Перший власник в укрині, машина була пригнана з Нідерландів менше року тому для особистого користування, після приїзду замінив грм, помпу, свічки, взагалі повністю обслужив, після того проїхав 4-5 тисяч, по кузову без нюансів, немає великих царарин і вм'ятиндіскі р17 з гарною літньою гумою, має гарну комплектацію, є все для комфортних поїздок, клімат, круїз, електроозерка і тд, два ключі, скло рідне по колу встановлено якісний ГАЗ, по тій частині так само немає питань, працює рівно як на газу так і на бензині, витрата радує 8газу по місту 6 траса, передачі переключаються плавно, ходовка збита, з документами повний порядок, будь-який вид переоформлення, за більш детальною інформацією дзвоніть, відповідь на всі питання
авто в гарному стані, решта інформації по телефону, торг біля машини
Все подробности по телефону
Продаю свой лайнер,в который вложено очень много сил и денег. Mercedes W210 (легенда), на ярком ,экономичном моторе 3.2 cdi турбо - дизель (om613), на автомате 5 ст. ( работает хорошо,не пинает) Едет шо Сатана,200 сил,вырезаны каты,залита другая прошивка. Масло не ест. Кикдаун работает. Оригинальный пробег, 362к, (340 покупал), бьётся вин по карвертикал. Владею с декабря 22-го,переоформил недавно, ездил в основном по трассе По комплектации : 8 подушек,все на месте,круиз ( не работает,не разбирался), люк ( не работает,нужно менять салазки), климат двухзонный, заводской ксенон, бортовой компьютер, мультируль, гидроусилитель руля, лифт руля,электрорегулировка сидений, хорошая музыка,магнитола с блютуз,полный электропакет, подогревы зеркал. Салон тряпка,но одеты хорошие кожаные чехлы. По кузову: Освежался лак в 21 году,некачественно,немного полез. Машина не бита,но основные болячки устранены, сделаны,днище не дырявое,стаканы,пороги, все целое,есть рыжики по аркам, ( машине 23 года), ничего критичного,на езду не влияет. По ходовке все сделано, мячик прям,едет мягко,ямы кушает плавно( мерс все таки) , заменил очень много чего) Машина обслужена полностью, все масла,фильтра, ничего не гудит. ( нюанс: начали рипеть колодки,не критично) Расход радует,в сравнении с мощностью : 10-11 город , 9-10 трасса . ( смотря как ездить,по трассе и 8 можно,если тошнить). Главный минус - бампера, передний под замену,задний нужно освежить. При продаже будет хорошая летняя резина . По всем вопросам звоните,пишите в телеграм, ватсап. От машины не избавляясь,по обслуживанию реально вложил уже почти его стоимость,и , к сожалению,из-за работы,нужен другой автомобиль, обмен интересен больше на деньги,здравый торг у капота возможен) Цена 5000$, за эти деньги,в 1000 раз лучше,интереснее и комфортнее чем астра или шкода ( мое мнение),а Ваше по этому поводу не слишком интересно. Чуть выше средней цена,ибо автомобиль в состоянии - сел,поехал и ещё долго особо туда не лазишь, а ездишь и кайфуешь)
Продам особистий автомобіль Перший власник в Україні Набирати на номерстановлено передні оригінальні європейські LED фари Встановлено задні оригінальні європейські фари Із США приїхала з мінімальними пошкодженнями (замінив капот на оригінальний в колір) Готовий до перевірок на сто Пишіть на телеграм обл телефонуйте на телеграм
Авто в доброму стані, всі питання по телефону. Торг
Вітаю! На даний момент Авто знаходиться за кордом! Кого зацікавить можемо зв?язатися та все обговорити, довіреність зробив на людину яка знаходиться в Україні, так що проблем з оформленням не буде. Оплату за авто приймаю тільки в €
Продам надійне авто. Все працює в ідеальному стані. Місяць тому перебрана вся ходова частина, заміна всіх резинок та задніх пружин. Двигун та коробка працюють відмінно. По кузову все в рідній красці, мінявся лише бампер, білий перламутр. Всі вікна рідні. Салон також у відмінному стані, в машині не курили, 7 місць. Авто площадки прохання не турбувати, допомоги в продажі не потрібно.
Звоніть на Whats App
Свіжопригнаний автомобіль, без дтп та підкрасів,без»підводних каменів», масаж-вентиляція сидінь, проекція, панорамний дах і інші приємності присутні в цьому автомобілі.Стан нового авто.
Продам мотик Спарк 200. В хорошому стані дуже добре працює мотор пробіг 25000 км. По нюансам треба замінити вилку і немає переднього крила. Все працює заводиця як з стартера так і з лапки. Реальному покупцю нормальний торг. Кого реально цікавить звоніть
Гарний та компактний кросовер для міста. Підсилювач руля, безключовий запуск, датчики сліпих зон, задній парктронік з функцією повний стоп, датчики розділових ліній, кольорова камера заднього виду. Є комплект зимових шин з металевими дисками, новий аккумулятор. Американка після ДТП. Зроблено дуже якісно, без видимих пошкоджень та підкрасів.
Автомобіль знаходиться в Україні вже розмитнений. сама максимальна комплектація перегляд авто можливий у місті Львів
Була прикатана в 2020 році,пробіг був 236.000км звертатися за номером: (нуль пядисят двісті вісімдесят три сорок шість вісімдисять шість)
Чудове авто ,рік назад пригнане з Франції .Авто купувалось для себе але у зв'язку з пораненнями потрібно авто на коробці автомат. На всі питання відповім по телефону. BOSE!!
Автомобіль пригнаний із США, в Україні один власник, в стані сів і поїхав, без додаткових вкладень.
Женя
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?