-контроль * повний електропакет з доводчиками вікон * електроскладання дзеркал * круїз-контроль з обмежувачем швидкості * підігрів дзеркал і заднього скла * новий акумулятор * підігрів передніх сидінь * преміальна аудіосистема з MP3, управління магнітолою під кермом * GPS-навігація з мапою України * кріплення для дитячих крісел Isofix * передні та задні парктроніки * електронний ручник * допомога при рушанні в гору * вмонтовані столики та шторки на дверях для задніх пасажирів * зручний шкіряний підлокітник з великим боксом для зберігання речей * об’ємний багажник, особливо при складанні додаткових двох місць * 2 оригінальних картки-ключі + додаткова працююча копія * зимова резина цього сезону (+ще Зимова) +літня 2 комплекти * гумові коврики + маємо ворсові * один власник Машинка повністю обслужена. Маю документальну історію. Перегляд можливий в Києві (Троєщина/Оболонь). ********** Анна
Авто в хорошому стані. Адекватний торг біля авто. Всі додаткові питання в будь який месенджер. Телефонувати по номеру lifecell.
Авто в гарному стані,стоїть газ євро 5,встановлені білед лінзи світло дуже гарне, замінені усі амортизатори та стійки стабілізаторів,колодки,збільшено кліренс,усі кнопки працюють,можливе оформлення через дію! Можу пригнати до Вас!
деталі та більше фото , відео за номером телефону охайний, доглянутий. їздить дружина, щодня.
Перший власник в Україні. Мот обслужений і готовий до експлуатації. Стоїтять хороші шини. Двигун від "К1300S" 2014 року випуску з пробігом 28000, відповідно коробка та зчеплення в ідеальному стані. Є незначні подряпини по пластику, пластик не паяний, не шпакльований і не фарбований, всі заводські кріплення на місці. Без ДТП. Продаю в зв'язку з тим, що часу кататись не має зовсім. За весь час володіння мот зберігався в теплому гаражі. На дальняк з пасажиром (або без) ідеальний варіант, найкращі в своєму класі гальма. Для міста та на кожен день також нормальний варіант. Комфортна посадка, гарний вітрозахист. Ні разу не пошкодував що купив цей мот. Всім вдалих покупок та безпечних доріг)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?