Домашнє авто , на ходу . М'яке , надійне , комфортне авто. Не іржавіє (за винятком лівого крила). Мотор і коробка в порядку . Руль від АУДІ А4-дуже гарний , потолок і дверні карти поклеєні новим матеріалом. Є кілька ньюансів по кузову так як в кожної не нової машини.
Продам відмінний повнопривідний автомобіль в ідеальному стані. Офіційний, куплений в автосалоні України. Повністю обслужений, без вкладень. Кузов без корозії та іржі. Не фарбований. Двигун працює відмінно. Ходова частина без зауважень. АКПП перемикає плавно. Хороша зимова гума, другий комплект літньої. Телефонуйте, на всі питання відповім по телефону.
Автомобіль у відмінному технічному стані. Зимова резина. Не Таксі!Єдиний власник в Україні з 2018 року.
Вечір добрий. По автомобілю зроблено: - стійки амортизатора замінені; - ходова перебрана; - всі сайлентблоки, подушки замінені; - система кондиціонування замінена (попередня вийшла з ладу); - салон та стеля перетягнуті; - газ встановлений (обслужений 09.12) - двигун замінений 05.12.2025 році (на даний час 180 тис.км пробігу на ньому) - гума tigar зима 2025 року, Торг мінімальний, зацікавило телефонуйте якщо буду НЕ на звʼязку, пишіть в телеграм пізніше відповім.
Знаходиться в Польщі, Катовіце. Права передня двері подряпана об бордюр (при заїзді в паркінг). Нічого не робив, щоб не приховувати пошкодження. Єдиний власник, але нещодавно перепродав дружині (з зрозумілих причин). 45000 пробігу в Україні, решта - Європа. Обслуговування - тільки офіційний дилер. Історію можна отримати у дилера в електронному вигляді.
Машина на впевненому ходу.Потребує заміни крила та деяких деталей,на які уступлю ?? Г/Б вписаний.Машина вчасно обслуговулась ,комфортна,вмістіма і економна
Авто в хорошому стані. Вкладень не потребує. Нова зимова гума. Перший власник і єдиний власник в Україні. Дуже економне авто. Продаж не терміновий, можливий обмін з моєю доплатою.
Мотор після кап ремонту. Ходова частина в нормі. Пороги переварені. Ніде нічого не підтікає, по ходовій частині стуки відсутні, електроніка справна. Кондиціонер холоде, пічка гріє. Сів та поїхав. Стоїть ГБО 4 покоління в тех. паспорт вписане.
Потрібен ремонт головки блоку двигуна після обриву ременя ГРМ. В проблемних місцях потребує фарбування
Власний автомобіль, у стані наближеному до ідеалу. Зроблено антикорозійну обробку днища і арок, доставлений спойлер, жовті повороти ззаду, доставлені бігаючі повторювачі в дзеркала, кермо обтягнуто якісною напою, зроблено підсвітку салону (можна налаштовувати різний колір), тонування задніх вікон, два комплекти килимків, датчики тиску, Android Auto i Apple CarPlay. За машиною доглядали і не шкодували грошей. Технічно все крім двигуна в ідеалі, коробка на відміну від інших не «дьоргає» і не «пінається». Двигун вимагає ремонту або заміни. Тому така ціна. Машина продається тому що наразі немає можливості зайнятися ремонтом.
Єдиний власник. Придбана в 2012 році. 7-місць (третій ряд сидінь). Прожад не спішний.
Автомобіль в нормальному робочому стані , двигун і АКП працюють нормально
Причіп переобладнання в фірми «Зміїв транс» в серпні 2024року Тип кузова:самоскидний Осі SAF Дискові тормоза Підйомна вісь Підвіска пневматична Об?єм 55 куб.м Всі колеса-повністю нова гума з однаковим протектором Оброблена та посилена рама Захисні тенти Ворота -клапан з 2-ма лючками
Дуже гарне авто ,оригінальний пробіг ,стан близький до нового ,косметичний підкрас правих дверок від царапин без шпаклівки.решту все в оригіналі,перевірено пробіг по корвертікулі(додав фото)можете самі подивитись по вінкоду .хто візьме не пожаліє дуже надійне і єкономне ,дуже шустро їде ,тяга прекрасна .Пригнаний два тижні тому .
Автомобіль в повному робочому стані. Мотор зроблений, масла не бере, по ходовій і по кузову є питання. Хороша оптика. Розхід 7л/100км Салон прфесійно перешитий. Еко шкіра!
Звʼязок вайбер Вацап
Golf GTD!!! 2.0 TDI 135KW!!! Максимальна комплектація!!! Лед оптика передніх фар!!! Лед оптика задніх фар!!! Адаптивні фари!!! Датчик світла!!! Омивачі фар!!!! Клімат двох зоний!!! Пактронік360!!! Авто пакування!!! Мультіруль GTD!!! Чорна стеля!!! Підсвітка карт та порогів!!! Максимальна сенсорна магнітола!!! Bluetooth,GPS навігація!!! Діски R18!!! Запрошую на огляд та тест драйв!!! Всі інші питання по тел!!!
Продам автомобіль , в хорошому стані поміняний радіатор , кріплення стойок передніх амортизаторів поміняна передня балка , масло , фільтра , поміняні пороги Сів поїхав є незназні корозії все на фото
терміново
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?