Продам авто в гарному стані. всі питання за номером телефону
Xороший автомобіль ідеальний варіант для міста або приміській зоні Всі деталі по телефону)
Машина в хорошому стані
Авто у відмінному стані, сервісна книжка, змінені ГРМ, гальмівні диски і колодки, задні амортизатори. LED птф. Комплект зимньої резини Bridgestone. з дисками.
Продам рено мастер купував у 2021 році . Перший власник в україні. обслуговував вчасно на оф сервісі рено По мотору коробці питань нема. замінено щеплення 2000км назад
Продам сімейний автомобіль, дуже надійне авто ні разу ні де не підвів ,заводиться з пів оберту ,по авто було зроблено дуже багато,виправлено всі болячки даного автомобіля ,салон було розібрано до гвинтика замінені тросіки ручніка ,дно з середини було оброблено професійно (є фото відео) .Салон в чудовому стані ,не зачуханний охайний , замінено передні амортизатори , фільтра масла ,газ вписаний .Авто фарбоване (не бита) ,були рижики , сколи , подряпини , і оскільки мій брат автомаляр то покраска авто стала не проблемою ,можу багато ще писати краще телефонуйте усе розповім . Авто класне хто купить не пошкодує , Площадки ,перекупи,і всякі помічники в продажі мимо . Мирного неба
Авто офіціал, 2 власники, газ-бензин, клімат, підігрів усіх сидінь, круїз, зимова гума стан нової, є комплект літньої, запаскою ніколи не користувалися стан нової на оригінальному диску, авто у повністю справному стані без зауважень
авто без ДТП, у рідній фарбі, стікла рідні, безпека рідна. Замінено по приїзду ГРМ та все що з ним пов'язано (є акт виконаних робіт на профільному СТО). Замінено всі рідини в тому числі мастило у АКПП. Пошкодження косметичні дріб'язкові дивіться два останні фото (залом на дверці та тріснутий пластик на боковому дзеркалі). Сертифікат готовий, реєстрація на першого власника.
Hyundai Grandeur HG 3.0 LPG 2013 Продам Hyundai Grandeur HG 2013 року, корейська збірка. Авто в хорошому технічному та візуальному стані, комфортний та надійний бізнес-клас з потужним і дуже приємним мотором 3.0 V6. Пробіг — 128 тис. км. Комплектація: * автоматична КПП * газ/бензин (LPG) * безключовий доступ * запуск кнопкою * 2 ключі * пам’ять сидінь для двох водіїв * підігрів керма * підігрів усіх сидінь * круїз-контроль * панорамний дах * GPS-маячок / система стеження за авто * електрорегулювання сидінь * клімат-контроль * мультимедіа Автомобіль м’який, дуже комфортний у їзді, двигун і коробка працюють добре. Газ працює коректно, авто економне як для свого класу. На лобовому склі був невеликий скол від камінця — професійно відремонтований, тріщин немає. Салон доглянутий, в машині не палили. VIN: KMHFH41HBDA335160 Можливий адекватний торг. Авто знаходиться в Австрії. Деталі по телефону.
Машина в доброму стані Вкладень не потребує Рідна фарба !!!! Повний привід працює На хороші комплектації Готовий до будь-яких перевірок Деталі по телефону
Продаю власне авто, єдиний власник, вся сервісна історія на офіційному сервісі, не бита не крашена, наступне ТО в жовтні місяці, сів і поїхав вкладень непотребує. Два комплекти резини на дисках літо і зими. Розумний торг біля машини.
