Гарний стан.
Продам Форд Експловер 2014 3.5 бензин,в рідній фарбі,повний привід,є різні режими їізди, зроблено гарне світло (так як лінійка фордів страждає цією проблемою)!Замінено грм,помпу і мастило з фільтрами на 304 400 пробігу.Авто має 7 посадочних місць,по бажаню задні крісла зложуюця і Ви маєте просторий багажник! Пробіг 304 400рідний не мотаний!!! Авто бізнесменів і авто площадок прохання не турбувати,я сам продам своє авто!
Салон доглянутий, своєчасно обслуговування, два комплекта гуми літо зима нові. В рідній фарбі.
Мазда сх 5 4х4 GT з проекцією , вентиляцією і так далі . Зібрана з оригіналу , фари оригінал з АФС детальніше дзвоніть Масло в моторі та в коробці замінено. Зроблений сертифікат!
Машинка робилася для себе ланцюг замінено на 2.500$. Машинка – пушка.
Продам своє авто. Автомобіль повнісю обслугований, замінено масло в передньому редукторі, задньому редукторі, в роздаткі, в акпп, в моторі. По ходовій питаннь нема, все тихо. Майже максимальна комплектація є все крім панорами, доводчики дверей, підсвітка ручьок дверей з наружі і в середині, заді окремий клімат, автосвітло, датчик дождя, заводські парктроніки, камера заднього огляду, максимальні сідушки які були в цих роках, підігрів усіх сидінь, передні з вентиляцією. Авто готове до любих перевірок.
Авто пригнаний з Німетчини ! Оригінальний підтверджений європейським сертифікатом з аукціону пробіг! Жодного фарбованого елементу кузова! Салон автомобіля як новий.Батарея 64kw, Тепловий насос, три фази.Цей автомобіль вартий уваги!
Продаю гарний квадрик,в хорошому стані. 4?4 , понижені,повишені. Зроблено ТО,нові масла,фільтра,замінено рульову ,шарові,ступічні підшипники,новий акумулятор.нові тормозні колодки. В гарному стані візуально і технічно,мяка підвіска,гарний,бодрий в ходу.
Продам Рено Сценік 2 2009 року, пригнаний з Німеччини влітку 2024 року. Я перший власник в Україні. Авто в гарному стані на свої роки як по техніці, так і косметично. всі розхідники змінювалися вчасно, перебрана підвіска, замінені комплект ГРМ + помпа і антифриз, ремінь і ролик генератора, свічки, прочищена дросельна заслінка на 190тис. Замінені олива з фільтрами на 195тис. Кому цікаво телефонуйте за номером нижче
Офіційний автомобіль з оригінальним пробігом, офіційне сервісне обслуговування у офіційного дилера, сервісна книжка з записами, повністю в рідній фарбі, два комплекти килимків Авто площадкам авто бізнесменам прохання не турбувати
Продам авто Citroen C4 , 2008 рік. Стан хороший За деталями звертайтесь по номеру телефону: ( **********) (Максим)
Пасат в доброму стані вкладень не потребує новий акумулятор хороша зимова резина газ 4 покоління, вписаний в тех паспорт машина в рідні красці, є два елемента пофарбованих з документами порядок я власник, машина в мене чотири роки, машина в повні комплектації з кондиціонером підігрівами дзеркал та сідєній перекупам не турбувати кого цікавить звоніть
? Модельний 2020 рік! Повний привід із можливістю відключення заднього та блокуванням міжосьового диференціалу — надійність і впевненість у будь-яких умовах. ? Під капотом — економний, динамічний та невибагливий двигун із можливістю встановлення ГБО. ?? 6-ступенева коробка передач від Jatco працює плавно, без ривків і затримок, є режим Sport для активної їзди. ? Комплектація, яка дійсно радує: Сенсорна магнітола з камерою заднього виду Круїз-контроль Система утримання в смузі Датчики “сліпих зон” та попередження зіткнень Автоматичне перемикання світла (ближнє/дальнє) Денні ходові вогні Повторювачі поворотів у дзеркалах Задній підлокітник ?? Салон у чохлах, акуратний і доглянутий. ? Авто на літній гумі Michelin + у комплекті йде зимова.
Авто купувалось в 22 році, за три роки експлуатації проїхано десь в районі 7 тис км. Зроблений двигун в 24 році замінені поршня, кольца, шатуни і вкладиші, зроблена головка, бо було підбирання масла. В 25 масло замінене після ремонту двигуна десь 1500 км назад, є незначні царапини по кузову, деталі пр тел.
авто в нормальному стані, як на його роки/ є незначні дефекти по кузову/масло замінене
Продам 2003 рік 1,9 д Продам у зв'язку з поломкою двигуна цілком або на розбір.
Ауді А4 В8 S-line в максимальній комплектації хто розуміє той знає Ауді обслужена в чудовому стані як в технічному так і візуальному, цеп грм змінений! хто купить той не пошкодує гарантія! двигун масла не бере катаюся вже пів року, причина продажу хочу новішу!
авто в хорошому стані,в ДТП не перебувало, потребує заміни прокладки ГБЦ.Всі деталі обговорюються біля копоту.
Машина в гарному стані,доглянута. Мастила та фільтра замінювались вчасно. Ніколи не маю з нею проблем,чого і бажаю новому власнику.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?