Звоніть на Whats App
Свіжопригнаний автомобіль, без дтп та підкрасів,без»підводних каменів», масаж-вентиляція сидінь, проекція, панорамний дах і інші приємності присутні в цьому автомобілі.Стан нового авто.
Продам мотик Спарк 200. В хорошому стані дуже добре працює мотор пробіг 25000 км. По нюансам треба замінити вилку і немає переднього крила. Все працює заводиця як з стартера так і з лапки. Реальному покупцю нормальний торг. Кого реально цікавить звоніть
Гарний та компактний кросовер для міста. Підсилювач руля, безключовий запуск, датчики сліпих зон, задній парктронік з функцією повний стоп, датчики розділових ліній, кольорова камера заднього виду. Є комплект зимових шин з металевими дисками, новий аккумулятор. Американка після ДТП. Зроблено дуже якісно, без видимих пошкоджень та підкрасів.
Автомобіль знаходиться в Україні вже розмитнений. сама максимальна комплектація перегляд авто можливий у місті Львів
Була прикатана в 2020 році,пробіг був 236.000км звертатися за номером: (нуль пядисят двісті вісімдесят три сорок шість вісімдисять шість)
Чудове авто ,рік назад пригнане з Франції .Авто купувалось для себе але у зв'язку з пораненнями потрібно авто на коробці автомат. На всі питання відповім по телефону. BOSE!!
Автомобіль пригнаний із США, в Україні один власник, в стані сів і поїхав, без додаткових вкладень.
Женя
Продам свій автомобіль. Володію ним практично рік. У квітні буде рік. З того, що робив особисто я: 1. Поставив BI-LED оптику. 2. Поставив CARPLAY монітор. 3. Поставив гарну музику. 10.12.2025 - зашуміли 4 двері, пофарбував два бампери (передній, задній), відполірував повністю машину, зробив хімчистку повну. 25.11.2025 - поміняв радіатор і патрубки, поміняв Ходовку практично всю, крім пружин. За технічним станом машина доведена до ідеалу, є вся повна історія обслуговування починаючи з моменту, коли вона в'їхала в Україну. 240 тис. РІДНОГО ПРОБІГУ. Автоперекупники та майданчики прохання не турбувати. Пропозиції заберу за 7 хвилин, інакше не актуально. Від машини не позбавляюся, продаж не терміновий! Торг присутній біля капота.
Авто в ідеальному стані, не бите не крашене. Придбане у регіоні де було піідтоплення, ватерлінія по пороги (фото додано), салон сухий. Було поміняно масло у двигуні 2 рази та варіаторі, встановлені захист двигуна-коробки та фаркоп Два комплекти резини, зимня пройшла 1200 км. Продаю бо відпала необхідність в особистому авто. Уся інформація по стану машини у США включно з фото, через CargoLoop по вінкоду. Краще дзвонити ніж писати. Дякую,
Автор відмінному стані призначений 17.10.23 з Швейцарії
Авто придбане для себе із США. У оригінальний комплектації. Має незначні пошкодження лакофарбових покриття. Без ДТП. Проведено технічне обслуговування: заміна фільтрів, моторного мастила, саленблоки ходової частини, замінено ланцюг ГРМ.
Модельний рік виготовлення_2017рік! Машина привезена з США восени 2023 року. Була в ДТП, незначні пошкодження. Пошкоджені деталі замінено новими оригінальними. Безпека ціла !!! Зроблено повне ТО. Заміна ціпа ГРМ, заміна свічок. Заміна масел ,в тому числі в редукторі та заміна фільтрів. Геометрія кузова ціла, зроблено розвал сходження. Новий на гарантії акумулятор. Повний привід. Комплект зимньої та літньої гуми. Рідний пробіг. Шкіряний салон. Безключовий доступ.
Продам Range Rover 5.0. Зроблено велике т.о та багато чого ще (детейдінг, поліровка). Авто з Америки, але не з аукціону, їздив українець. Пишіть будь ласка в чат, там актуальний номер
Продам власне авто KIA OPTIMA GDI 2014 року випуску. Була пригнана із америки з невеликим ударом передка. Фото є в наявності. Вся безпека ціла! Технічно машина в доброму стані. Є декілька нюансів по передньюму бамперу та невеликі подряпини на порогах. Але це не є великою проблемою. При бажанні реальному покупцеві на це зроблю знижку чи готовий усунути ці дефекти сам перед проведенням угоди, якщо новий власник не хоче займатися цим. Ціна питання доволі символічна. Що стосується технічного стану, то в машині все працює. Нічого не стукае, не гримить. Коробка переключає добре, без пиньків. По двигуну був зроблений кап ремонт 5000 миль назад. Тож двигун працює як новенький. Масла не їсть, їде добре та жваво. Також по машині було поміняне світло, нові амартизатори, колодки і т.д. Все що було зроблено по машині можу надати всю інформацію. Салон в машині із тканини, стан в загалом 8 із 10. Після хім чистки буде 10 Машину купував десь рік тому, в цілому задоволений єю. Причина продажу, покупка нового більшь динамічного і вартісного корча) Усі доп питання по телефону. Якщо не відповідаю пишіть на любий мессенджер, при можливості буду відповідати. Все ж у робочі дні можу бути зайнятий. Прохання прекупам і площадкам не турбувати!!!! Акції-шмакції не цікаві!!! Реальному покупцеві невеликий торг у капота) Всім гарного дня!
машина повністю справна, сів і поїхав,деталі за телефоном
Авто пригнано з США у 2020 році, не заводився двигун, зроблено капітальний ремонт двигуна , запчастини усі оригінальні. Пробіг після капремонту 36тис. Вчасно проводиться заміна мастила, фільтрів.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?