Машина пригнана з закордону , один власник в Україні , всі деталі за номером телефону.
Авто в хорошому стані вкладень не потребує. Один власник . На авто грошей нежалів. Більше інформації по телефону.
Машина в чудовому стані, обслужена.
Машина куплялась для себе більше двох років назад в Німеччині в Гамбурзі.Технічно все працює без нарікань .два ключа.автономка теж запускається з ключа інші питання по телефону
Автомобіль повністю на ходу. Явних поломок і дефектів немає.
Авто пригнане з Германії,перший власник в Україні. Надійний двигун,газ ніколи не стояв,машина їздить кожен день в гарному технічному стані.Всі питання по телефону. Торг біля капоту! Площадкам не турбувати!
продам надійне вмістиме бмв є46 в збереженому стані, ніразу не підводила, двигун масла не підбирає, від заміни до заміни 700грам, машина ціла не бита й не гнила, в дтп не була шпаклівки нема, ходова перебрана, замінено всі масла міст коробка все добре. фільтра розхідники, 2 комплекти коліс, з мінусів: по кузову пару рижиків і не працює задній двірник
Надійний, практичний та економний автомобіль.
Авто в дуже гарному стані. З Німеччини Без підкрасів 100%. 2.0 Turbo.193 к.с. Пробіг рідний Звертатися за тел: 097(два рази188) +6
!!!! ШАНОВНІ АВТОЛЮБИТЕЛІ.. . ДЦІ ДВИГУНИ ЛЕГКО ЇДУТЬ ПІВМІЛЬЙОНА КМ.. 1.9 ДВИГУН ВІД ТРАФІКА!!! сів поїхав ... технічьно ідеальна... 1.9 самий надійний простий і потужний двигун без сажовика сама максимальна комплектація.. 3D sound... складная дзеркал. передні і задні парктроніки. датчики тиску коліс.все працюэ.. салон незачуханий не пірваний в ідеальному стані.. 7мість.. в багажнику 2 сідушки.. є косметичьні цяточьки.. не суттеві.. дзвоніть запитуйте все розповім.. машина своя.. все як для себе доглядалася.. КОГО ЛЯКАЄ ЧЕСНИЙ ПРОБІГ МОЖУ СКРУТИТИ ДЛЯ ВАС ОСОБИСТО СКІЛЬКИ ЗАБАЖАЄТЕ 👍😁
Продам власне авто Ford Focus 2 ,1.6 бензин/газ 2007р.в. в доброму стані. Був пригнаний з Польщі , в Україні проїхала 20тис.км. Технічний стан задовільний . Було за останній час зроблено: реставрація рульової рейки,заміна передніх ступіц, ремонт генератора і стартера, заміна гофри,було зроблено все що потрібно по ходовій частині, заміна ГРМ на 214тис., заміна подушок двигуна, заміна передніх і задніх колодок, новий акумулятор ... Зовнішній вигляд відповідає на свій 16річний стан , в деяких місцях є сліди підкрасів, є не великі подряпини, сколи, є тріщини на передньому і задньому бампері... Салон в хорошому стані без серйозних пошкоджень, не прокурений. Розповім більше інформації якщо плануєте купляти . Шановні перекупи прошу не турбувати мене !!!
Продам авто в хорошому стані володію нею 8 років за час єксплуатації нічого серйозного не мінялось,на даний момент замінилося, ГРМ комплект Гейтс ремінь усилений помпа термостат натяжитель ремня все німецьке коштувало 400€ ходова вся справна,новий акомулятор новий потолок нова зимня резина,генератор зроблений, рейка трішки піддтікає але не стучить я перший власник від коли її розмитнили.
Продам власне авто! 3х дверний турбодизель! В чудовому стані!! Економне- 4 л. /100 км. Маневрене,легке в керуванні! Комбінований салон в гарному стані! Електропривід вікон,дзеркал.Електро підсилювач керма. Кондиціонер,круіз.Оцинкований кузов!
авто в хорошому технічному стані робити нічого не треба на обмін 6500
Не бит не крашн.На ходу работает газ/бенин.Звонте
Машина в хорошому стані. Пригнана 06.2022 Перший власник. замінені всі розхідники. вкладень не потребує.
машина збережена, без іржі, не фарбована, куплялась в Німеччині для себе, пробіг по Украіїні 8000 км.
Пригнаний з Франції в серпні 2022, розмитнений. В доброму технічному стані. Встановлено газ.Знаходиться у с.Миколаївка Б-Дністровського р-ну. Детальніше за телефоном.
Автомобіль пригнанний з Німеччини,на свої роки в ідеальному стані,двигун,коробка та щеплення працюють без нарікань,ходова без посторонніх стуків,гарний,шустрий та єкономний автомобіль для міста!підігрів лобового скла,перфаровані гальма,прямий вихлоп!машинкою будете задоволені!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?