Продаю власне авто в дуже гарному стані. Все працює справно — сів і поїхав. Чистий, доглянутий салон, кузов без підкрасів, ходова в ідеалі. Авто не потребує жодних вкладень. Комплектація з усім необхідним для комфортної їзди: клімат, гарна мультимедіа, електросклопідйомники, круїз-контроль, кондиціонер, парктроніки та багато іншого. Купувався для себе, машина обслуговувалась вчасно, вся історія прозора. Дуже економна, зручна як у місті, так і для подорожей. Гарний зовнішній вигляд, впевнено тримається на дорозі, не підводить у будь-яку погоду. Реальному покупцю — торг біля капота. ? Дзвоніть або пишіть — домовимось про огляд!
Audi a6 c 7 Quattro повний привід , в s line, на 18 их дисках,гарний стан авто ,дуже м’яка та тиха,не їде а пливе .всі масла ,фільтра замінювались вчасно ,бережне відношення ,їздила по гарним європейським дорогам .шкіряний темний салон ,темна стеля ,люк ,пам?ять сидінь ,4 х зонний клімат ,мультикермо та багато іншого ,можливий обмін на машину трошки дорожче ,готова на будь які перевірки ,торг можливий але мінімальний і тільки біля капоту машини
Продам авто в чудовому стані. Комплектація OVERLAND на пневмо підвісці. Професійно відремонтовано,по авто не має ніяких моментів як візуально так і технічно. Замінено масло в двигуні та коробці,замінено охолоджувальна рідина,встановлений додатковий металевий захист двигуна та коробки,нові акумулятори,жовті повороти,русифікація. Авто робилось для себе не на продаж. Радар,парктроники по колу,панорама,обдув та підігрів сидінь та керма. Реальному покупцеві ТОРГ біля авто. Подробиці по телефону **********
Продам власне авто в хорошому стані. Я третій власник, другим і основним власником був мій чоловік. Двигун працює гарно та рівно. Механічна коробка працює добре. Ходова в хорошому стані. Кузов в доброму стані. Два комплекти резини на дисках. Надійне міцне авто.
Продаю власний мотоцикл, так як більше немає в ньому необхідності. Все працює справно без нарікань. За додатковою інформацією телефонуйте.
Машина в хорошому стані! Вкладень не потребує! За детальною інформацією звертайтесь за телефоном! Торг буде
Байк повністю підготовлений до сезону 2026 у Десмосолюшен (дивіться фото звіту робіт) Бажаю міцного! Офіційний Мот, придбаний у салоні. Третій власник. Не байк, а чиста емоція. Мот доглянутий, технічно/косметично ідеальний. Обслуговувався у дилера Києва і Десмосолюшен (у них і зберігався, і купувався). Заправлявся виключно Гранд Петроль. Продаж через брак часу на використання. Торг відсутній. На повідомлення за 7,8,9,10 заберу навіть не відповідатиму. Без обміну. Для комунікації прошу писати у Телеграм, не завжди можу бути на зв?язку. Модель з двох стороннім квікшифтером. Особливості: - Весь у бронеплівці. - EVOTECH Performance(сітки радіатора, крашпеди в раму, слайдер передньої осі, захист передньої клапанної кришки). - NRC tidy tail (чистий хвіст). - DUCATI Performance (2шт повторювачі поворотів передні). - DUCATI Performance (карбон накладка вихлопної труби). - DUCATI Performance (карбон заднє і переднє крило). - DUCATI Performance (вітровий спорт обтічник). - DUCATI Performance (розширювальні бачки передні). - MIVR (глушник). - Нова гума 2021р. - Новий топовий АКБ.
Автомобіль в чудовому стані. Машина повністю відповідає технічним характеристикам та вимогам, повністю обслужена, не потребує вкладень. Стильний кросовер, який поєднує в собі комфорт і міць. Елегантний дизайн, просторий салон з якісними матеріалами. По машині немає питань ні до чого. Комплектація SEL з повним приводом, зі шкіряним салоном, повним безключовим доступом, датчиками мертвих зон, багато інших приємних функцій.
Автомобіль в ідеальному стані. Доглянутий. За інформацією дзвоніть за вказаним номером телефону
Авто в ідеальному стані, пригонялась для себе, батарея в 0 не розряджалась. Безпека оригінальна ціла, пошкоджені частини ( крило і двері) мінялись в колір без покрасу. Літом реальний пробіг в районі 160 км взимку 100. Є комплект зимової резини на дисках. Авто для міста просто шикарне, динамічне, компактне. Цікавить продаж або обмін виключно на 500e gen2
Продам гарне авто. Недоліків немає, але є вікові моменти (сколи, царапки, притертості по бамперам). Був зроблений капітальний ремонт двигуна. Всі функції в авто працюють. Заміна мастил та рідин завжди вчасно (7-8 тис. км).
Преміум-акустика Bang&Olufsen 📍Цифрові матричні фари Audi Digital Matrix Beam — це найвищий рівень: анімація при відкритті авто, автодальнє з вирізанням, адаптивна підсвітка поворотів і зон ризику 📍Камери 360° 📍Night Vision — нічне бачення 📍Подвійний S-line (екстер’єр та інтер’єр) 📍Спортивні сидіння з комбінованою оббивкою Dinamica/шкіра з тисненням "S", електрорегулювання, пам’ять, 4-позиційна підтримка попереку 📍Панорама 📍4-х зонний клімат 📍Підігрів 🔥 керма 📍Підігрів передніх та задніх 🔥 сидінь 📍Проекція логотипу на асфальт спереду і ззаду 📍Проекційний дисплей на лобове скло 📍Чорна стеля 📍Безключовий доступ, безконтактне відкриття багажника 📍Флагманські R22 диски Audi Sport + спортивні шини 285/35 R22 📍Декоративні вставки з алюмінію 📍бездротові Apple CarPlay та Android Auto 📍Адаптивний круїз з підрулюванням + асистент заторів 📍Асистенти Tour + City 📍Пакет освітлення салону Ambient Light Plus 📍Асистент зміни смуги, попередження при відкриванні дверей і перехресний трафік позаду 📍Audi pre sense спереду і ззаду — розпізнає ризик зіткнення та активує захисні системи 📍Емблеми Audi Sport + дзеркала в алюмінієвому оздобленні 📍Зарядний модуль 22 кВт 📍Два порти зарядки 📍Знімний фаркоп Фото з німецького аукціону! Авто в ідеальному стані! Сколи, затертості, дири, вм'ятини все відсутнє! повністю ідеальний стан! Авто здатне заряджатись22 кв від тип 2! рік виготовлення 21! Прохання до помічників з продажу інста/телеграм спільнот не турбувати.
Продам власне авто Skoda Octavia 2.0 tdi 2010 р.в. в гарному стані. Я єдиний власник вказаного транспортного засобу в Україні з лютого 2025 року. За час володіння зроблено дуже багато, а саме: заміна ременя ГРМ разом з помпою та антифризом. Зроблена повністю ходова частина (передня та задня) після чого відрегульовані геометрія коліс на стенді. Повністю відремонтована кліматична установа. Заміна масла в двигуні та в DSG (DQ250). Автомобіль вкладень не потребує. Продаж терміновий, але поціновувачів "халяви" та перекупів прошу не турбувати. Авто вартує своїх коштів.
Авто в гарному стані.зроблена ходова,замінене масло,робочий круіз,парктроніки,хороша гума р17.кпп 6ст.два ключі, їде бодро, газ вписаний, Я власник,ТОРГ,любий вид переоформленя
семиступка об'єм 3.5. 306 лошадей друге покоління
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?