Продам власне авто. Витрата палива у середньому 5 л на 100 км. Двигун мільонник. Нещодавно замінений ГРМ, ремені, ролики, помпа. Перебран генератор, новий якір, нові підшипники. Двигун працює без нарікань, масло не хаває. Замінено масло в коробці, в гідро підсилювачі теж замінено. Ходова частина без нарікань,нічого не гупає. Замінено сайлентблоки задньої балки. Перебран ТНВТ 200 у.о. Нова резина Michelin cross climate 2.Запускається з пів оберту. Нещодавно зроблен розвал сходження. По електриці все працює. Пічка гріє добре. Два ключа, єва килимки. У подарунок віддам антіфриз Hepu і дістильовану воду. Автівка готова іхати в будь яку точку. Я власник за тех паспортом. Переоформлення в сервіснрму центрі.Є нюанси по лкп. Зазвичай їхав спокійно та охайно . Ціна 4200 у.о.
Продам доглянутий Бмв 7 , дизельне економне, комфортне та солідне авто. Пробіг повністю оригінальний. Салон автомобіля та лакофарбове покриття в відмінному стані. Комфортні сидіння з пам?яттю передніх сидінь . Передні підігріви сидінь. Без ключовий доступ та багато іншого . Якщо не беру слухавку дзвоніть в ватсап.
Дуже гарний стан, з зовсім не значними пошкодженнями приїхав. Без пробігу по Україні.
Перший єдиний власник в Україні! 7 місць газ-бензин. Шкіряний салон. Технічно повністю справний. Мультимедіа/монітор/камери. Комплектація SEL. Два ключі! Торг біля капота присутній. Авто в Одесі.
Фіат браво Некрашений пробіг рідний мотор коробка ходова все в чудовому стані кондиціонер працює газ бензин газ вписаний Авто документальне Якщо потрібна ще якась інформація звертайтеся
Volkswagen e-Golf 2018, з невеликим пробігом та гарним запасом ходу ( місто з кліматом реально 250 + км, траса за швидкості 90-100 км/год з кліматом реально 200+ км). Авто у чудовому стані — привезене з Норвегії, не з аукціону, а від власника. Купував для себе у вересні 2025 року тому, все перевіряв особисто. Перший власник в Україні. 🔋 Технічний стан відмінний, батарея тримає чудово. 🛞 Є два комплекти дисків і шин, два кабелі зарядки. 📘 Повна сервісна історія, перевірка CarVertical, пробіг 100% рідний. 💺 Майже максимальна комплектація: Шкіряний салон Підігрів сидінь, дзеркал і скла Електроскладання дзеркал Асистенти руху, передні й задні парктроніки Безключовий доступ і запуск з кнопки Навігація, Apple CarPlay / Android Auto Безконтактне керування мультимедіа (махом руки) Адаптивне світло, матричні фари з автоматичним дальнім Тепловий насос Порт швидкої зарядки (CCS) 🧠 Системи безпеки та асистенти: Адаптивний круїз-контроль (ACC) — сам тримає дистанцію до авто попереду Front Assist — попереджає про зіткнення й автоматично гальмує Lane Assist — утримання в смузі руху Blind Spot Monitor — контроль «сліпих зон» Rear Traffic Alert — допомагає при виїзді заднім ходом Парктроніки спереду та ззаду Камера заднього виду 🧾 НОВІ Гальмівні диски. Шини та диски у гарному стані. Все видно на фото — авто повністю чесне та доглянуте. Додаткові фото за запитом. Допомоги в продажу не потребую. Автобізнесмени, автомайданчики та любителі торгуватись в чаті не витрачайте мій та свій час. Розумний торг біля авто доречний.
