Авто в ідеальному стані, не бите не крашене. Придбане у регіоні де було піідтоплення, ватерлінія по пороги (фото додано), салон сухий. Було поміняно масло у двигуні 2 рази та варіаторі, встановлені захист двигуна-коробки та фаркоп Два комплекти резини, зимня пройшла 1200 км. Продаю бо відпала необхідність в особистому авто. Уся інформація по стану машини у США включно з фото, через CargoLoop по вінкоду. Краще дзвонити ніж писати. Дякую,
Автор відмінному стані призначений 17.10.23 з Швейцарії
Авто придбане для себе із США. У оригінальний комплектації. Має незначні пошкодження лакофарбових покриття. Без ДТП. Проведено технічне обслуговування: заміна фільтрів, моторного мастила, саленблоки ходової частини, замінено ланцюг ГРМ.
Модельний рік виготовлення_2017рік! Машина привезена з США восени 2023 року. Була в ДТП, незначні пошкодження. Пошкоджені деталі замінено новими оригінальними. Безпека ціла !!! Зроблено повне ТО. Заміна ціпа ГРМ, заміна свічок. Заміна масел ,в тому числі в редукторі та заміна фільтрів. Геометрія кузова ціла, зроблено розвал сходження. Новий на гарантії акумулятор. Повний привід. Комплект зимньої та літньої гуми. Рідний пробіг. Шкіряний салон. Безключовий доступ.
Продам Range Rover 5.0. Зроблено велике т.о та багато чого ще (детейдінг, поліровка). Авто з Америки, але не з аукціону, їздив українець. Пишіть будь ласка в чат, там актуальний номер
Продам власне авто KIA OPTIMA GDI 2014 року випуску. Була пригнана із америки з невеликим ударом передка. Фото є в наявності. Вся безпека ціла! Технічно машина в доброму стані. Є декілька нюансів по передньюму бамперу та невеликі подряпини на порогах. Але це не є великою проблемою. При бажанні реальному покупцеві на це зроблю знижку чи готовий усунути ці дефекти сам перед проведенням угоди, якщо новий власник не хоче займатися цим. Ціна питання доволі символічна. Що стосується технічного стану, то в машині все працює. Нічого не стукае, не гримить. Коробка переключає добре, без пиньків. По двигуну був зроблений кап ремонт 5000 миль назад. Тож двигун працює як новенький. Масла не їсть, їде добре та жваво. Також по машині було поміняне світло, нові амартизатори, колодки і т.д. Все що було зроблено по машині можу надати всю інформацію. Салон в машині із тканини, стан в загалом 8 із 10. Після хім чистки буде 10 Машину купував десь рік тому, в цілому задоволений єю. Причина продажу, покупка нового більшь динамічного і вартісного корча) Усі доп питання по телефону. Якщо не відповідаю пишіть на любий мессенджер, при можливості буду відповідати. Все ж у робочі дні можу бути зайнятий. Прохання прекупам і площадкам не турбувати!!!! Акції-шмакції не цікаві!!! Реальному покупцеві невеликий торг у капота) Всім гарного дня!
машина повністю справна, сів і поїхав,деталі за телефоном
Авто пригнано з США у 2020 році, не заводився двигун, зроблено капітальний ремонт двигуна , запчастини усі оригінальні. Пробіг після капремонту 36тис. Вчасно проводиться заміна мастила, фільтрів.
Авто пригнане з Америки з незначними пошкодженнями. Відреставроване. Комплектація Оверленд. Підігрів керма, підігрів передніх та задніх сидінь. Пневмо підвіска. Дуже якісне і надійне авто. Авто у відмінному стані. Новий власник буде дуже задоволений якістю цього авто
Авто в доброму стані, шести ступка, дзвоніть за номером все розкажу...
Авто повністю облужене та відповідає технічним нормам. 2.0 245к.с. турбо Всі деталі по телефону ватс. телеграм Андрій
Авто куплено для себе з незначними пошкодженнями Авто 2022-го року в ідеальному стані, все працює немає жодних нюансів, стан нового автомобіля. Повний привід ! LONG RANGE DUAL MOTOR Батарея 81 кВт з запасом ходу більше 500 км. Встановлено SIM карту з доступом до інтернету , Навігація України та Європи, Повний автопілот. Підтримка всіх оновлень, Також працює додаток Tesla (Віддалене керування кліматом та іншими функціями). Бездротова зарядка для смартфонів. Пам?ять та обігрів керма. Підігрів передніх та задніх сидінь. Подвійний склопакет. Тепловий насос. Лінзована оригінальна LED оптика. Резина в ідельному стані. Будь який тип переоформлення. Хороший торг біля авто !
СВІЖОПРИГНАНИЙ!!!!!!!!!! ОБМІН!!!! ДОГОВІРНА ЦІНА!!!!
Продаю гарну сімейну машину. В сім'ї їх зараз 2, на разі 1 треба продати. Дуже економічна, комфортна. *** ОНОВЛЕННЯ: щойно на 197000 замінене щеплення (оригінальні запчастини, фірмовий Skoda сервіс) та зроблене повне ТО. Автомайданчики прошу не турбувати, машину не лишаю, пофоткати не приїду.
Машина була придбана в Німеччині та використовувалась переважно лише на території Німеччини. Українська реєстрація була оформлена з метою доставки гуманітарної допомоги в Україну 3-4 рази на рік. Експлуатація автомобіля була дбайливою, ніколи не допускалася перевантаження. Запрошуємо переглянути автомобіль у четвер у другій половині дня.
Автомобіль в рідній фарбі,без жодних підкрасів та рижиків. Мотор працює без нарікань. Пробіг не скручений. Коробка працює без ривків. ГБО 4 покоління ,зроблено повне ТО. По всім питанням дзвоніть ТОРГ БІЛЯ КАПОТУ ПРИСУТНІЙ В МЕЖАХ АДЕКВАТНОСТІ.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?