Продається Volkswagen Passat у хорошому стані. Комплектація SE * автоматична коробка передач * двозонний клімат-контроль * підігрів передніх сидінь та задніх сидінь * електропривід сидіння водія * камера заднього виду * датчик світла та дощу * адаптивний круїз-контроль * мультируль * Bluetooth / USB / AUX * сенсорний мультимедійний екран * Apple CarPlay * безключовий доступ * запуск кнопкою Start/Stop * легкосплавні диски * електросклопідйомники * електродзеркала з підігрівом * система стабілізації ESP / ABS / Airbag Авто має просторий салон та великий багажник, дуже комфортне в поїздках Є питання по лакофарбовому покритті так як авто не нове Перекупам не турбувати ,з пропозиціями 9-10 не турбувати
Пропонується AUDI A5 Спортбек КВАДРО , випущена 10 року , в експлуатації з 11 року. Європа €€€, [Швейцарія]". Ато в одних руках після пригону особисто з пробігом 158 тис. Км. На даний момент 177 тис. Що робилося по Машині: 1.Ремонт двигуна , заміна рошневої без розточки блока STD., повнісю ребілт ГЦБ,Повний комплект ланцюгів ГРМ Заміна всіх ущільнень і рідин. ( МАСЛА НЕБЕРЕ АБСЬОЛЮТНО НІГРАМА , ЗАМІНИ кожних 8000 Тис!!!! 2. Замінено масла в АКПП E-STRONIC DL501 DSG-7 , В механічній частині і в гідравліці + 2 фільтра, масло в задньому мості. Демферний маховик LUK... 3. По ходовій замінено задні аморти з відбіниками + передні з пильниками - відбійниками , спереду замінено салінблоки всіх нижніх важелів + верхні важелі нові TRW , втулки і стійки переднього стаба. 4.Замінено масло в ГРУ , новий натягувач і ремінь привідних агрегатів. Все що в описі по роботах зроблених в авто є в наявності всі старі деталі , можу показати при огляді авто чи віддати в подарунок.... Без підфарбувань і поліровок!!! Встановлено в круг Лед лампи якісні !!! Акумулятор оригінал AMG!!!! Резина літо нові куплялися Лауфени 24 року. Зима на других дисках повноцінний комплект Барум. Розмір 225х50р17. Чорний потолок , лед світло салону , бардачка!!! Вебасто + пульт : Працює без питань , користувався щоразу зимою!!! В авто реально вложено багато , неекономив , всі деталі замінені на якісні оригінальні, Робив для себе.!!! Продаж по причині майбутнього виїзду... Більш детально по телефону , кого цікавить можу відеообзор зробити і надіслати особисто!!! Робити по авто непотрібно нічого :Без капіталовкладень , заправка і їхати.. Маю вже підготовлений комплект для Т.О. масло + 4 фільтра : останні фото:( Паливний той що в баку стоїть ,також є BOOSH), до Т.О. ще 2000 км. Відам це все разом з авто. Мінімальний торг гарному клієнту біля авто!!!
Продаю автомобіль Volkswagen Golf Plus 2008р. Надійний, комфортний, економний автомобіль. Пробіг оригінальний, один реальний власник. Два комплекти гуми з дисками зима/літо. Салон доглянутий. Автомобіль вчасно обслуговувався на професійних сервісних станціях. Двигун, КПП, ходова частина працюють без нарікань. Сіли і поїхали.
Авто в доглянутому стані,гаражне збереження,сів поїхав !новий акумулятор ,нова резина та повністю обслужений.замінені ремні,ролики,помпа,сцеплення та масло з фільтрами.
До вашої уваги продається автомобіль катафалк Ford Ranger 2004 року випуску, з 4-х літровий бензиновий мотор з встановленим та вписаним ГБО, коробка автоматична, повний привід що підключаються, хороша зимова гума, через те що машина специфічна пробіг рідний та маленький, за 14 років володіння проїхала машина всього 60 тис км. Гарно та обережно зроблений вантажний задній кузов, рідний кузов пікапа також є, можна замінити. Всі інші питання по телефону.
Авто в дуже гарному стані повністю обслужено робити нічого не треба
Машина в ідеальному стані . Цепи ГРМ нові ,колодки і диски тільки замінені, По електриці недавно робилась діагностика :все в ідеалі. Їздили лише по місту,машина постійно вчасно обслуговувалась. Діюча страховка.
Автомобіль перевірений і пригнаний мною особисто з німеччини з оригінальним пробігом , лкп та історією , в гарній комплектації , в моєму користуванні 5 років ніразу не підводив ,своєчасні заміни всіх розхідних матеріалів та деталей , все технічно справне. Автомобіль знаходиться в дуже гарному стані і готовий до любих перевірок. Торг адекватний , з питаннями за 10-11 заберу прошу не дзвонити.За деталями прошу звертатись на вайбер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?