Авто вчудовому стані все працює нова літня резина замінено форсунки на нові авто варте уваги для детальної інформації дзвоніть **********
Авто пригнана з США для себе, в Україні я один власник. Удар був мінімальний, безпека ціла, Всі пошкодження можна побачити по VIN-коду який додаю. Технічний стан: Двигун, коробка, підвіска, працюють ідеально. Нова зимня резина. Ніяких сторонніх шумів чи вібрацій немає. Жодних капіталовкладень не потребує. Підігрів передніх та задніх сидінь. Двохзонний клімат контроль. Акустика преміум-класу. Датчики мертвих зон, парктроніки по колу. LED-оптика з адаптивним світлом. Електропривід багажника. Підігрів керма та дзаеркал. Підігрів передніх та задніх сидінь. Навігація (встановлені українські GPS карти останнього зразка). Україномовне меню інтерфейсу. Комплекс систем безпеки Audi Pre Sens. Панорамний дах + люк. В наявності додатковий комплект резини
Mazda CX-7 у відмінному стані, кінець 2007 року, бензин, механіка. Автомобіль зберігався лише в гаражі, чистий і акуратний. В комплекті літня гума. ? Пишіть лише у Viber!
Performance. 12 місяць 2014р. Я власник. 680 крутного моменту і 690 к.с. Оновлюється. Акум 12Ам. новий. Карбон, алькантара, антихром, пневма, 21колеса, тонування, без панарами. Окрім пошкодження по заду є дрібні моменти по лкп. Торг з реальним покупцем біля авто. Усякого роду помічники з продажу і реклами проходимо повз!!!
Продам власне авто. Всі деталі за телефоном є нюанси по кузову.
Продам Форд Fiesta, бензин-газ, авто 2011 року, технічно машина обслугована, газ працює і також обслугований.Авто можливо придбати в КРЕДИТ! Обмін не розглядається!!!ТОРГ НЕВЕЛИКИЙ ПРИСУТНІЙ!!!
Продам свій пассат b-5+. Був загнаний із Європи і розтаможений, в Україні я перший власник. В хорошому стані. Не має жодної корозії, кузов оцинкований, не битий. Двигун надійний 1. 9 т.di. По конфорту, салон велюр, клімат контроль, мультіруль, парк-тронік. Кожна кнопочка працює. Тел Сергій
Продам своє авто, в гарному технічному стані, на ходу. По авто було зроблено ГБЦ, поміненні стійкі, перебрана ходова, масла, фільтра тільки замінені , ремонтується тільки на сто. Пороги оброблені гравітексом, днище не гниле. Є страховка. ГБО 4 покоління, рік як встановленне, вписане.
Продам своє авто, 4 роки в одних руках, перший власник в Україні, пробіг рідний, гаражне зберігання, всі питання по телефону, також і додаткові фото відео можна в приват!
Авто кожного дня на впевненому ходу. Потребує незначних лакофарбових робіт, на швидкість не впливає))) Авто повністю в рідній фарбі, в ДТП не була. Диски R17, оригінал. Велике прохання до перекупів, блогерів, площадок, та тих хто хоче "безкоштовно ", будь ласка НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ДАРЕМНО МІЙ ЧАС !!! На площадки авто не ставлю, повторю, воно кожного дня в активному русі, я на маршрутці їздити не буду, щоб воно там у вас просто стояло пилилося...((( Причина продажу, просто хочу нове авто з вищою посадкою))) Тож можливий обмін на кросовер з моєю доплатою)) Торг ТІЛЬКИ біля капоту ! ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ, до диванних експертів, якщо авто вас цікавить, підніміться будь ласка, з того дивану, досить його продавлювати, меблі в наш час дорогі, і їдьте тоді дивіться! Торг є, але адекватний, за 3000-4000 грн, авто не їде !
Я ТРЕТІЙ ВЛАСНИК !!!!!!!!! Офіційне авто,в гідному стані Європеєць, не араб !!! Є під краси минулого власника правої пасажирської двері Рама оброблена з читаємим він кодом Зроблено ТО 2000 назад,а також встановлені нові передні ричаги,та змінені газові фільтри Авто площадкам не турбувати,продаж не терміновий Всі питання за телефоном (вотсап) Реальному покупцю торг біля капоту
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?