Авто в хорошому стані, деталі по телефону
********** вайбер або ватсап всі питання в лічку розповім
Продаю свою спортивну малу AUDI SQ5 2013 року. Вона шалено швидка, різка і дуже потужна. Їзда на ній це просто щось неймовірне. Авто доглянуте. Пишіть, дзвоніть відповім на всі питання. ********** Обмін розглядаю на Toyota; Lexus; Audi. Авто бізнесменів не цікавить. Торг у капота
Продам власний автомобіль, сигналізація, тоновані вікна, кермо регулюється по висоті та на виліт, мультикермо із круїз контролем ,електро регулювання водійського сидіння, нові літні шини та комплект зимових, система ABS, ESP та X-MODE, підігрів передніх сидінь, автомобіль повністю обслужений, у відмінному як технічному так і візуальному стані. Не потребує жодних капіталовкладень, сів і поїхав! 2 комплекти гуми, шторка багажника, вітровики, мухобійка, все оригінал і фаркоп Обмін 16500 Звонити на телефон
Два комплекти коліс нові, авто в гарному стані
Продам автомобіль, в гарному стані. Авто в рідній фарбі, пригнаний з литви. За детальною інформацією телефонуйте.
Машина в гарному стані Варта уваги
Гарна машина, повнопривідна, напічкана) + до машини ще віддам комплект резини. Прошу посередників не турбувати. А ще прошу компанії, автомайданчики НЕ ТУРБУВАТИ!!!!!!
Автодім в чудовому стані, доглянутий, дороблений , є кондиціонер, телевізор, холодильник працює як від світла так і від газу, біотуалет не використовувався, душ, опалення, водовід в відмінному стані та дороблений , світло все працює звичайне та проведено лед освітлення зовнішнє та внутрішнє під акумулятор, підготовлений до сонячних панелей лише встановити. Кімнати обидві трансформуються, не гнилий, знімається з обліку. По ходовій, причепному і гальмам ніяких зауважень. Причепне з додатковою гальмівною системою. Все працює як в будиночку так при транспортуванні, замикається на ключ. Є рідна велика палатка що приєднується до дому .Замінені амортизатори, гума хороша.Можлива доставка будиночка до вас по домовленості. Будете задоволенні.
Користуюсь автівкою близько 3 років. Останні 1.5 роки авто знаходиться в гаражі та не використовується через моє перебування на сході країни. Авто в прекрасному технічному та чудовому візуальному стані. Всі необхідні розхідники замінені, а дрібні негаразди усувались вчасно. Ланцюг ГРМ за замінений при 220к пробігу. Перевірка на СТО присутня. 2 комплекти ключів, комплект зимової резини з дисками. Без торгу.
Механіка, двигун працює добре, масло не підбирає. Салон збережений. Капіталовкладень не потребує.
Авто повністю справне, в чудовому стані, дуже зручне. Всі деталі за телефоном. Велике прохання до перекупів - не турбувати.
Машина в гарному стані, жваво їздить, дуже зручно паркуватися і розвертатись, компактна. Оформлена була на мого хлопця, переоформили на мене, але я друга власниця, перді мною теж дівчина була. Була заміна пасажирської двері, крила і бамперів, на ожеледиці занесло в забор, є фото. Перемикати з кондиціонеру на пічку потрібно вручну, зламаний перемикач, це біль цієї моделі. На 210 тис. був замінений ланцюг ГРМ ТО пройдено 500 км. назад, ходова обслугована. На кузові є подряпини, сколи, дефекти, все зафіксувала на фото, підфаобовувати не стала, щоб не було проблем при продажі.
Продаю електромобіль у гарній комплектації пробіг 63000 км, запас ходу 160-170 залежить від манери їзди. Є крейда подряпини. Якщо цікаво-дзвоніть
ДВИГУН 2Л. ГАЗОВА установка 4 покоління вписана в ТП .ПЕРЕДНІ стеклопідьомнікі, задні відкриваються в ручну . Зеркала електро.Магнитола МП3.
Звоніть тільки, вайбер- вацап - телеграм. Гарний стан.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?